Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

@makrils[uDN], Videospēļu forums ir īstā vieta kur runāt par tādām vietām...
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Muteres parakstu dienasgramata vajag viltot? Un ko tieši tu gribi noviltot tajā ziņā esmu specs jau 10 gadus to daru.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

ko Tev vajag noviltot?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Levis[T][TITS]
euro
euro
Posts: 201
Joined: 15 Jan 2011, 20:25
Location: Valmiera

Re: Beztēma #8

Post by Levis[T][TITS] »

Man čoms vilto pases, tiesības, vidusskolas dokumentus, ķipa viņam tur pazīstamie daudz, pieķert nevar, cena svārstās no 5ls-125542ls.
CAW
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Beztēma #8

Post by V[Vendetta] »

Šādas lietas nerisini forumā, meklē pirvāti, kā jau sec teica. Uzskati šo par vienīgo brīdinājumu.
Image
User avatar
makrils[uDN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 70
Joined: 05 Jan 2013, 22:32

Re: Beztēma #8

Post by makrils[uDN] »

V[Vendetta] wrote:Šādas lietas nerisini forumā, meklē pirvāti, kā jau sec teica. Uzskati šo par vienīgo brīdinājumu.
Atvainojos par sagadatajam neertibam, tas vairs neatkartosies
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

Kichyss wrote:@makrils[uDN], Videospēļu forums ir īstā vieta kur runāt par tādām vietām...
V[Vendetta]
Atbilde saņemta: Trešdiena Februāris 27, 2013 22:39 Tēma:
Šādas lietas nerisini forumā, meklē pirvāti, kā jau sec teica. Uzskati šo par vienīgo brīdinājumu.
NĒĒEEEEEEEEEEEE!!!!!! VISA JAUTRĪBA PAZUDA ES JAU CEREJU KA VARESHU VILTOT DOKJUS NU PIPEC VISU IZJAUCAATT!!!!!
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Levis[T][TITS] wrote:Man čoms vilto pases, tiesības, vidusskolas dokumentus, ķipa viņam tur pazīstamie daudz, pieķert nevar, cena svārstās no 5ls-125542ls.
pasi noviltot nevar tik viegli,un vinja tev nemaksas 5ls. piemeram es arsta zimes pa 5ls taisiju vienu bridi,vidusskolas attestetu tu vari noviltot tikai prieksh stradashanas maxima,jo ja stasies augstskola tur visu parbauda,un varesi iet dirst,un cena ar tadam pasakumam ir zem 100ls tapec good luck Levis :DD tagad tiesibas ar var nopirkt pa 200ls,viss izskatas smuki,ka no csdd,ka nostadinas menti,varesi sedet par dokumentu viltoshanu,un tur tie teksti ka chomam daudz pazistamie utt,nu galigi neiet krasta,jo tagad dabut viltotas tiesibas datubaze ir gandriz neiespejami. pirms lielas datorizacijas,jaa,mierigi,tiesibas pat papagailim vareja nopirkt ar visu datubazi.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Deliite[1337] wrote:tu esi druscinsh pastulbs? iebaz ausi dzilji pirkstu,paspied un rauj ara,bus tev tads ka paukshkis kur ir minimals vakums! un kad tadas ausis iebazh dzilji ausi ir lidzigi,ja tiehsham tas gumijas ir kvaletativas! es nezinu kapec tads nosaukums,bet ta visi vismaz "RIGA" vinjas ta sauc!
haha, tu esi tāds fāters, man pajautā vai es neesot druscinsh pastūlbs un uzraksti pilnīgākās muļķības. Tu vispār zini, kas ir vakuums? Saproti, man vienalga, kā tu viņas sauc savā krutajā rajonā, bet nekādas VISAS Rīgas nav. Ja turpini šo murgu, tad lūdzu ne tik globāli. Tās sauc "In Ear Headphones". Viss. Nekāda vakuuma nav.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

sedi savos laukos un talak drochi hujnu foruma uzskatot ka esi pats gudrakais un labakais! ja gribas parunat,varam sarunat dzive satikties,vai ari tulit bus 100 attaisnojumi kapec tu negribi to!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

Es taču rakstīju, ka tu esi baigākais fāters, haha. Un es esot tas, kurš UZSKATA... neko neuzskatu, man vienkārši bija argumenti, kamēr tu tur raksti kaut kādu huiņu.

Pietam - runāt dzīvē, ar tevi? Par ko? Par GTA? Par tevi, mani? Manuprāt, tu pats saproti, ka tu tikko izteici ultra debīlu piedāvājumu. Mums nav par ko runāt. Un par ko tu tā aizsvīlies es vispār nesaprotu, laikam nepanes fleimu :D.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Deliite[1337] wrote:
Levis[T][TITS] wrote:Man čoms vilto pases, tiesības, vidusskolas dokumentus, ķipa viņam tur pazīstamie daudz, pieķert nevar, cena svārstās no 5ls-125542ls.
pasi noviltot nevar tik viegli,un vinja tev nemaksas 5ls. piemeram es arsta zimes pa 5ls taisiju vienu bridi,vidusskolas attestetu tu vari noviltot tikai prieksh stradashanas maxima,jo ja stasies augstskola tur visu parbauda,un varesi iet dirst,un cena ar tadam pasakumam ir zem 100ls tapec good luck Levis :DD tagad tiesibas ar var nopirkt pa 200ls,viss izskatas smuki,ka no csdd,ka nostadinas menti,varesi sedet par dokumentu viltoshanu,un tur tie teksti ka chomam daudz pazistamie utt,nu galigi neiet krasta,jo tagad dabut viltotas tiesibas datubaze ir gandriz neiespejami. pirms lielas datorizacijas,jaa,mierigi,tiesibas pat papagailim vareja nopirkt ar visu datubazi.
learn to sarcasm. xD
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

da nee,parunat par dzivi!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: Beztēma #8

Post by [SS]eras.e »

Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

nemāku,man verbālā caureja.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply