Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

Ak šī jaunatne, mūsu laikos gan nekas tāds nebija.
CAW
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #8

Post by Evol[1337] »

Te neiet runa par Nerātnieku,jeb Ralfu Neretnieku?Jo ja tā,tad es šo puišeli labi pazīstu :D
Image
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Beztēma #8

Post by NIGGASARECOOL211 »

makrils[uDN] wrote:
NIGGASARECOOL211 wrote:
makrils[uDN] wrote: vecit pietiek regulari pa muti dabut no 14 gadigiem :)
Ko lūdzu? :DD
Tķipa no tevis? :D
Tā sanāca par tevi pasmieties, piedod. :DD
Tātad

Lauķis no grīziņa (agrāk bija origo bandā), 14 gadi, jūlijā ja nemaldos tev diezgan labi sameta pa muti... Es tev pat stāvēju blakus vienreiz grīziņā blakus pēc tā gadījuma. Tu biji kopā ar Karlu un ja nemaldos, viņa tev kkādu tabaku prasīja.

Čalis vārdā Ralfs. labi, šim nav 14 gadi, but still 16.. stāstija kā tevi nodauzīja tusā tā, ka viņam palika tevi žēl sist, viņš tev pāris reizes uzpisa un tu vnk neko nevarēji izdarīt un gulēji, vārtijies uz zemes

turpini smieties vien manu zēn
glhf gay, jau dzīvē redzēju kāds tu stulbs gejs esi, ar tizlām melnām saulenēm, melnu keponu un melnu džemperi, baigais emo yo
Man vienkarši ir smieklīgi šito visu klausīties. :DD
Nu, iedeva man pa seju, talāk? Man kaut kā dzīve nesaistās ap, kautiņiem un Origo.
Nemaz nerunājot par to, ka es ar lauķi sakāvos un nebija nekāda uzvaretēja normāli izkāvamies un pēc kautiņa viens otram paspiedām roku. Otkārt, sāksim ar to, ka lauķim tajā bridi bija 16 mēs gājam vienā klasē.
Runājot par Ralfu Mecauci, hmm, vot no viņa, jā, es dabūju pa galvu, pat necentos viņam sist, nerunājot par to, ka tajā brīdi biju aptuveni 1,60m un viņš 1,80 + viņš iet uz svaruzāli un ar to nodarbojās ciņas sportu.

Un runājot par tevi, hmm, un, kas tu esi? kaut ko te ņaudi par 14, 15 gadīgīgajiem? tev pašam 14, un viss, ko tu dari, ir gudri dirs, man liekas, ka tu esi tāds kurš noteikti nav dabūjis pa galvu, un to var atrisināt. ;))

Skaidrs, ja man ir melnas saules brilles un melni džempers esmu gejs un emo, atnāc un man to pasaki dzīve. :)

Rēali, tu mani nahuj nepazīsti, bet kaut ko atļaujies dirst, virsu. atnāc dzīve uzbrauc, tikai atnāc viens, nevis ar 20 cilvēkiem aiz muguras.

Sākuma aizej pabeidz pamatskolu, sasniedz kaut ko dzīve, parunā ar psihalogu, un tad vispār dirs man kaut ko virsū. Ja ''TEV'' aug lielāks no tā, ka internetā esi lielais varonis, tad apsveicu.
Davai, parādiem mums pārejiem iekš dr.lv kāds gengstaars tu esi.
Image

Image

Image
User avatar
Chromed
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 504
Joined: 21 Jul 2008, 13:28

Re: Beztēma #8

Post by Chromed »

NIGGASARECOOL211 wrote:
makrils[uDN] wrote:
NIGGASARECOOL211 wrote: Ko lūdzu? :DD
Tķipa no tevis? :D
Tā sanāca par tevi pasmieties, piedod. :DD
Tātad

Lauķis no grīziņa (agrāk bija origo bandā), 14 gadi, jūlijā ja nemaldos tev diezgan labi sameta pa muti... Es tev pat stāvēju blakus vienreiz grīziņā blakus pēc tā gadījuma. Tu biji kopā ar Karlu un ja nemaldos, viņa tev kkādu tabaku prasīja.

