Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Nē Deliit, burvju dziras ūdenskritums, lai novecošanu apstādinātu nepastāv.

Es gan teiktu pretējo - ir dzīves slodze, bet jāprot izmantot iespējas un izveidot kārtīgu dzīves disciplīnu - es ar Eiropas naudu aizdevos "pieredzes apmaiņā" uz pusgadu Īslandē. Vel laiks nav beidzies, bet tagad jau plānoju to atkārtoti darīt tikai uz citu valsti.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Jaa,tas ir vissliktakais :DD

Bet nu ta ir macisanas nevis stradasana ceha vai pie maximas kases. tur tomer ir atskiriba,ne?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Disaster2
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 27 May 2010, 18:06

Re: Beztēma #8

Post by Disaster2 »

Deliite[1337] wrote:Jaa,tas ir vissliktakais :DD

Bet nu ta ir macisanas nevis stradasana ceha vai pie maximas kases. tur tomer ir atskiriba,ne?
Gan jau arī viņam pienāks tas laiks, kad ar visu izglītības papīrīti varēs ārzemēs ogas lasīt vai noliktavā strādāt. :D
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Būtu bijis racionālāk, ja pajautātu par manu dzīves pieredzi, nevis veidotu aklus pieņēmumus...
Īsumā, esmu strādājis vakara maiņās noliktavā, monotoni pakojot pakas - labi maksāja, bet šāda pieredze plaši izmainīja manu naudas vērtību.
Vasarā darbā vispār sanāca viena no murgainākajām darba pieredzēm - 8 gadīgs bērns nokrita no 4 m augstuma, kritienā salauza mugurkaulu un vel paspēja piecelties, paskrēja un nokrita traumējot galvaskausu.
Saistot savas studijas ar darbu, veidoju kontaktus dodoties brīvajā laikā strādāt ar monitoringa - nav baigā peļņa, bet pagaidām svarīgāk izveidot atsauksmes.
Pēc šādām pieredzēm un 2 mēnešiem Īslandē plānoju dzīvi te.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

iesmesli kapec tev tur japaliek? kapec japlano dzive svesha valsti?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Šo divu mēnešu laikā Īslande man ir kļuvusi par īstākām mājām kā Latvija jebkad ir bijusi. Sabiedrība ir daudzreiz progresīvāka - ir reālas diskusijas, nevis skaudības diskusijas par kaimiņu Artūru vai ļaunajiem politiķiem kā šie nozaga manu siermaizīti u.t.t. (kautgan politiski un birokrātiski šī valsts arī ir baigais haoss). Šonedeļ kautvai ir visa nedēļa atvēlēta dzimumu vienlīdzībai, pats oktobris izglītošanai par krūts vēzi - Latvijā šis viss tiktu noriets ar naidu.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

tatad tu esi viens no tiem kas ari raud,bet neko nedara lai izmainitu lietas,ta sanak? ta es sapratu tevis rakstito.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Daļēji varētu teikt.
Reizēm liekas ka Latvijas sabiedrībā neviens arī negrib neko mainīt un uzlabot, tikai gaidīt ka maģiski nodokļus nemaksājot, gaidot jaunas maximas u.t.t. uzlabosies labklājība, būs normālas ielas u.t.t.
Pietiekama pašam pieredze ar organizēšanu ka nonāku vienkārši darba noslodzē, ja vairumam galvenais ir izdarīt, lai būtu kautkas izdarīts vienaldzīgi kādā kvalitātē izdarīts.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

ka butu ja tadi ka es tu,principa visa jauna latvija paudzes kas ir piedzimusi pec 91. gada,kaut ko daritu savas nakotnes laba? nejau resnais kalvitis vai straujuma kaut ko izmainis,vini tikai visu pasliktinas,musu nakotne ir musu rokas,nevis kaut kada zhidu un zaglu,kas liek musu tautu uz celiem un liek sasiet jostas stiprak. vai ne ta?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Imis »

Ārprāc, cerēju, ka manu murgu neizlasīs, bet re kā.
Jums nu gan te diskusija izveidojusies.
Last edited by Hustler_Imis on 14 Oct 2016, 23:06, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Deliite[1337] wrote:ka butu ja tadi ka es tu,principa visa jauna latvija paudzes kas ir piedzimusi pec 91. gada,kaut ko daritu savas nakotnes laba? nejau resnais kalvitis vai straujuma kaut ko izmainis,vini tikai visu pasliktinas,musu nakotne ir musu rokas,nevis kaut kada zhidu un zaglu,kas liek musu tautu uz celiem un liek sasiet jostas stiprak. vai ne ta?
Nav jau tā ka pašai latviešu tautai interesēs ir valsts labums. Pēc mana viedokļa mūsu politiķi perfekti atspoguļo Latvijas sabiedrību - izmanto katru iespēju, lai dabūtu nelielu personisku labumu uz citu rēķina.
Tieši aizdevos uz Īslandi ar nodomu iegūt dzīves pieredzi, kas būtu lietderīga Latvijā, bet dzīvojot te esmu ieguvis savādāku viedokli dēļ tā ka te vismaz var uzticēties pilnīgiem svešiniekiem + bonusā ieguvu lieliskus draugus.
Hustler_Imis wrote:Ārprāc, cerēju, ka manu murgu, bet re kā.
Jums nu gan te diskusija izveidojusies.
Brīva vieta Tavam viedokli - visus interesē (2 cilvēkus).
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

kamer musu sirdsapzina bus tada,ka tikai "man man man un nevienam citam" nekas uz priekshu neies.
es pec gada nodzivota anglija esmu sapratis tik daudz vienkarsas lietas kas mums trukst...ka cilvekiem - milestiba,iecietiba,repekts,un vel varetu teikt un teikt,jo tomer mes visi Latvija esam nelaimigi,nogurusham sejam,vienmer kaut kas trukst :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

man viss ir labi, esmu atpakaļ Latvijā, drīz iešu mežā dzīvot, ja nākamgad ap šo laiku vēl uzrakstu, tad ziniet, ka būšu izdzīvojis, ja nē, tad arī būs labi. Veiksmi jums tur ārā
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:man viss ir labi, esmu atpakaļ Latvijā, drīz iešu mežā dzīvot, ja nākamgad ap šo laiku vēl uzrakstu, tad ziniet, ka būšu izdzīvojis, ja nē, tad arī būs labi. Veiksmi jums tur ārā
https://www.youtube.com/channel/UCAL3JX ... lZyD3nQdBA
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Disaster2
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 27 May 2010, 18:06

Re: Beztēma #8

Post by Disaster2 »

Kā mani prikoļī tie dauņi kam viss hujova, viss slikti, amatpersonas zog, pizda valstij. A kas jums liedz apzagt valsti un dzīvot zajebis? :D
Image
Post Reply