Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

ruukjis_boss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 82
Joined: 21 Jul 2013, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by ruukjis_boss »

Kichyss wrote:Kādā sakarā vispār var lietotāju banot dēļ tā ka neatdod naudu? xD
Tas saucas Giboxam ir pohuj viss, lai pakalpiņi sēž serverī un dara ko grib un nes man naudu, bet tas nedarbojas.
Tādi noteikumi neeksistē nemaz. Bet nu es varu saderēt uz 100 Ls , ja man kāds nopizdotu 100kk , neviens banu nedabūtu.
Un Maize tak nav jēga dirsties, stāstot taisnību man jau ir bijuši nezcik bani uz pusgadu vairāk. Un jā boxg ir taču tā krutā komūnā, kur pat par vārdu "muļķis" wārno un bano, jo gibox domā laikam, ka viņu spiego policija, nedrīkst būt neviena uzbrauciena, rupja vārda.
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Beztēma #8

Post by Lafan[NGT] »

[AoD]Coyote wrote:
Lafan[NGT] wrote:Man personigi pret W4I nav nekādas pretenzijas. Kārtīgi pilda savus pienākumus, atbalsta mani, atbalsta jaunos spēlētājus. Palīdz kā var. Kas jums ir pret viņu!? O_o
Tu vari vienreiz beigt līst visiem dirsā?
Kā es lienu dirsā? Pasakot ko domāju par W4I? Vispār man vienalga ko domā, tāpēc neterēšo savu dārgu laiku, lai te kaut ko skaidrotu.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Beztēma #8

Post by Unknowns »

Coyots ir tas kas visiem ''lien dirsā''
Image
ruukjis_boss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 82
Joined: 21 Jul 2013, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by ruukjis_boss »

Unknow tu savos 7 gados vispār saproti ko nozīmē līst dirsā?
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Beztēma #8

Post by Gumybear[Vendetta] »

Kas jums tagad noticis , tā kā jums to naudu nozagtu . Katram ir savi uzskati , Atceros arī kad tu Maize iedevi naudu un bija unban apelācija jo izbanoji :) Summa nebija lielā bet tad arī saproti W4I . Tas bija pirms kāda gada , ilgāk nedaudz.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Kichyss wrote:Kādā sakarā vispār var lietotāju banot dēļ tā ka neatdod naudu? xD
Image

Šeit vēl kaut ko vajag paskaidrot? domāju, ka nē, jo E14 pats piekrita nosacījumiem, ja nebūtu piekritis, nebūtu viņam aizdevis to naudu. Es vairs neko jums sīkāk nepaskaidrošu, jo domāju, ka banu apelācijā un šeit esmu pietiekoši sīki izteicies, lai apmierinātu jūsu ziņkārību. Lai jums veiksmīgas brīvdienas un darba nedēļa, es līdz Sestdienai pazūdu ;)
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Coyote »

[NWA]Unknowns wrote:Coyots ir tas kas visiem ''lien dirsā''
mudak, pasaki kam es esmu līdis dirsā? noej vienreiz no tā datora, abizjana.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Beztēma #8

Post by Unknowns »

ruukjis_boss wrote:Unknow tu savos 7 gados vispār saproti ko nozīmē līst dirsā?
Atbildot - zinu.
[AoD]Coyote wrote:
[NWA]Unknowns wrote:Coyots ir tas kas visiem ''lien dirsā''
mudak, pasaki kam es esmu līdis dirsā? noej vienreiz no tā datora, abizjana.
Man,Lafanam.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Beztēma #8

Post by V[Vendetta] »

Maize[1337] wrote: kaut kāds buļļa sviests

Kapēc neesmu admins? Nemācēšu teikt, nodevu BoxG( kā? Padzirdēju, ka 04d atgriežās, sapratu ka tu atskriesi kopā ar viņu...kas man tajā nepatika? Ka jūs izdomāties jaunus, mistiskus noteikumus un pieprasījumus un paši nozudīsiet.), panty spēlēja ar manu profilu un kaut ko ir rakstijis Giboxam. ( Es tā sapratu).

