Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

čalim uzmanības trūkums.
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Beztēma #8

Post by Disaster »

Tā nu nevajag runāt, savādāk grūtos brīžos vari nopelnīt sulīgu ANTI... |:)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Disaster wrote:W4I, tu tiešām domā, ka dalot visiem brīdinājumus, kaut kādā veidā uzlabosi situāciju BoxG serverī/forumā? Saprotu, ir elementāri noteikumi, kurus jāievēro, bet kāda jēga piesieties pie katra sīkuma?

:? :? :?

Un tavs ieteikums būtu tāds pats, kā Maizei, nedarīt neko? Tu to uzskati par komentāru, ja es paņemu un nocitēju tevis teikto, kaut gan, to pašu var augstāk izlasīt? Man tas vairāk liekas pēc copy|paste foruma ietvaros, lai pavairotu postu skaitu.
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Beztēma #8

Post by Disaster »

Kāpēc gan nedarīt neko? Vienkārši piever acis uz maziem pārkāpumiem. Jo vairāk spēlētāju muļķīgā ceļā savāks pāris brīdinājumus/banu, no tā aktivitāte neuzlabosies. Sodīt vajag tos, kuri tiešām kaitē/traucē apkārtējiem.

Nu viņš nocitēja manis teikto, jo, iespējams, piekrīt tam, kas tur bija rakstīts. Vai situācija mainītos, ja viņš klāt pierakstītu "+1" vai "piekrītu"? Tur jau skaidrs, ka nav bezjēdzīga postu vākšana. Bet tu jau esi moderātors, tava izvēle - kāpēc un ko sodīt. :)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

W4I, manuprāt, Tev vajadzētu iepazīties ar foruma noteikumiem. Tie atrodami šeit: rules2.php

Ja nesaprati, kādēļ SaW to bija nocitējis, lasi, kamēr sapratīsi. :)
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Disaster wrote:Kāpēc gan nedarīt neko? Vienkārši piever acis uz maziem pārkāpumiem. Jo vairāk spēlētāju muļķīgā ceļā savāks pāris brīdinājumus/banu, no tā aktivitāte neuzlabosies. Sodīt vajag tos, kuri tiešām kaitē/traucē apkārtējiem.

Nu viņš nocitēja manis teikto, jo, iespējams, piekrīt tam, kas tur bija rakstīts. Vai situācija mainītos, ja viņš klāt pierakstītu "+1" vai "piekrītu"? Tur jau skaidrs, ka nav bezjēdzīga postu vākšana. Bet tu jau esi moderātors, tava izvēle - kāpēc un ko sodīt. :)
nevaru nepiekrist, ko tik sakarīgu no tevis negaidīju :o mēģināšu sevi pārvarēt un pieturēties pie šī ieteikuma, bet viens labums ir, vismaz tēmas maiņa notika, kas mani priecē.


EDIT:
[AoD]Aleksis wrote:W4I, manuprāt, Tev vajadzētu iepazīties ar foruma noteikumiem. Tie atrodami šeit: rules2.php

Ja nesaprati, kādēļ SaW to bija nocitējis, lasi, kamēr sapratīsi. :)
un Aleksis jau atkal ir klāt, kas mani priecē. Saprast sapratu, bet varēja ko no sevis pielikt tam citētajam tekstam, jo tā sanāk tīrs copy|paste, ceru, ka pārējie nesāks ņemt piemēru un komentāros tikai kopēt citētus tekstus, tas tiešām būtu `progress`, pašiem nekas vairs nebūtu jāraksta, ar pliku copy|paste varētu iztikt.

P.S. pirms dievu dieva Alekša atbildes jau nodzēsu to brīdinājumu.
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

vajag pārtaisīt forumu par twitter v2 un nebūs problēmu :D
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Dievs? Tu gadījumā nesajauci ar sevi? Nejau es te izrādu kādu pārākumu šajās bezjēdzīgajās spama situācijās. Es vienkārši Tev atkārtoti aizrādu, lai beidz izdomāt savus noteikumus, ko pēdējā laikā esmu bieži pamanījis. Var jau reizēm, bet šis nav tas gadījums. Aizbiedēsi vēl atlikušo, kas te ir palicis. Vienīgo jēgu iejaukties redzu tikai spameru gadījumos, kad aizdirš visu forumu ar kkādu flame.

p.s. Par ko te tā jāaizsvilstas? viewtopic.php?p=192761#192761 Tu gadījumā šo forumu nesāc uztvert pārāk nopietni? :DD
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

[AoD]Aleksis wrote:Dievs? Tu gadījumā nesajauci ar sevi? Nejau es te izrādu kādu pārākumu šajās bezjēdzīgajās spama situācijās. Es vienkārši Tev atkārtoti aizrādu, lai beidz izdomāt savus noteikumus, ko pēdējā laikā esmu bieži pamanījis. Var jau reizēm, bet šis nav tas gadījums. Aizbiedēsi vēl atlikušo, kas te ir palicis. Vienīgo jēgu iejaukties redzu tikai spameru gadījumos, kad aizdirš visu forumu ar kkādu flame.

