PC problēma

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

PC problēma

Post by bobiksv6k[1337] »

Tā kā jau nesen kkad rakstīju. Neatceros kad, bet anyway... šodien nenormāli izbesīja. Tik pat ilgi, ja ne ilgāk jau iepriekš čakarējos, bet bez rezultātiem.
Principā viņam vajadzētu pie ieslēgšanas tai podziņai visu laiku spīdēt zaļā krāsā kā tas ir beigās, bet dators dara šādi. Gaidi, cik gribi, tāpat neslēgsies iekšā. Ne vienmēr, bet šad un tad uznāk tāds niķis.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Triple2
Censoņa
Censoņa
Posts: 221
Joined: 07 Nov 2009, 23:27
Location: Jelgava

Re: PC problēma

Post by Triple2 »

Pc nekas cits nereage ? Neruc? Kontaktus parbaudiji? Paskaties vai kads vads nav izkritis!
________________________________
[img]Nav[/img]
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: PC problēma

Post by bobiksv6k[1337] »

Triple wrote:Pc nekas cits nereage ? Neruc? Kontaktus parbaudiji? Paskaties vai kads vads nav izkritis!
Es visu laiku raustu barokļa vadu, kad viņš šitā darās, jo nav citas iespējas, kā viņu izslēgt. Parausta, parausta to vadu un aiziet pēc kāda laika. Vadi visi ir čotka.
Kas tur cits var reaģēt? Tur pat monitors neieslēdzas, neko nelādē, tik stāv un rūc beztolkā.
Kad ir pielaists un norm darbojas, tad viss ir kārtībā, nekādu erroru nav.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: PC problēma

Post by eminemZ[DC] »

Man šitā agrāk bija ar amd kompi. Manā situācijā laikam kāds rams čakarēja kopā palaiššanu. Es vnk mainīju vietām vai kautko tādu neatceros vairs. :D
Image
User avatar
Triple2
Censoņa
Censoņa
Posts: 221
Joined: 07 Nov 2009, 23:27
Location: Jelgava

Re: PC problēma

Post by Triple2 »

A tiesham pameigini iznjemt un ielikt ram vai ari samainit ar vietam :D Pasham ari ta bija tikai bija biki savadak vel Hdd vajadzeja izraut un iespraust!
________________________________
[img]Nav[/img]
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: PC problēma

Post by Kvatrochijs »

Smuks kaķis |:)
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: PC problēma

Post by Hustler_Believs »

Pričom te rams ? Ja rams būtu beigts/nebūtu ielikts or smth, būtu ja nemaldos 3 pīkstieni, ja vien tie nav diseibloti.

Varbūt baroklim zūd kontakts ? Nekas cits īsti nenāk prātā...
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: PC problēma

Post by bobiksv6k[1337] »

Nevar būt, ka baroklim kontakts zūd. Tad tas būtu vērojams arī prost sēžot pie datora... Pie vada izraušanas esmu viņu dažādi stūmis atpakaļ iekšā. Gan stiprāk, gan knapi, bet tas neko nemaina.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: PC problēma

Post by Hemis[ADT] »

Nu ja tu esi tur raustijis vadus, tad nav brīnums, ka viņš šitā uzvedas. 80%, ka vaina ir baroklī, pārējie 20% vai nu HDD, vai kāds no Ramiem čakarējas. Bet tur būtībā viss var būt pie vainas. Sadabū kkur kādu ejošu barokli, pievieno un paskaties, ja iet, tad zini kur vaina. Moška arī raustot tur esi kko izrāvis, hz. Un tos ramus arī pamēģini pamainīt, izrauj visus un atstāj vienu. Ar katru moduli šitā izdari.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: PC problēma

Post by bobiksv6k[1337] »

Kā lai es citādāk izslēdzu datoru, ja ne, izraujot vadu? Anyway, tas gļuks nav pie katras ieslēgšanas. Mēdz pat arī pāris dienas turēties bez šitiem brīnumiem, tāpēc tas ir nenormāli grūti kaut ko pārbaudīt.
HDD nobrucis bija otram datoram. Dators vnk iefrīzoja ieslēgts. Pie ieslēgšanas tādas problēmas nebija.
Ejošs baroklis ir... vismaz būtu jābūt, tiks izmēģināts.
tikai... kas jāievēro, mainot barokli? :?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Papiirs
Censoņa
Censoņa
Posts: 186
Joined: 08 Jul 2009, 14:23

