Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

[NWO]s0nic
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: 01 Oct 2012, 12:17

Re: Beztēma #8

Post by [NWO]s0nic »

Nē,Disaster,neesu čitotajs,tas ,ka tu esi čitu geju pavēlnieks jau sen visiem zināms.Par bazaru jāatbild,tā kā esi no Rēzeknes(ja protams,nedirs) tad velkom vļičku,paskatīsimies kuram no mums ir/būs līkas rokas.

P.S Ja salīdzinam gadu un prāta spēju starpību, tad sīkais esi tu pats.
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Beztēma #8

Post by NIGGASARECOOL211 »

[NWO]s0nic wrote:Nē,Disaster,neesu čitotajs,tas ,ka tu esi čitu geju pavēlnieks jau sen visiem zināms.Par bazaru jāatbild,tā kā esi no Rēzeknes(ja protams,nedirs) tad velkom vļičku,paskatīsimies kuram no mums ir/būs līkas rokas.

P.S Ja salīdzinam gadu un prāta spēju starpību, tad sīkais esi tu pats.
jēga, par runāt ar to Dauni? :DD
Tas sīkais memiņs, nav nekas vairāk kā par varoni internetā. :DD
Image

Image

Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

visi sitie priesteri un pareja shljura ir 100x sliktaki par to pashu disasteru. vinsh vismaz neraksta hujnu un nav daunis,varbut patelo bik,bet nevis pa dzivi ir l0hs ka shitie fake n gay abrami utt...negribu nevienu apvainot,bet visi sitie marchas,abrami un vecie dirsa lideji neesat diez ko labu par sevi paradijusi ;)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Deliite[1337] wrote:visi sitie priesteri un pareja shljura ir 100x sliktaki par to pashu disasteru. vinsh vismaz neraksta hujnu un nav daunis,varbut patelo bik,bet nevis pa dzivi ir l0hs ka shitie fake n gay abrami utt...negribu nevienu apvainot,bet visi sitie marchas,abrami un vecie dirsa lideji neesat diez ko labu par sevi paradijusi ;)
Tu nedomā, ka visi admini kas te tusē un tēlo nažus banojot pa labi, pa kreisi nav pelnījuši, lai te viss tiktu piedirsts. Samps ir miris un te nekam vairs nav jēgas, tāpēc neredzu iemeslu būt par godīgi lietotāju un veidot normālu saruna, lai sagaidītu savu atbildi pēc gadsimta. Un neatceros ka mēs kādām būtu dirsā līduši, jo gibis pats ar mums nāca spēlēt spēles un mēs daļēji pie viņa strādājām un tirgojām naudu. Sektas priesteris nav mūsu acc. Cik zinu tas ir viens no agrākajiem, labākajiem adminiem kam šeit ir bijis diezgan liels respekts.(iespējams)
RIP BOXG 2012
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

ta vai ta 90% no tiem kas te pedeja mēneša laikā raksta ir sikie dirseji, period.

Runajot par heita vilni pret disaster tad tas manuprāt ir lieki :DD
Image
GET REKT
User avatar
asd
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 16 Sep 2014, 19:32

Re: Beztēma #8

Post by asd »

Deliite[1337] wrote:visi sitie priesteri un pareja shljura ir 100x sliktaki par to pashu disasteru. vinsh vismaz neraksta hujnu un nav daunis,varbut patelo bik,bet nevis pa dzivi ir l0hs ka shitie fake n gay abrami utt...negribu nevienu apvainot,bet visi sitie marchas,abrami un vecie dirsa lideji neesat diez ko labu par sevi paradijusi ;)
Tev nebūs nodirst un zaimot Priesterim aiz muguras. Par to tu tiksi sodīts. Sūda zemnieks. Man ar Abramiem un Marchām nav nekāda sakara. Es operēju citā līmenī.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Beztēma #8

Post by Vanaags »

ka teica mans vectevs es esmu tavs vectevs
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Marcha[T] wrote:
Deliite[1337] wrote:visi sitie priesteri un pareja shljura ir 100x sliktaki par to pashu disasteru. vinsh vismaz neraksta hujnu un nav daunis,varbut patelo bik,bet nevis pa dzivi ir l0hs ka shitie fake n gay abrami utt...negribu nevienu apvainot,bet visi sitie marchas,abrami un vecie dirsa lideji neesat diez ko labu par sevi paradijusi ;)
Tu nedomā, ka visi admini kas te tusē un tēlo nažus banojot pa labi, pa kreisi nav pelnījuši, lai te viss tiktu piedirsts. Samps ir miris un te nekam vairs nav jēgas, tāpēc neredzu iemeslu būt par godīgi lietotāju un veidot normālu saruna, lai sagaidītu savu atbildi pēc gadsimta. Un neatceros ka mēs kādām būtu dirsā līduši, jo gibis pats ar mums nāca spēlēt spēles un mēs daļēji pie viņa strādājām un tirgojām naudu. Sektas priesteris nav mūsu acc. Cik zinu tas ir viens no agrākajiem, labākajiem adminiem kam šeit ir bijis diezgan liels respekts.(iespējams)
RIP BOXG 2012
emm,samp nemaz nav miris,ja paskatas arzemju serverus tad tie ir pilni...problema seit nav spele,bet saja serveri ka pasa kurs nespej dot cilvekiem iemeslu spelet samp, runajot par ta teikt 3 dienu atbildes gaidishanu,nu tas jau ir atkarigs kur tu kaut ko ieraksti vai pajauta... jega atbildet uz kaut kadiem truliem 14gados iestregusa chalja murgiem? es diemzhel neredzu. saprotu ka dazi admini joprojam nav pie pilna rublja ka tas bija dazus gadus atpakalj,bet tas ir saprotami.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Kāda starpība cik veci cilvēki te uzturas. Paši admini sapisa visu serveri banojot bez normāliem iemesliem un par kaut kādām sīkām huiņām. Tā diktatorija kas te valdīja nogalināja boxg, kas man šķiet bija vienīgais veiksmīgais samp projekts LV. Troļļošana vai nē, bet diemžēl samps LV ir miris un tam vairs nav nekādas jēgas tāpēc vienīgais, ko es te varu izdarīt ir iedirst sūdu. Lai veidotu normālas sarunas man ir pietiekami daudz citi saiti, kur uzturas diezgan liels daudzums cilvēku.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

par adminiem un diktatoriju tur tev ir 100% taisniba,bet nu ko lai dara ka tada mums ta vadiba :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

Es gribu kakāt (doh)
CAW
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #8

Post by Gredzens[777] »

Yo pacani, kas šeit tāds interesants notiekaas ?
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

Gredzens[777] wrote:Yo pacani, kas šeit tāds interesants notiekaas ?
Nekas ,izsitēj
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #8

Post by Gredzens[777] »

Uz miršanas robežas ?
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Nu tad davai, 4. oktobrī visi par Saskaņu. Alavakar.
Post Reply