Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Beztēma #8

Post by wut »

Evol[1337] wrote:Es dzirdēju ka detektīvs Shifts ir nogājis pagrīdē un tagad raksta dziesmu tekstus Bīberam.Tā ir taisnība?
Jā, sampu viņš atmetis, ķēries pie citiem darbiem... Pateicoties shift`am tapa viņa pēdējais singls.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Deliite[1337] wrote:visas shitas idejas sux,jo ta vispar ir 3 gadus veca ideja par leveliem. man sen jau galva stav visa ideja,visa ekonomija @ samp,ko varetu uztaisit,bet vai ir jega kko stastit? :DD ta vai ta ka vienmer nav laika,jo visi jau pieaugushi cilveki un nav laika ;)
Tas kur mēs beigās jau abi divi domājām par visādiem pribambasiem, kur levelu sistēma ir pavisam savādāka, nevis balstīta uz to cik ilgi afk sēdi?
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Maize[1337] wrote:
Deliite[1337] wrote:visas shitas idejas sux,jo ta vispar ir 3 gadus veca ideja par leveliem. man sen jau galva stav visa ideja,visa ekonomija @ samp,ko varetu uztaisit,bet vai ir jega kko stastit? :DD ta vai ta ka vienmer nav laika,jo visi jau pieaugushi cilveki un nav laika ;)
Tas kur mēs beigās jau abi divi domājām par visādiem pribambasiem, kur levelu sistēma ir pavisam savādāka, nevis balstīta uz to cik ilgi afk sēdi?
ja
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Deliite[1337] wrote:
Maize[1337] wrote:
Deliite[1337] wrote:visas shitas idejas sux,jo ta vispar ir 3 gadus veca ideja par leveliem. man sen jau galva stav visa ideja,visa ekonomija @ samp,ko varetu uztaisit,bet vai ir jega kko stastit? :DD ta vai ta ka vienmer nav laika,jo visi jau pieaugushi cilveki un nav laika ;)
Tas kur mēs beigās jau abi divi domājām par visādiem pribambasiem, kur levelu sistēma ir pavisam savādāka, nevis balstīta uz to cik ilgi afk sēdi?
ja
Nu tur vismaz ir kas jādara, nevis 2 darbības: exportēt līdz sanāk propi, nopirkt propu, aiziet AFK un krāt līmeņus.

Galvenais, ka visas tās idejas ir realizējamas pat vēl uz vecākām sa:mp versijām. Šajā tiktiešām naudiņu varētu paskaitīt, bet tas crapshit ar to SA naudu varbūt noderētu, kādai tīri jautrībai.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Beztēma #8

Post by Lafan[NGT] »

Maize? Labs posts, manā apelācijā. :D
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Lafan wrote:Maize? Labs posts, manā apelācijā. :D
Viņš pārlieku ir apķēries noteikumiem.

Code: Select all

[14:43:30] Maize: visam ir jābūt pēc noteikumiem un neviens nevar apiet
[14:43:50] Evol.: viņš ir okšķeris bez atlīdzības
[14:43:56] Evol: taisnība ir viņa lielākā vērtība
Šaubos vai giboxam, šī visa spēlētāju dzīšana prom nāk par labu...
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

Maize[1337] wrote:
Lafan wrote:Maize? Labs posts, manā apelācijā. :D
Viņš pārlieku ir apķēries noteikumiem.

Code: Select all

[14:43:30] Maize: visam ir jābūt pēc noteikumiem un neviens nevar apiet
[14:43:50] Evol.: viņš ir okšķeris bez atlīdzības
[14:43:56] Evol: taisnība ir viņa lielākā vērtība
Šaubos vai giboxam, šī visa spēlētāju dzīšana prom nāk par labu...

