Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Hemis[ADT] wrote:1/69

Hardcore, hardcore dude. Labak skaties burago.
Image
GET REKT
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Man burago nesanāk.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

sukablietmakrils wrote:nice te veel paaris neveiksminieki uzturas wp wp
jutu lidzi taviem vecakiem.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Chromed
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 504
Joined: 21 Jul 2008, 13:28

Re: Beztēma #8

Post by Chromed »

kaads netirgo preluudes detaljas?? Man bumperis un haube interesee(veelams sarkana)
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Chromed wrote:kaads netirgo preluudes detaljas?? Man bumperis un haube interesee(veelams sarkana)

preludeclub.lv
Image
GET REKT
User avatar
emis124
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2015, 12:41

Re: Beztēma #8

Post by emis124 »

dzirdeju ka sitaja majaslapa var dabut draugus
kads bus mans draugs?
kruc vetsis
User avatar
emis124
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2015, 12:41

Re: Beztēma #8

Post by emis124 »

kruc vetsis
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Beztēma #8

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

emis124 wrote:invite mani steam fageti
http://steamcommunity.com/id/veryevilsenpaidoge/
iemacies speleet no saakuma fgt tad uzaicinaashu
User avatar
emis124
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2015, 12:41

Re: Beztēma #8

Post by emis124 »

katana66 wrote:
emis124 wrote:invite mani steam fageti
http://steamcommunity.com/id/veryevilsenpaidoge/
iemacies speleet no saakuma fgt tad uzaicinaashu
lox es tevi 1v1 mape tevi reckoshu easy peasy. vienkarshak pa vienkrashu, tu ganjau ar ak es ar dual barretas un run &gun tevi hs only chalit, tu labak bedz no manim, jo es tevi reckoshu ka Olofs pret LDLC dreamhack winter 2014 semi finalos @ overpass čalit. iesaku tev tagad uninstallet csgo jo man tas ir parak vienkrasi tevi reckot 16-00. vecit uzklausi manu padomu, visi domas ka tu vinesi bet papisisi tapat ka fnatic pret CLG esl esea pro league mirage chalit, ka 8% papisa pret 92%, vecit tad vnk iesaku tev padoties jo tev chista nav skilla ka man ir parak daudz ka dodu savu skillu ari citiem jo nevaru izturet, mani csgo macija pats get rigts un olofmeisters, ari n0things ka 1 tapot tapec tev ir dirsa.nepieminesim tos matchus kur nip padirsa visiem tier 2 un tier 3 teamiem kautkada dirsa, teiksim ka tu tier2 es tier1 bet tu doma ka tier1 tapec man ez. krc tu ganjau ka virtuspro papisisi pret manim jo visulaiku tikai telosi pro nedabujot killus domajot ka esi pro un dabusi savu comeback, bet taka virtus pro dazeriz labi spele tad meh. bet vetsit man tas ir ez pz jo es nesen nopirku jaunu peliti ar ko tevi varu normali reckot un seksiks keyboards ar headsetu ar tape pats gnjau sapratsii, mosh tu mani 1.6 labak sausi neka,bet es tevi csgo ez.zini ibp? wot tu busi ibp un es netcode 24 augusta matcha CEVO kad vini throwoja prieks skiniem beigas dabuja 10k skinus bet still es vinesu ja velprojam nesaprati ka man tas ahujena easy vetsit, jo ists skills nak to smadzenem un reakcijas nejau no vardiem un interneta dirsieniem. un ceru ka tu chitus nelietosi, jo ja lietosi tikunta tevi reckosu ar saviem dual barreta skill 1 tapiem, jo underrated 1 tap guns, zin ka dd2 pita sedet kad tu uz a ar awp pisisies un es tevi 1 tap no pita smadzenes, un nebus tev nekads rage quit jo tad tevi easy ddos pajobak. krc tev ir dirsa ja gribi 1v1 .surrender kamer vel vari


edit: eu kas ar engeims?
kruc vetsis
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

