Problēma ar netu.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Problēma ar netu.

Post by bobiksv6k[1337] »

Ar internetu vai utorrent. Grūti pateikt.
Anyway, ir tāda problēma, ka utorrents kko baigi sapis netam. Ja ieslēdz utorrentu un atļauj uzņemt ātrumu, tad ir auzas. Internetā sērfot ir neiespējami, vienīgais, ko var - sēdēt skaipā. Tā tas arī paliek pēc utorrenta izslēgšanas. Vakar kādas minūtes 15 pēc utorrenta izslēgšanas nevarēja piekļūt internetam.
Ir wi-fi rūteris, kurš atrodas citā istabā, no kura es ņemu netu un neviens cits arī neko nevar darīt internetā. Arī tad, ja izslēdz utorrentu līdz brīdim, kad kāds izdomā restartēt rūteri. Tad aiziet viss pilnā ātrumā.
Līdzīgi ir bijis ar sa:mp. Mēģinu piekonektēties ārzemju serverim, pings ir kosmosā, interneta nav. Arī tad, kad sa:mp izslēdz. Vienīgais, kas palīdz - rūtera restartēšana.
Kas varētu būt pie vainas?
Tagad ir uzlikts DL limits uz 100 kb/s un tas netraucē interneta sērfošanai. Ja būtu uzņēmis lielāku ātrumu pirms limita uzlikšanas, tad būtu auzas.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Problēma ar netu.

Post by [OFF]katelmaisis »

Man pēc pieredzes ir bijis līdzīgi. Man gan toreiz bija kaut kāds edimax rūteris, kurš kādas elektrības raustīšanās dēļ vienkārši sāka taisīt šitādas muļķības.

Man gan pēc tam apnika viņu restartēt un nopirku jaunu T-Linku, kas nemaz man neko daudz neizmaksāja un 3 lietotājus vēl joprojām iztur bez emocijām, lai gan iepriekš bija tā kā tu raksti - kā kaut kas sāk notikt, rūteris beidzās nost.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Problēma ar netu.

Post by bobiksv6k[1337] »

Eh, baidījos no tā...
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Problēma ar netu.

Post by [OFF]katelmaisis »

Nuu, tur var būt visādas gudrības. Parasti, bojāti ir kaut kādi kondensatori vai kaut kas tamlīdzīgs. Baigi negribu samelot, bet nuu, var mēģināt norestartēt, sakonfigurēt, iespējams, arī firmware atjaunot.

Manuprāt, nekādu ilglaicīgu rezultātu tu neiegūsi, pēc kaut kādas laiciņa atkal viss sāksies no jauna. Tāda kārtīgu nervu bende un čillošana offlainā vien sanāks.
Image
User avatar
[LTD]Vintage
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 01 Jan 2013, 21:20
Location: Kaut kur Latvijā

Re: Problēma ar netu.

Post by [LTD]Vintage »

Neatceros kā bija, bet pārbaudi sarakstu kas izmanto tavu WI-FI. Ieteiktu nomainīt paroli un restartēt WI-FI. Vēl var būt izskenē pc moš kkāds vīrus iemeties, bet par to mazāk domātu.

Kas tev vispār par neta pieslēgumu?
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Problēma ar netu.

Post by bobiksv6k[1337] »

Nets man ir Lattelecom.
Wi-fi tīklam nav paroles un es esmu informēts par cilvēkiem, kas pievienojas vai atvienojas no mana tīkla, jo šeit apkārt dzīvo ļoti maz cilvēku un rūterim tas rādiuss nemaz nav tik liels. Besides, to esmu novērojis ne vienu vien reizi, kad ieslēdzu utorrent.
Es nebrīnītos, ja šitam datoram arī ir kāds stulbs vīruss iemeties. Pārinstalēt windaz jau pailgu laiku prasās :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[LTD]Vintage
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 01 Jan 2013, 21:20
Location: Kaut kur Latvijā

Re: Problēma ar netu.

Post by [LTD]Vintage »

Nu tad skaties ar to WI-FI. Jā, Windows tu vari arī pamēģināt pārinstalēt. Cik tev ātrs ir nets? Tev jau tas nav optiskais, vai ne?
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Problēma ar netu.