Čalis vārdā Ralfs. labi, šim nav 14 gadi, but still 16.. stāstija kā tevi nodauzīja tusā tā, ka viņam palika tevi žēl sist, viņš tev pāris reizes uzpisa un tu vnk neko nevarēji izdarīt un gulēji, vārtijies uz zemes

turpini smieties vien manu zēn
glhf gay, jau dzīvē redzēju kāds tu stulbs gejs esi, ar tizlām melnām saulenēm, melnu keponu un melnu džemperi, baigais emo yo
Man vienkarši ir smieklīgi šito visu klausīties. :DD
Nu, iedeva man pa seju, talāk? Man kaut kā dzīve nesaistās ap, kautiņiem un Origo.
Nemaz nerunājot par to, ka es ar lauķi sakāvos un nebija nekāda uzvaretēja normāli izkāvamies un pēc kautiņa viens otram paspiedām roku. Otkārt, sāksim ar to, ka lauķim tajā bridi bija 16 mēs gājam vienā klasē.
Runājot par Ralfu Mecauci, hmm, vot no viņa, jā, es dabūju pa galvu, pat necentos viņam sist, nerunājot par to, ka tajā brīdi biju aptuveni 1,60m un viņš 1,80 + viņš iet uz svaruzāli un ar to nodarbojās ciņas sportu.

Un runājot par tevi, hmm, un, kas tu esi? kaut ko te ņaudi par 14, 15 gadīgīgajiem? tev pašam 14, un viss, ko tu dari, ir gudri dirs, man liekas, ka tu esi tāds kurš noteikti nav dabūjis pa galvu, un to var atrisināt. ;))

Skaidrs, ja man ir melnas saules brilles un melni džempers esmu gejs un emo, atnāc un man to pasaki dzīve. :)

Rēali, tu mani nahuj nepazīsti, bet kaut ko atļaujies dirst, virsu. atnāc dzīve uzbrauc, tikai atnāc viens, nevis ar 20 cilvēkiem aiz muguras.

Sākuma aizej pabeidz pamatskolu, sasniedz kaut ko dzīve, parunā ar psihalogu, un tad vispār dirs man kaut ko virsū. Ja ''TEV'' aug lielāks no tā, ka internetā esi lielais varonis, tad apsveicu.
Davai, parādiem mums pārejiem iekš dr.lv kāds gengstaars tu esi.
eu, origo beerni muti ciet, juus veel iistus ''kautinjus'' neesat redzeejushi
Image
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by Skilled[O] »

sup.

Kas jauns/vecs šeit?

Tauta vēl ir serverī?
Sagribējās samp uzraut.
Image
User avatar
[BB]Cricket[TITNS]
Servera admins
Servera admins
Posts: 124
Joined: 18 Jul 2008, 19:00
Location: Itkā jābūt.

Re: Beztēma #8

Post by [BB]Cricket[TITNS] »

Skilled[O] wrote:sup.

Kas jauns/vecs šeit?

Tauta vēl ir serverī?
Sagribējās samp uzraut.
nekāa īpaša.
jāa. ik pa brīdiņam ir tauta,
nāc tik iekšā. :D
LEDUS TROLLIS. <3
Image
ruukjis_boss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 82
Joined: 21 Jul 2013, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by ruukjis_boss »

Es jau neesmu spec , bet man liekas ka Makrils bija resns un šļupstēja, parasti mumblē nevarēja saprast ko viņš runā. Ja nemaldos tad viņš "R" izrunāja kā "L" u.t.t Dlauks
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Beztēma #8

Post by NIGGASARECOOL211 »

ruukjis_boss wrote:Es jau neesmu spec , bet man liekas ka Makrils bija resns un šļupstēja, parasti mumblē nevarēja saprast ko viņš runā. Ja nemaldos tad viņš "R" izrunāja kā "L" u.t.t Dlauks
Vārdu gadijumā kāds viņam nezin?
Vienkarši turpmāko diskusiju negribu risināt iekš BoxG foruma, savadāk, vienīga lieta, kas notiek beztemā ir diršanās.
Image

Image

Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

ne.ne,mes te visi klausamies,viss ok :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Coyote »

man arī paliek interesanti
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: Beztēma #8

Post by Slimshady[NGT] »

turpinat, ir krut
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #8

Post by Gredzens[777] »

Nav kruti, bet tu aizver muti. |:)
Coyote, labs numurs auģikam avatārā (cool)
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

vajadzētu visas šitās gangsta swag dope yolo disksuijas izprintēt un ierāmēt. :DD
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Coyote »

Gredzens[777] wrote:Nav kruti, bet tu aizver muti. |:)
Coyote, labs numurs auģikam avatārā (cool)
kāda vaina? :)
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Hustler_Believs wrote:vajadzētu visas šitās gangsta swag dope yolo disksuijas izprintēt un ierāmēt. :DD
Ņirgājies par viņiem? Viņi ir pelnījuši veselu galeriju, nevis kautkādu sūdos izsmērētu rāmi.
Post Reply