p.s. Par ko te tā jāaizsvilstas? viewtopic.php?p=192761#192761 Tu gadījumā šo forumu nesāc uztvert pārāk nopietni? :DD
Labi, tad apspriežamies foruma adminu un moderātoru sadaļā, ja tev šķiet, ka izdomāju savus noteikumus un neesi mierā ar to, ka sodu par apreibinošo vielu apspriešanu un reklamēšanu forumā. Par šo gadījumu, Tu to uzskati par komentāru - citētu tekstu, kuru augstāk esošā postā var izlasīt? tad uz priekšu, ieviešam praksē, sākam vien ar citātu pārkopēšanu nodarboties. Tad es tev ar drīkstētu ko aizrādīt, pieņemot jaunus klanus varbūt painformēsi jauno klanu īpašniekus par klana noteikumu ievērošanu, lai man pēc tam nav jāraksta un viss jāizskaidro? jo šobrīd izskatās, ka bez niku maiņas man arī būs par klanu sadaļu atbilstību prasībām jārūpējas.
p.s. Par ko te tā jāaizsvilstas? viewtopic.php?p=192761#192761 Tu gadījumā šo forumu nesāc uztvert pārāk nopietni?
Atbildēju ar līdzvērtīgu atbildi uzdotajam jautājumam.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Par apreibinošajām vielām ir cits stāsts, tur viss bija pareizi. Klanus jau sen es nepieņemu, tā kā nemācēšu komentēt par to noteikumiem.
Ko es cenšos pateikt ar iepriekšējiem postiem? To, ka tagadējai Tavai foruma moderēšanai nav jēgas, tas viss ir pārāk ielaists. Cilvēku te ir tik maz kā nekad iepriekš. Arī augstajai administrācijai viss ir pie kājas. Te vispār var būt runa par servera nākotni? Tā kā jēga ir dzēst tikai citiem traucējošus postus, pārējais ir laika tērēšana.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

W4I[Vendetta] wrote: Un tavs ieteikums būtu tāds pats, kā Maizei, nedarīt neko? Tu to uzskati par komentāru, ja es paņemu un nocitēju tevis teikto, kaut gan, to pašu var augstāk izlasīt? Man tas vairāk liekas pēc copy|paste foruma ietvaros, lai pavairotu postu skaitu.
Paga, paga. Es šaubos vai esmu rakstījis nedari neko. Mans viedoklis ir, ka jāpievaldās ar tiem brīdinājumiem par sīkumiem.

Un es nesapratu kāpēc Tu gribi sarunu ar Aleksi pārcelt uz moderātoru sadaļu? Uzskati, ka šie 5 cilvēki netiks līdzi beztēmai vai bail aplauzties... ideju nesapratu...
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Maize[1337] wrote:
W4I[Vendetta] wrote: Un tavs ieteikums būtu tāds pats, kā Maizei, nedarīt neko? Tu to uzskati par komentāru, ja es paņemu un nocitēju tevis teikto, kaut gan, to pašu var augstāk izlasīt? Man tas vairāk liekas pēc copy|paste foruma ietvaros, lai pavairotu postu skaitu.
Paga, paga. Es šaubos vai esmu rakstījis nedari neko. Mans viedoklis ir, ka jāpievaldās ar tiem brīdinājumiem par sīkumiem.

Un es nesapratu kāpēc Tu gribi sarunu ar Aleksi pārcelt uz moderātoru sadaļu? Uzskati, ka šie 5 cilvēki netiks līdzi beztēmai vai bail aplauzties... ideju nesapratu...
Tad esmu pārpratis tavus domu graudus, par to, ka te nav vajadzīga moderēšana un arī es. Nav man bail aplauzties un vairs nav vajadzības ko pārcelt, jo Alekša viedoklis man ir skaidrs. Sapratu, ka arī man te nav jēga cīnīties(ar to domāju, pievēršu acis uz sīkumiem). To sarunu uz moderatoru sadaļu vēlējos pārcelt, jo netīro veļu parasti nemazgā publiski uz skatuves, ar ko domāju, ka moderatoriem nesaskaņu gadījumā vajadzētu problēmas risināt plašākai publikai neredzamā vietā un vienoties, kā kurā gadījumā rīkoties, bet šobrīd tam nav īpaši nekādas nozīmes.
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Beztēma #8

Post by Gumybear[Vendetta] »

W4I es par taisnību!
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

spaiss uz muzu musu sirdis, pievienojaties manai sektai!!1!one
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Beztēma #8

Post by Disaster »

Naksnīgās pilsētas kareivis ir atpakaļ! Un ko es jums tagad teikšu? Gaidam, kad tiks atbanoti spēlētāji un serverī tiks ieviesti kaut kādi uzlabojumi, gan jau arī aktivitāte uzlabosies, kā arī veco labo p0k3rnesto varēsiet satikt serverī.

|:)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Post Reply