PC problēma

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: PC problēma

Post by eminemZ[DC] »

Fak. Tikko atcerējos. Senča pc šitā bija ar cieto. Karoč pamēģini cieto pačakarēt pa ligzdām un katru reizi, kā kautko izmaini testē vai ir tā problēma.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: PC problēma

Post by bobiksv6k[1337] »

Dators pat līdz BIOSam neielādē, līdz ar to arī par cieto nedaudz šaubos.
Un par to testēšanu es jau teicu. Lai kkādus jēdzīgus rezultātus varētu iegūt, dators būtu jāieslēdz, jāizslēdz 5-10 reizes no vietas, ja ne pat vairāk, jo pie katras ieslēgšanas tas nenotiek.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: PC problēma

Post by Z_K[Vendetta] »

yo man tas pats bija nesen. citreiz slēdzās iekšā, citreiz - nē, citreiz tik ventilators pagriezās. 100 procenti vaina ir baroklī.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: PC problēma

Post by [AoD]Aleksis »

hdd viennozīmīgi atkrīt. Paliek psu, cpu vai rams. Ventilatori sāk griesties? Itkā jau ja rams būtu nomiris, tad viņš būtu nomiris un startējoties tāpat tiktu nedaudz tālāk. Ja izmaiņas datora darbībā nejūti, tad arī rami tie varētu nebūt.

Paskaties psu, ja ir iespēja nomaini. Šitādi joki var būt arī ar mātesplati vai barokli, beigti kondensatori arī līdzīgus jokus taisa.
Image
Papiirs
Censoņa
Censoņa
Posts: 186
Joined: 08 Jul 2009, 14:23

Re: PC problēma

Post by Papiirs »

Vareeji jau uzreis pateikt kasharam lai sataisa. :D
Kkas saistiits ar ramu man ta liekas jo pie drauga ielikam lielaaku tas pats liekam veco nekas nemainas shis paarzprauzh visus vadus neaizgaaju paaris reizes iepleesa pa kasti kaadu gadu jau iet.
Post Reply