Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Visiem vienmēr viss ir aizvainojoši, diemžēl. (cool)
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

drizak parkapj foruma noteikumus.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Deliite wrote:drizak parkapj foruma noteikumus.
un kā tu paskaidrotu, man, kā nesaprotošam cilvēkam, šo savu augstāk citēto domugraudu? Šobrīd man šķiet, ka jūs no dēles uzpūšat vali un par to vēl ilgi runājat, jo citu nav ko darīt.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:
Deliite wrote:drizak parkapj foruma noteikumus.
un kā tu paskaidrotu, man, kā nesaprotošam cilvēkam, šo savu augstāk citēto domugraudu? Šobrīd man šķiet, ka jūs no dēles uzpūšat vali un par to vēl ilgi runājat, jo citu nav ko darīt.
Viens no iemesliem, kāpēc aiztinos prom bija tas, ka manis dēļ te sāka nenākt cilvēki. Uz brīdi situāciju uzlaboja, bet nu sa-mps ir sa-mps un būtu tikai prātīgi šo projektu reiz slēgt ciet, jo ienākumu vairs no viņa NEBŪS. Bet par to, lai domā pats Giboxa kungs.

Ja viņam pašam nav vēlmes šeit atrasties, kā citiem var būt?
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #8

Post by Evol[1337] »

Deliite wrote:drizak parkapj foruma noteikumus.
Piedrāzt noteikumus.Noteikumi ir mīkstajiem,īsti rebeli nekad neievēro noteikumus.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Maize[1337] wrote:
Ja viņam pašam nav vēlmes šeit atrasties, kā citiem var būt?
+daudz.

Labākais izteikums, kādu te pēdējā gada laikā esmu redzējis.
Image
User avatar
Thunder[1337]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 540
Joined: 27 Dec 2009, 21:55
Location: Hell.

Re: Beztēma #8

Post by Thunder[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:
Deliite wrote:Hemim vismaz doma par to ka ta jau te nav aktivitates,un ka vel tads W4I visus bano,tad tiesham bus ta ka vinsh sedes viens pats un admines pats sevi ir pareiza :DD

atvainojos par to ka aizvainoshu tevi tulit talakaja teksta W4I bet stulbaku cilveku par tevi es neesmu redzejis,bet taja pasha laika ari tik "labu" cilveku. tadus ka tevi vajag musu valdiba,vismaz daris visu ko sola,un kas ir rakstits likuma. jo tik paklausigu dibenlaizhu es sen neesmu redzejis kopsh 04d laikiem ;) lai dieva miers ir ar tevi draugs :)
Īsti nemācēšu spriest par 04d laikiem, bet jā, paldies, ka padalījies ar savu viedokli. Tagad es izteikšu savu viedokli, aktivitāti lūgums nesalīdzināt ar kukuļiem un ja arī salīdzini, tad neesmu uzpērkams, paldies par izpratni. Skaidrāk izsakoties, pārkāpsiet noteikumus saņemsiet atbilstošu sodu. Bani,Bani,Bani, W4I = Bani utt - lai nopelnītu banu forumā, ir īpaši jāpacenšās un apzināti tas jādara, tā, ka nejūtos vainīgs aktivitātes zudumā, ja kāds apzināti grib pamest forumu un pie reizes izcelties.
Laikam traki dirsā līdi, lai tiktu pie admina, ja jau pat tad, kad viņš ir, Tu baidies to pazaudēt, tādējādi turpini visus tupi sodīt par praktiski neko. Tāpat Tev viņu nost neņems, jo no tā STATUSA jēgas nav. Tieši tagad, kad te ir fufelis un neviena normala posta nav, tad labāk necenties visus banot ārā. Tas vairs neatmaksājas, jo ne te kāds pirks to unbanu, ne arī taisīs viltus profilus (ir arī izņēmumi, bet reti.)
Image
Kad asins, zeme un ugunis šķīst,
Kad ložu lietus uz cilvēkiem līst,
Kad lielākas bailes pārvarēt nākas,
Tur tikai īstā dzīve tev sākas.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Thunderv6k[1337] wrote:
W4I[Vendetta] wrote:
Deliite wrote:Hemim vismaz doma par to ka ta jau te nav aktivitates,un ka vel tads W4I visus bano,tad tiesham bus ta ka vinsh sedes viens pats un admines pats sevi ir pareiza :DD

