Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Deliite[1337], labi izsmējies, ir vēl spēks pirkstos, lai nospiestu smagos tastatūras taustiņus un man atbildētu, ko tu zini tādu, ko es nezinu un kāpēc tavs apgalvojums šobrīd izskatās pēc slima suņa murgojumiem?
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Gibox[Vendetta] wrote:Ir arī jāsaprot, ka šo forumu lasa/lasīs bērni, kuri varbūt pat nezin neko par tādām vielām un sāks par tām interesēties tikai tāpēc, ka kāds ir nosaucis cenu un aktīvi apspriež šīs vielas. Nu nevajag tā darīt :(
pa telefonu zvanot tu man saki ka tev vajag 1kg,bet foruma tu visu noliedz - nedari ta.

W4I,emm,jaa,veljoprojam smejos,isteniba jaa,daudz un dikti,cik tu esi mazs un stulbs.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Deliite[1337] wrote:
Gibox[Vendetta] wrote:Ir arī jāsaprot, ka šo forumu lasa/lasīs bērni, kuri varbūt pat nezin neko par tādām vielām un sāks par tām interesēties tikai tāpēc, ka kāds ir nosaucis cenu un aktīvi apspriež šīs vielas. Nu nevajag tā darīt :(
pa telefonu zvanot tu man saki ka tev vajag 1kg,bet foruma tu visu noliedz - nedari ta.

W4I,emm,jaa,veljoprojam smejos,isteniba jaa,daudz un dikti,cik tu esi mazs un stulbs.
nu, nu, lielais un gudrais Deliite[1337], māki skaisti filozofēt, bet atbildēt uz maniem jautājumiem neproti, tad kurš no mums te ir maziņš un stulbs, ja nespēj uzrakstīt atbildi?

Ja tavu augstāk, Giboxam veltīto komentāru pieņem par daļēju taisnību, tad esi ko pārpratis, es ar esmu lietojis apreibinošās vielas, tik ne tās par ko runājat, bet atšķirībā no jums es tās nereklamēju un neaicinu tās lietot katram pagasta bērnam. Lieto, skaisti, tā ir tava izvēle, bet nevelc tur iekšā bērnus. + Giboxa tekstā neredzu nekādu noliegumu vai apstiprinājumu tam, ka viņš iespējams lieto/nelieto apreibinošās vielas, bet redzu viņa viedokli, ka to nevajag reklamēt pa forumu, ja šis ir tas tavs gadījumus ko nezinu un tu man neesi spējīgs atbildēt, tad piedo, bet tev trūkst dažu pelēko šūniņu, lai saprastu, ka lietot pašam, starp aicināt lietot citus(bērnus, kas lasa šo forumu) ir liela atšķirība.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

W4I[Vendetta] wrote:+ Giboxa tekstā neredzu nekādu noliegumu vai apstiprinājumu tam, ka viņš iespējams lieto/nelieto apreibinošās vielas...
Lieto un kā vel.

[1/23/2014 10:20:34 PM] On Three: cik reizes dienā tu pīpē spaisu ?
[1/23/2014 10:22:30 PM] Gibox: es nepīpēju spaisu
[1/23/2014 10:22:50 PM] Gibox: es lietoju lsd un špricēju heroīnu
[1/23/2014 10:22:59 PM] Gibox: spaisu tikai svētku dienās

shit's real
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Hemis[ADT] wrote:
W4I[Vendetta] wrote:+ Giboxa tekstā neredzu nekādu noliegumu vai apstiprinājumu tam, ka viņš iespējams lieto/nelieto apreibinošās vielas...
Lieto un kā vel.

[1/23/2014 10:20:34 PM] On Three: cik reizes dienā tu pīpē spaisu ?
[1/23/2014 10:22:30 PM] Gibox: es nepīpēju spaisu
[1/23/2014 10:22:50 PM] Gibox: es lietoju lsd un špricēju heroīnu
[1/23/2014 10:22:59 PM] Gibox: spaisu tikai svētku dienās

shit's real
neatkarīgi no tava iekopēta teksta oriģinalitātes un patiesuma, es minēju tur ko vairāk par to vai viņš lieto/nelieto, viņš to nereklamē forumā un neaicina to darīt citus, tā ir būtiska atšķirība par ko te runāju, es jums neaizliedzu un nemaz nevaru aizliegt bojāt savu veselību, bet palūdzu neaicināt citus šā foruma lasītājus to darīt, jo kā jau n-to reizi minēju, šo forumu lasa/lasīs arī bērni, tā, ka lūgums respektēt to.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Nu diez vai tu esi bērns, tāpat arī deliite un es un vel 2 naži, jo būsim godīgi mēs esam vienīgie kas lasa šo forumu :D
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

bleizins valda par pasauli!
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Hemis[ADT] wrote:Nu diez vai tu esi bērns, tāpat arī deliite un es un vel 2 naži, jo būsim godīgi mēs esam vienīgie kas lasa šo forumu :D
tad varbūt jāvēršas pie Giboxa un forumā jāveido sadaļa 18+ lai būtu kur to visu apspriest, ja tas ir tik svarīgi
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Beztēma #8

Post by Gumybear[Vendetta] »

Hemis[ADT] wrote:Nu diez vai tu esi bērns, tāpat arī deliite un es un vel 2 naži, jo būsim godīgi mēs esam vienīgie kas lasa šo forumu :D

Es lasu forumu :( Jūs mani slikti iespaidojat
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Sarunas bez jebkā ''aizliegta'' labāk tomēr būtu meklēt club penguin.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:viņš to nereklamē forumā un neaicina to darīt citus, tā ir būtiska atšķirība par ko te runāju, es jums neaizliedzu un nemaz nevaru aizliegt bojāt savu veselību, bet palūdzu neaicināt citus šā foruma lasītājus to darīt, jo kā jau n-to reizi minēju, šo forumu lasa/lasīs arī bērni, tā, ka lūgums respektēt to.
Mazo bērnu īpatsvars šajā forumā ir ievērojami mazāks kā twitterī un vispār interneta pasaulē, kur marihuānas slavēšana norit pilnos apgriezienos...
Anyway, arī, ja kāds to rakstīs, vienmēr tādu zīmēšanos, ka kurī kāsi, esmu uzskatījis par diezgan negudru...
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

es kuriju kasi!
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Kurī kamēr vari, tūlīt spaisiku aizliegs. Varēsim seļarku ostīt. Tumšas dienas priekšā.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Beztēma #8

Post by Pi4uk$$ »

es spaisu nekuriju. vienreiz pameginaju nepatika, galigi dirsa.
Image
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #8

Post by Revok »

būtu gudrāks nepīpētu vispār ne "spaisus" ,ne "isto stafu"
Post Reply