emis124 wrote:
katana66 wrote:
emis124 wrote:invite mani steam fageti
http://steamcommunity.com/id/veryevilsenpaidoge/
iemacies speleet no saakuma fgt tad uzaicinaashu
lox es tevi 1v1 mape tevi reckoshu easy peasy. vienkarshak pa vienkrashu, tu ganjau ar ak es ar dual barretas un run &gun tevi hs only chalit, tu labak bedz no manim, jo es tevi reckoshu ka Olofs pret LDLC dreamhack winter 2014 semi finalos @ overpass čalit. iesaku tev tagad uninstallet csgo jo man tas ir parak vienkrasi tevi reckot 16-00. vecit uzklausi manu padomu, visi domas ka tu vinesi bet papisisi tapat ka fnatic pret CLG esl esea pro league mirage chalit, ka 8% papisa pret 92%, vecit tad vnk iesaku tev padoties jo tev chista nav skilla ka man ir parak daudz ka dodu savu skillu ari citiem jo nevaru izturet, mani csgo macija pats get rigts un olofmeisters, ari n0things ka 1 tapot tapec tev ir dirsa.nepieminesim tos matchus kur nip padirsa visiem tier 2 un tier 3 teamiem kautkada dirsa, teiksim ka tu tier2 es tier1 bet tu doma ka tier1 tapec man ez. krc tu ganjau ka virtuspro papisisi pret manim jo visulaiku tikai telosi pro nedabujot killus domajot ka esi pro un dabusi savu comeback, bet taka virtus pro dazeriz labi spele tad meh. bet vetsit man tas ir ez pz jo es nesen nopirku jaunu peliti ar ko tevi varu normali reckot un seksiks keyboards ar headsetu ar tape pats gnjau sapratsii, mosh tu mani 1.6 labak sausi neka,bet es tevi csgo ez.zini ibp? wot tu busi ibp un es netcode 24 augusta matcha CEVO kad vini throwoja prieks skiniem beigas dabuja 10k skinus bet still es vinesu ja velprojam nesaprati ka man tas ahujena easy vetsit, jo ists skills nak to smadzenem un reakcijas nejau no vardiem un interneta dirsieniem. un ceru ka tu chitus nelietosi, jo ja lietosi tikunta tevi reckosu ar saviem dual barreta skill 1 tapiem, jo underrated 1 tap guns, zin ka dd2 pita sedet kad tu uz a ar awp pisisies un es tevi 1 tap no pita smadzenes, un nebus tev nekads rage quit jo tad tevi easy ddos pajobak. krc tev ir dirsa ja gribi 1v1 .surrender kamer vel vari


edit: eu kas ar engeims?
visi krutie jau spēlē to cs 1.6 vai csgo nu principā tā pati huiņa vien ir, tikai uzlikti kkādi jobani vizuālie modi i vsjo.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
emis124
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2015, 12:41

Re: Beztēma #8

Post by emis124 »

Maize[1337] wrote:
emis124 wrote:
katana66 wrote:
iemacies speleet no saakuma fgt tad uzaicinaashu
lox es tevi 1v1 mape tevi reckoshu easy peasy. vienkarshak pa vienkrashu, tu ganjau ar ak es ar dual barretas un run &gun tevi hs only chalit, tu labak bedz no manim, jo es tevi reckoshu ka Olofs pret LDLC dreamhack winter 2014 semi finalos @ overpass čalit. iesaku tev tagad uninstallet csgo jo man tas ir parak vienkrasi tevi reckot 16-00. vecit uzklausi manu padomu, visi domas ka tu vinesi bet papisisi tapat ka fnatic pret CLG esl esea pro league mirage chalit, ka 8% papisa pret 92%, vecit tad vnk iesaku tev padoties jo tev chista nav skilla ka man ir parak daudz ka dodu savu skillu ari citiem jo nevaru izturet, mani csgo macija pats get rigts un olofmeisters, ari n0things ka 1 tapot tapec tev ir dirsa.nepieminesim tos matchus kur nip padirsa visiem tier 2 un tier 3 teamiem kautkada dirsa, teiksim ka tu tier2 es tier1 bet tu doma ka tier1 tapec man ez. krc tu ganjau ka virtuspro papisisi pret manim jo visulaiku tikai telosi pro nedabujot killus domajot ka esi pro un dabusi savu comeback, bet taka virtus pro dazeriz labi spele tad meh. bet vetsit man tas ir ez pz jo es nesen nopirku jaunu peliti ar ko tevi varu normali reckot un seksiks keyboards ar headsetu ar tape pats gnjau sapratsii, mosh tu mani 1.6 labak sausi neka,bet es tevi csgo ez.zini ibp? wot tu busi ibp un es netcode 24 augusta matcha CEVO kad vini throwoja prieks skiniem beigas dabuja 10k skinus bet still es vinesu ja velprojam nesaprati ka man tas ahujena easy vetsit, jo ists skills nak to smadzenem un reakcijas nejau no vardiem un interneta dirsieniem. un ceru ka tu chitus nelietosi, jo ja lietosi tikunta tevi reckosu ar saviem dual barreta skill 1 tapiem, jo underrated 1 tap guns, zin ka dd2 pita sedet kad tu uz a ar awp pisisies un es tevi 1 tap no pita smadzenes, un nebus tev nekads rage quit jo tad tevi easy ddos pajobak. krc tev ir dirsa ja gribi 1v1 .surrender kamer vel vari


edit: eu kas ar engeims?
visi krutie jau spēlē to cs 1.6 vai csgo nu principā tā pati huiņa vien ir, tikai uzlikti kkādi jobani vizuālie modi i vsjo.
eu nenodirs cs'u
kruc vetsis
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Beztēma #8

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

cs gavno, kur tu veel esi redzeejis tik suudigu speeli ka lodes lido uz debesim nevis dropojas draug. jasauj kajaas lai galava trapitu porsta suuds tads pats ga tu
User avatar
emis124
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2015, 12:41

Re: Beztēma #8

Post by emis124 »

vecit csgo spletaji(pat ne professionalie) pelna 10 reizes vairak neka Gibox no boxg
kruc vetsis
nezinu[latvianhaxor]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 33
Joined: 07 Jan 2009, 20:21

Re: Beztēma #8

Post by nezinu[latvianhaxor] »

sveiki (headbang)
Image
User avatar
emis124
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2015, 12:41

Re: Beztēma #8

Post by emis124 »

neziu varu but tava klana? es esmu aktivs oxg members
kruc vetsis
Post Reply