atvainojos par to ka aizvainoshu tevi tulit talakaja teksta W4I bet stulbaku cilveku par tevi es neesmu redzejis,bet taja pasha laika ari tik "labu" cilveku. tadus ka tevi vajag musu valdiba,vismaz daris visu ko sola,un kas ir rakstits likuma. jo tik paklausigu dibenlaizhu es sen neesmu redzejis kopsh 04d laikiem ;) lai dieva miers ir ar tevi draugs :)
Īsti nemācēšu spriest par 04d laikiem, bet jā, paldies, ka padalījies ar savu viedokli. Tagad es izteikšu savu viedokli, aktivitāti lūgums nesalīdzināt ar kukuļiem un ja arī salīdzini, tad neesmu uzpērkams, paldies par izpratni. Skaidrāk izsakoties, pārkāpsiet noteikumus saņemsiet atbilstošu sodu. Bani,Bani,Bani, W4I = Bani utt - lai nopelnītu banu forumā, ir īpaši jāpacenšās un apzināti tas jādara, tā, ka nejūtos vainīgs aktivitātes zudumā, ja kāds apzināti grib pamest forumu un pie reizes izcelties.
Laikam traki dirsā līdi, lai tiktu pie admina, ja jau pat tad, kad viņš ir, Tu baidies to pazaudēt, tādējādi turpini visus tupi sodīt par praktiski neko. Tāpat Tev viņu nost neņems, jo no tā STATUSA jēgas nav. Tieši tagad, kad te ir fufelis un neviena normala posta nav, tad labāk necenties visus banot ārā. Tas vairs neatmaksājas, jo ne te kāds pirks to unbanu, ne arī taisīs viltus profilus (ir arī izņēmumi, bet reti.)
Nemācēšu spriest par tev, acīmredzot, tik ļoti simpatizējošu nodarbi, kā dirsā līšanu, jo ar to nenodarbojos un neesmu nodarbojies. Ja vēl savas dzīves laikā neesi apguvis vienu ļoti labu īpašību, tas ir, iepriekš pārliecināties par sava teiktā patiesumu vai vismaz daļēju atbilstību faktiem, tad iesaku to izdarīt. Lūgums, uzskaitīt kurus indivīdus esmu te nobanojis, lai man ar kļūtu skaidrs kuri ir tie nabadziņi, kas nebija pelnījuši banu un cik tad viņi īsti ir, jo pēc tava komentāra var noprast, ka pusi foruma lietotāju esmu izbanojis (headbang) Jā, ienācu te, lai atbildētu uz šo Thunderv6k[1337] komentāru, neciešu tādus cilvēkus, kas nepārbaudot sava teiktā patiesumu vienkārši `dirš` caur tastatūru, būs tev jāuzdāvina tualetes papīrs un kāds mazgājamais līdzeklis, ja neiemācīsies pārbaudīt faktus.
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Beztēma #8

Post by Evol[1337] »

Pofig,te nav nākotnes.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Viva la revolucia! Visiem ir vienalga, bet w4i nepartraukti cenšas pierādīt pretējo.. aaand in the end nobody gives a crap!! :))
Image
GET REKT
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Hustler_Believs wrote:Viva la revolucia! Visiem ir vienalga, bet w4i nepartraukti cenšas pierādīt pretējo.. aaand in the end nobody gives a crap!! :))
un uz šīs nots pagaidām beigšu

User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

Pohuj ,labāk pakūpināt matriksu
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Beztēma #8

Post by Stailers[BoxG] »

Hello :D
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Revok wrote:Pohuj ,labāk pakūpināt matriksu
Vismaz viens zin ko runā.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Hemis[ADT] wrote:
Revok wrote:Pohuj ,labāk pakūpināt matriksu
Vismaz viens zin ko runā.

:DDDDDDDDDDDDDDDDD Hemii, es esmu piedzēersies un tu manii uzjautrini :D vispaar juus ir gnm.c baigie zombiji, turaas vechii ;) ps c man no riiita buust aadas pohas jebaakj
Post Reply