Atbalsts ir normāls, bet vienalga tādas summas dot nevienam un miers.
Konkrētas lietas lūdzu studijā, kur tiek izdomāti savi noteikumi.

Atradies te taisnais un gudrais, a kad pats uzliec draugam tā pat 5 admina lvl, tad redz viss ir normāli, ja?

Runājot par banu, neredzu tur neko īpašu. Savstarpēja vienošanās, ka ja neadod, tad bans, kā redzams, viņam atdošana nebija ne prātā, ja jau svarīgāk bija draugam izpalīdzēt, nevis atdot godīgi parādāu, un tad palīdzēt. Tiešām, nekas īpašs.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Manuprāt, šajā gadījumā admina tiesības tika izmantotas nepareizi, t.i., savām vajadzībām.

Interesanti, ko šādā situācijā būtu jādara parastam spēlētājam? Paliktu ar garu degunu un nāktos samierināties ar adminu atbildi, ka nevajadzēja aizdot naudu.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Beztēma #8

Post by V[Vendetta] »

Lai sazinās ar kādu no adminiem, paņem skrīnu ar šādu norunu un viss. Pats šādā situācijā, ja esmu mājās, varu palīdzēt. Elementāri.
Pie tam tā nav tā mazākā summa, par kuru vēl varētu strīdēties.

Edit: šādu situāciju es lielā mērā uzskatu par spēlētāja mānīšanu, saka, ka atdos, bet neadod. Tā tad, māna spēlētāju, kick un jail neko nedos, kas paliek? bans.
Image
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Beztēma #8

Post by Panty[1337] »

Bērnudārzs.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Redz kā visi pēkšņi satraucās.

Es esmu banojis ar tādu iemeslu, bet pats tādas summas gan nevienam neesmu aizdevis.
04d kādus vēl pierādījumus... Pats zini, ka te esi 2 nedēļas un 3 mēnešus neesi...
Bija rakstīts zinu, zinu, nevis "es piekrītu." Varbūt viņš zin, bet nepiekrīt tādiem noteikumiem.
Tad būtu nobanojis uz noteiktu laiku un uzlicis( palūdzis WG) lai atņem viņam tos 50kk...
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Beztēma #8

Post by V[Vendetta] »

Tad lūdzu nedirs tukšu malku, ja nevari neko pierādīt, sarunāts? Riebjas šitādi cilvēki, kas kliedz pa pasauli, ka ir apvainotie nabadziņi, visi viņus apdirš, apcelti bez gala, a kad konkrēti kaut ko prasa pierādīt, plāta tukšu muti. Tā tik turpini, ''prieks'' par tevi. ;)
Palūgt lai kāds wg vai gibox atņem naudu, aha, ļoti prātīgi, viņi būs tie, kas to uzreiz izdarīs, sasmīdināji, vieglāk lai vēršas pēc unbana, un tad sarunā ar giboxu visu, savādāk ar to atņemšanu būs jāgaida divi gadi.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

V[Vendetta] wrote:Tad lūdzu nedirs tukšu malku, ja nevari neko pierādīt, sarunāts? Riebjas šitādi cilvēki, kas kliedz pa pasauli, ka ir apvainotie nabadziņi, visi viņus apdirš, apcelti bez gala, a kad konkrēti kaut ko prasa pierādīt, plāta tukšu muti. Tā tik turpini, ''prieks'' par tevi. ;)
Palūgt lai kāds wg vai gibox atņem naudu, aha, ļoti prātīgi, viņi būs tie, kas to uzreiz izdarīs, sasmīdināji, vieglāk lai vēršas pēc unbana, un tad sarunā ar giboxu visu, savādāk ar to atņemšanu būs jāgaida divi gadi.
Nu ar WG visu var ātri izdarīt... Uz giboxu gan ir jāgaida, jo viņam sen ir apnicis par šo murgu ņemties.
Es nejūtos apvainots, bet cīnos par taisnību.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Post Reply