Re: PC problēma

Post by Papiirs »

bobiksv6k[1337] wrote:Kā lai es citādāk izslēdzu datoru, ja ne, izraujot vadu? Anyway, tas gļuks nav pie katras ieslēgšanas. Mēdz pat arī pāris dienas turēties bez šitiem brīnumiem, tāpēc tas ir nenormāli grūti kaut ko pārbaudīt.
HDD nobrucis bija otram datoram. Dators vnk iefrīzoja ieslēgts. Pie ieslēgšanas tādas problēmas nebija.
Ejošs baroklis ir... vismaz būtu jābūt, tiks izmēģināts.
tikai... kas jāievēro, mainot barokli? :?
Itkaa jau nekas ja nu vieniigi tas baroklis ir vajaaks tad pie lielaakaam slodzeem var rubiities araa vai vispaar nesleegties iekshaa.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: PC problēma

Post by Hemis[ADT] »

Laikam esmu kko palaidis garām, bet kapēc nevari izslēgt datoru kā pieklājas ar Shut Down? Jo izraut vadu ir brutāli, man mutere šitā darija, kad nemācēja normāli kompi izslēgt, paldies dievam, ka PSU nenojūdzās. Mainot barokli jāmāk saspraust visu kā nākas, bišķi būs čakars, vismaz man bija.
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: PC problēma

Post by eminemZ[DC] »

Nekāda tur čakara nav.
@Believable, esmu ar ramu problēmu saskāries daudzreiz. Kapēc domā, ka rami nav pie vainas? Nejau vienmēr viņi pīkst. Ir daudz un dažādu problēmu tāpat, kā risinājumu.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: PC problēma

Post by Hustler_Believs »

bobiksv6k[1337] wrote:Kā lai es citādāk izslēdzu datoru, ja ne, izraujot vadu? Anyway, tas gļuks nav pie katras ieslēgšanas. Mēdz pat arī pāris dienas turēties bez šitiem brīnumiem, tāpēc tas ir nenormāli grūti kaut ko pārbaudīt.
HDD nobrucis bija otram datoram. Dators vnk iefrīzoja ieslēgts. Pie ieslēgšanas tādas problēmas nebija.
Ejošs baroklis ir... vismaz būtu jābūt, tiks izmēģināts.
tikai... kas jāievēro, mainot barokli? :?

Visus vadus saspraud vietā, iespraud barošanu cietajam, dvd draivam, tālāk to centralo štekeri ( 24pin laikam) visu pārējo, saspraud un mēģini, nekā īpaša ko ievērot. Datoru ar vadu raut ir bišķi brutāli, bet nu pašam steidzoties ir tā sanācis. :/
Last edited by Hustler_Believs on 26 Nov 2012, 23:32, edited 1 time in total.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: PC problēma

Post by bobiksv6k[1337] »

White. wrote:Itkaa jau nekas ja nu vieniigi tas baroklis ir vajaaks tad pie lielaakaam slodzeem var rubiities araa vai vispaar nesleegties iekshaa.
Tak kāda lielāka slodze? Pie ieslēgšanas, IESLĒGŠANAS. Parasti darbojoties, dators neslēdzas ārā, lai arī pie kādas slodzes viņš būtu.
Hemis[ADT] wrote:Laikam esmu kko palaidis garām, bet kapēc nevari izslēgt datoru kā pieklājas ar Shut Down? Jo izraut vadu ir brutāli, man mutere šitā darija, kad nemācēja normāli kompi izslēgt, paldies dievam, ka PSU nenojūdzās. Mainot barokli jāmāk saspraust visu kā nākas, bišķi būs čakars, vismaz man bija.
Esi gan palaidis garām... No sākuma izlasi situācijas aprakstu, noskaties video un tad tikai komentē.
Datoru slēdzu iekšā, lampiņai uz ieslēgšanas pogas jāspīd visu laiku, viņa nedrīkst izdzist. Ja uzspiež pogu un izdziest tā lampiņa, tad ir pilnīgi vienalga, cik ilgi gaidi, cik ilgi turi nospiestu pogu, dators nekādu reakciju nedod. Tāpēc ir vienīgais variants atslēgt viņu no barošanas, citādi viņš tur var darboties līdz nākamajai reizei, kad noraustīsies elektrība. :/

Brutāli ta brutāli, bet atstāt viņu ieslēgtu uz nenoteiktu laiku, ņemot vērā to, ka viņš tikai bezjēdzīgi ražo siltumu, ir brutāli maciņam.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Post Reply