Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

ruukjis_boss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 82
Joined: 21 Jul 2013, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by ruukjis_boss »

Gumybear[Vendetta] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Gumybear[Vendetta] wrote:^
Un sacakaret savu kreditvesturi
Pastāsti man prātvēder, kā tieši var sabojāt kredītvēsturi atdodot parādu un + - laikā maksājot ? Ja nemaksā, tad cita runa. :DD

Easy,tas jau liecina par cilveku kad vins aiznemas shos atros kreditus , no dazadam firmam utt , protams ari samaksajot ja tu nemsi visu laiku tas nebus loti labi :) Jo tev vienmer vini vilksies pakaļ , ari kaut tu viņus esi maksājis visus bet tas nav labi.Protams tu vari paņemt vienu un viss ok , bet nejau kā nav nauda ņemt tik šitos.

Tas parāda jau kaut ko par cilvēku,Piekrītu Levis'am
Manuprāt tas ka cilvēks nomaksā kredītu parāda ka ir vēl uzticamāks nekā ka nav ņēmis vispār vai nemaksā.
User avatar
[NSD]CREED
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 20 Sep 2012, 18:55

Re: Beztēma #8

Post by [NSD]CREED »

Gumybear[Vendetta] wrote:
Hustler_Believs wrote:
Gumybear[Vendetta] wrote:^
Un sacakaret savu kreditvesturi
Pastāsti man prātvēder, kā tieši var sabojāt kredītvēsturi atdodot parādu un + - laikā maksājot ? Ja nemaksā, tad cita runa. :DD

Easy,tas jau liecina par cilveku kad vins aiznemas shos atros kreditus , no dazadam firmam utt , protams ari samaksajot ja tu nemsi visu laiku tas nebus loti labi :) Jo tev vienmer vini vilksies pakaļ , ari kaut tu viņus esi maksājis visus bet tas nav labi.Protams tu vari paņemt vienu un viss ok , bet nejau kā nav nauda ņemt tik šitos.

Tas parāda jau kaut ko par cilvēku,Piekrītu Levis'am
Vilksies pakaļ? Tu esi kaut vienu kredītu paņēmis? Es paņēmu kad vēl bija iespēja aizņemties no 18. gadiem. Atdevu visu līdz pēdējam un man vairs neviens pakaļ nevelkas. Ja tu neatmaksāsi, tad, protams, viņi tev vilksies pakaļ, sūtīs atgādinājumus, brīdinājumus par tiesu u.t.t.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Pārsmejos līks par gumybear lažu :DD

Kredītvēsturi var gan uzlabot gan sačakarēt, jo vairāk tu ņem un veiksmīgi atmaksā, jo labāka ir tava kredītvēsture un lielāku aizņēmumu vari paņemt.. Jo nu reāli hipoteku uz 100k 18 gadigam bezdarbniekam neviens nedos, turpreti 30+ strādājošam ar labu kred. vēsturi iedos. Arī tev mans draugs pienāks situācija dzīvē kad ir pizdec un ka citu opciju nav. Pašam man gan gadi neatļauj, bet zinu par šo tēmu diezgan. Un starpcitu, kredītvēsturi kā tādu sačakarēt un tikt creditreform var 100 vai 200 ls + summa un cik tur tie mēneši, neatceros vairs.. Kautko liecina par cilvēku ? Ko tu savos 13 vai cik tur gados vari zināt ko kas par kādu liecina ? Un jā, tie brīdinājumi arī ir fuflo, jo sms credit piedzīšanas opcijas ir ļoti švakas, tieši dēļ tā ka nav fiziski parakstīta līguma, neta ir vel vairāk par šo infas.
Image
GET REKT
User avatar
[NSD]CREED
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 20 Sep 2012, 18:55

Re: Beztēma #8

Post by [NSD]CREED »

Tos brīdinājumus var pat neņemt vēra, pie durvīm neklauvēs. Bija arī situācija, ka nevarēju atmaksāt, dažreiz pagarināju, lai nekāpj procenti. Šie nu sāka sūtit visādus atgādinājumus un pirmstiesas brīdinājumus, gan inboxā, gan uz adresi. Kad summa, procentu dēļ jau dubultojās, respektīvi, kad man jau bija jaātmaksā 2x lielāka summa nekā es paņēmu, tad nu šie beidzot piedāvāja maksāt pa daļām. :D Kredītvēsturi atmaksājot nu noteikti sačakarēt nevar. Daudzi arī paņem tos 50ls un tos pašus aizskaita atpakaļ, lai var ņemt lielāku summu, pats arī esmu tā darījis. |:) SMScredit jau naudu viegli dabūt, vienalga ir vai nav tas darbs, citur vajag regulārus ienākumus, pat jāsūta konta pārskats.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Jebkurā gadijumā, ja summa pārsniedz latus 500, labāk vērsties bankā.
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

a man pox,panemu to sms kreditu un t2 un lmt telefonus,un pohuj. kamer vel civillietu cietums nav uzcelts,tikmer pofig,jo ta sachakareta kreditvesture man netrauce dzivot. + creed jau pateica visu.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #8

Post by eminemZ[DC] »

A kā tur ir ja legāli strādā neskaita naudu nost? :D
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

eminemZ[DC] wrote:A kā tur ir ja legāli strādā neskaita naudu nost? :D
Tas jau ir tiesu izpildītājs, bet par mazām summam viņi ilgi ''marinē'' , vel var kontu bloķēt, bet nu nost neviens nesit un cietumā neliek, ja ir tāda veida problēmas silti iesaku neizņemt ierakstītas vēstules, jo tad bankai var uztaisit atmazku ka nekadu pavesti neesi saņēmis. :DD
Image
GET REKT
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

BMW 525 1997 pa 2K EUR. Kādam nevaig?
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

skate? komplektacija? bilde?
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

eminemZ[DC] wrote:A kā tur ir ja legāli strādā neskaita naudu nost? :D
ne. man piem ir tiesu izpilditajs uzlicis kontam tadu fignu,ka nav i-net bankas,un ar karti veikalos nevar maksat,i viss. + ja tada hujna ir ar kontu,tad vnk uztaisi cita banka kontu.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Forgottenz[A]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 514
Joined: 03 Dec 2009, 17:21

Re: Beztēma #8

Post by Forgottenz[A] »

Freeroam is too oldschool now. :)
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Beztēma #8

Post by Kvatrochijs »

es pat nezinu,ko es šeit daru.
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Hei, datorgudrie cilvēki, palīdziet man atkal tikt uz strīpas!
Videokarte pisās... tik tikko pārinstalēju win, ieinstalēju videokartes draiveri un nerāda bildi. Pirms draivera ieinstalēšanas rādīja, ieinstalēju draiveri, rr pc. Kad ielādēja win, pazuda bilde. Caur Safe Mode visu redzēju un izdzēsu draiveri, bilde parādījās. Windows sameklēja kkādu hujzin draiveri, rr pc. Kad ielādē win, pazuda bilde. Kāpēc tā?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

Hustler_Believs, uz cik mēnešiem šoreiz būs ps.boxg.lv?
Post Reply