Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #8

Post by Lyricist »

Hemis[ADT] wrote:Problēma ir tā, ka tu vilki ārā video kartes iepakojumu, lai nofočētu un varētu paspīdēt mirušā forumā :D
Ne visai. Man tas iepakojums stāvēja uz plaukta. Chota neizdevīgi sviest ārā iepakojumu vai garantijas talonus. Vieglāk nocelt no plaukta kasti nekā taisīt kkādus CPU-Z skrīnšotus, taisīt benchmarkus vai vēl nezin ko.

Kā jau teicu, atbilde vietā. Skrīns tavs vai sašas, loģika -1, ņemot vērā, ka pats vien tēlo pēdējo pravieti "mirušā forumā", ar ievērojami augstāku aktivitāti nekā man tā ir bijusi pēdējā gada vai divu laikā.

Image

2 sour 4 u?
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Kā jau saprati, tas nav mans skrīns, tas tika iemests ar domu, lai paņirgātos par "skat cik man fps" gangsteriem :D Savukārt tu juti, ka ir beidzot izdevība nozīmēties ar savu kruto video karti. Good job. Aktivitāte man ir lielāka, bet es arī nemetu netā visu krepu ko esmu nopircis.
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #8

Post by Lyricist »

Hemis[ADT] wrote:Kā jau saprati, tas nav mans skrīns, tas tika iemests ar domu, lai paņirgātos par "skat cik man fps" gangsteriem :D Savukārt tu juti, ka ir beidzot izdevība nozīmēties ar savu kruto video karti. Good job. Aktivitāte man ir lielāka, bet es arī nemetu netā visu krepu ko esmu nopircis.
Nu i, man tagad jājūtas aizvainotam vai nokaunējušamies par to, ka tu tajā pašā "beigtajā" forumā gribēji pazīmēties ar savu asprātību sakarā uz fīčām, ko kāds 12+ te met?

Es nejūtos ne grama vainīgs, 100 % norakstāms uz to, ka man pilnīgi vienalga ko sīkie tastatūras lauzējiņi savās pelēkajās šūnās kaļ, bildi iemetu atbildē tev un neatkarīgi no tevis iekļautās bildes autora tā bija tikai atbilde uz tavu ego.

Manis pēc tu varētu taisīt selfijus ar Jordan kurpēm un piedirst pusforumu ar tādiem pašiem foto, bet tas nemaina faktu, ka tu pats vien sēdi tajā forumā. Tas no sērijas "es sēžu pusmirušā geimeru forumā, akcentēju savu IQ līmeni visu to retārdu kontrastā, bet kretīni ir visi citi."

Nedod dievs, ka kaimiņš nopirks jaunu auto vai uzvalku, tu jau nu noteikti būsi tas pirmais, kas par viņa publicēto bildi sociālajās vietnēs sāksi spārdīt sienu apmetumu un raudāt par to, ka "kaimiņš lahs, gribēja paspīdēt."
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

And your point is? Ok, ja tev tik ļoti patīk lielīties tu to vari darīt, neviens jau tev neaizliedz. Apsver varbūt domu par EOZ un boot, tur tauta ir lielāka, gandarījums, ka esi nozīmējies arī būs lielāks.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Beztēma #8

Post by Unknowns »

hemim mazs hemis
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #8

Post by Lyricist »

Hemis[ADT] wrote:And your point is? Ok, ja tev tik ļoti patīk lielīties tu to vari darīt, neviens jau tev neaizliedz. Apsver varbūt domu par EOZ un boot, tur tauta ir lielāka, gandarījums, ka esi nozīmējies arī būs lielāks.
Es savu domu jau izklāstiju pāris atbildes atpakaļ. Ja tev vēl domas kodols nav pielecis, tad jēga man izklāstīt sīkāk to domu? Veltīgi iztērētas 20 minūtes.
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Izklāsti velreiz pls.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

izbaudīju sāpīgas emocijas, sajaucot konfekšu trauku ar kaktusu, man ar šo ziņu vajadzēja padalīties, mazāk sāp :)
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #8

Post by Lyricist »

Hemis[ADT] wrote:Izklāsti velreiz pls.
Image
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Nu cmon vetsit, velreiz tikai šoreiz vel garāk.
jokurtsdraucikais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 17 Jan 2015, 23:32

Re: Beztēma #8

Post by jokurtsdraucikais »

ko darit ja nedo unban
(spam) (spam) (spam) (spam) (spam)
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

jow jokurt kur tu esi drauks? dzirdeju paigais drauces drauks esi 4om
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

ieraudziju drauks, nice signature pacs photzhopaa taisiji drauk?
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Here's the thing. You said a "trilby is a fedora." Is it in the same family? Yes. No one's arguing that. As someone who is an atheist who studies euphoria, I am telling you, specifically, in atheism, no one calls trilbys fedoras. If you want to be "specific" like you said, then you should too. They're not the same thing. If you're saying "fedora family" you're referring to the euphoric grouping of le reddit army, which includes things from neckbearded gentlesirs to highly intelligent intellectual like Smoke Degrasse Tyson, Reddit's Chief Supreme Ambassador of atheism and logic, and myself, the Deputy of Science and Crows. So your reasoning for calling a trilby a fedora is because random people "say that only neckbeards wear fedoras?" Let's get Mountain Dew and Doritos in there, then, too. It's okay to just admit you're wrong, you know?,
User avatar
Priceee
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 61
Joined: 28 Jul 2013, 18:02

Re: Beztēma #8

Post by Priceee »

Marcha[T] wrote:Here's the thing. You said a "trilby is a fedora." Is it in the same family? Yes. No one's arguing that. As someone who is an atheist who studies euphoria, I am telling you, specifically, in atheism, no one calls trilbys fedoras. If you want to be "specific" like you said, then you should too. They're not the same thing. If you're saying "fedora family" you're referring to the euphoric grouping of le reddit army, which includes things from neckbearded gentlesirs to highly intelligent intellectual like Smoke Degrasse Tyson, Reddit's Chief Supreme Ambassador of atheism and logic, and myself, the Deputy of Science and Crows. So your reasoning for calling a trilby a fedora is because random people "say that only neckbeards wear fedoras?" Let's get Mountain Dew and Doritos in there, then, too. It's okay to just admit you're wrong, you know?,
IEDO SKYPE VECI
Image
Post Reply