Post by Marcha[T] »

Man ir 5 megas DSL , un ja kačā tad ir jāsamierinās ka būs 150 pings , kaut vai arī nāk ar 500 kb/s tikai.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Problēma ar netu.

Post by bobiksv6k[1337] »

Vintage wrote:Nu tad skaties ar to WI-FI. Jā, Windows tu vari arī pamēģināt pārinstalēt. Cik tev ātrs ir nets? Tev jau tas nav optiskais, vai ne?
Šajā bedrē par optisko varu tikai un vienīgi sapņot. 8-9 Mbps
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[LTD]Vintage
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 01 Jan 2013, 21:20
Location: Kaut kur Latvijā

Re: Problēma ar netu.

Post by [LTD]Vintage »

Neta ātrums itkā normāls. Latelekoms arī labākais nets ko Latvijā var ņemt. Es nez, mani varianti būtu to WI-FI norobežot ar parolīti vai tiešām pamēģini pārinstalēt.
Image
Netrako, šī ir tikai spēle!
I love vintage cars!
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Problēma ar netu.

Post by bobiksv6k[1337] »

Tā nav problēma, kad kāds cits pievienojas klāt. Zinu... Šad un tad kaimiņiene pieslēdzas un to pilnībā nejūt. Visās reizēs, kad ieslēgts utorrents, viss tīkls ir nobloķēts. Var tikai skaipam piekļūt.
Vienīgi šodien, kad tā arī lejupielādes ātrums nepārkāpa 100 kb/s, nekas tāds nebija.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[NWA]wrongwaylv
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1062
Joined: 24 Aug 2008, 12:38
Location: Valka,Rīga,Saulkrasti,Valmiera

Re: Problēma ar netu.

Post by [NWA]wrongwaylv »

man arī bija tāds gļuks! tas ir no elektrības raustišanās,or smth. laikam,bija wifi arī,TLINK,tie paši gļuki,tikai bez qtorrenta,pats dažreiz nogļukoja. Un tad man piegriezās un noņēmu to sūdu nost,pievienoju rūterim dsl kabeli un pa taisno pie pc un gļuku nebija. :)
Nothing in life is promised, except death.

Image
User avatar
[LTD]Vintage
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 48
Joined: 01 Jan 2013, 21:20
Location: Kaut kur Latvijā

Re: Problēma ar netu.

Post by [LTD]Vintage »

Nu tad ja tā tad saku, pārinstalē. Pieļauju domu, ka dators neprot sadalīt internet ātrumu tāpēc tā ir.
Image
Netrako, šī ir tikai spēle!
I love vintage cars!
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Problēma ar netu.

Post by [AoD]Aleksis »

Likt pārinstalēt pc, nezinot iemeslu ir stulbi. Vispirms vajag noskaidrot, kas tos jokus taisa, vai tas ir rūteris vai pc.

Šitam jokam sākoties, izrauj vadu no pc vai, ja ir iespēja pamēģini pie laptopa vai cita pc. Ja tas joks nebeidzas, tad pašsaprotami, ka vainīgs ir rūteris.

Rūterim, kā jau teica var noresetot un atjaunot fw.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Problēma ar netu.

Post by bobiksv6k[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:Likt pārinstalēt pc, nezinot iemeslu ir stulbi. Vispirms vajag noskaidrot, kas tos jokus taisa, vai tas ir rūteris vai pc.

Šitam jokam sākoties, izrauj vadu no pc vai, ja ir iespēja pamēģini pie laptopa vai cita pc. Ja tas joks nebeidzas, tad pašsaprotami, ka vainīgs ir rūteris.

Rūterim, kā jau teica var noresetot un atjaunot fw.
Datoru prasās pārinstalēt, jo viņš ir pārāk pilns ar viskkādiem sūdiem un pieļauju iespēju, ka tur varētu būt arī vīrusi.
Vads neeksistē. Eksistē wi-fi antena.
Līdzko es uz šitā datora ieslēdzu utorrent un paspēj uzņemt ātrumu, ir bloķēts viss tīkls. Neviens nevar piekļūt netam līdz nerestartē rūteri.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Post Reply