Giboxs tak nāk par labu, ka spēlētāji savā starpā tirgojas ar spēles naudu, tas uzreiz palīdz serverim, es Tev pilnībā piekrītu. ;) Jā, par to spēlētāju dzīšanu prom, arī pilnībā Tev piekrītu un pie reizes jāatklāj mani vislēptākie nolūki, es spēlētājus banoju un sodu par noteikumu pārkāpumiem, lai serverī paliktu aizvien mazāk spēlētāju, jo spēlētājiem patīk, ka visi var izmantot hakus, crašot serveri un rakstīt ko vien viņu samadzenes apvienojoties ar pirkstiņiem ir spējīgas uzdrukāt, bet es viņiem to liedzu un aizbiedēju viņus prom. Tagad Tev zināms viss par manām darbībām, ceru uz Tavu sapratni. Man tas ļoti daudz nozīmētu, ja neizteiktos slikti par mani un mani atbalstītu šajā grūtajā brīdi, kad esmu izkratījis savu sirdi Tev, manam iespējams vienīgajam draugam visā plašajā boxg.lv serverī :?
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Nu bet kāpēc tirgošanās ar to spēles naudu būtu jāaizliedz? Tā taču nav iegūta pret noteikumiem, bet gan patērējot savu laiku serverī. Protams, Gibox būtu ieinteresēts, ja visi pirktu 100k par ~1Ls no viņa, nevis no spēlētāja, piem., 20kk par 5ls, turklāt, tā ir pircēja paša darīšana, kur savu naudu likt.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Beztēma #8

Post by W4I[Vendetta] »

[AoD]Aleksis wrote:Nu bet kāpēc tirgošanās ar to spēles naudu būtu jāaizliedz? Tā taču nav iegūta pret noteikumiem, bet gan patērējot savu laiku serverī. Protams, Gibox būtu ieinteresēts, ja visi pirktu 100k par ~1Ls no viņa, nevis no spēlētāja, piem., 20kk par 5ls, turklāt, tā ir pircēja paša darīšana, kur savu naudu likt.
Jautā to Gibox, lai izskaidro un šaubos vai tevis minētais cenu salīdzinājums ir atbilstošs reāli esošajam, vsimaz no Gibox piedāvātā, bet ko var zināt, iespējams, ka kļūdos.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:
Jautā to Gibox, lai izskaidro un šaubos vai tevis minētais cenu salīdzinājums ir atbilstošs reāli esošajam, vsimaz no Gibox piedāvātā, bet ko var zināt, iespējams, ka kļūdos.
sms_money.php nu cik man redzams,tad alekša salidzinajums ir precizzz!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #8

Post by eminemZ[DC] »

Boxg cena ir stipri, stipri pārspīlēta :D
Image
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Beztēma #8

Post by Lafan[NGT] »

Es domāju, ka tās cenas ir pa lielu. Būtu gatavs pirkt tos 100k pa 10 santīmiem, nevis pa 75. Šaubos vai vispār kāds to naudu pērk.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

W4I[Vendetta] wrote:
Maize[1337] wrote:
Lafan wrote:Maize? Labs posts, manā apelācijā. :D
Viņš pārlieku ir apķēries noteikumiem.

Code: Select all

[14:43:30] Maize: visam ir jābūt pēc noteikumiem un neviens nevar apiet
[14:43:50] Evol.: viņš ir okšķeris bez atlīdzības
[14:43:56] Evol: taisnība ir viņa lielākā vērtība
Šaubos vai giboxam, šī visa spēlētāju dzīšana prom nāk par labu...

Giboxs tak nāk par labu, ka spēlētāji savā starpā tirgojas ar spēles naudu, tas uzreiz palīdz serverim, es Tev pilnībā piekrītu. ;) Jā, par to spēlētāju dzīšanu prom, arī pilnībā Tev piekrītu un pie reizes jāatklāj mani vislēptākie nolūki, es spēlētājus banoju un sodu par noteikumu pārkāpumiem, lai serverī paliktu aizvien mazāk spēlētāju, jo spēlētājiem patīk, ka visi var izmantot hakus, crašot serveri un rakstīt ko vien viņu samadzenes apvienojoties ar pirkstiņiem ir spējīgas uzdrukāt, bet es viņiem to liedzu un aizbiedēju viņus prom. Tagad Tev zināms viss par manām darbībām, ceru uz Tavu sapratni. Man tas ļoti daudz nozīmētu, ja neizteiktos slikti par mani un mani atbalstītu šajā grūtajā brīdi, kad esmu izkratījis savu sirdi Tev, manam iespējams vienīgajam draugam visā plašajā boxg.lv serverī :?
Nu jā, es pilnīgi noteiktu runāju par to, ka vajadzētu atļaut hakus. Uztrāpiji manam domu graudam, apsveicu.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Beztēma #8

Post by Unknowns »

eminemZ[DC] wrote:Boxg cena ir stipri, stipri pārspīlēta :D
Piemēram? Neko pārspīletu neredzu.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

100k par 75sant ir loti smiekligi. vareja labak piemeram par 3ls 15kk uzlikt,tad es redzetu jegu,i to,nu taaa..
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply