Videokarte vai procesors.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
makrils[uDN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 70
Joined: 05 Jan 2013, 22:32

Videokarte vai procesors.

Post by makrils[uDN] »

Čau.. Nepieciešama palīdzība... Tātad man vajag palīdzību izvēloties labāk jaunu procesoru, vai jaunu videokarti..

Pašlaik mans procesors ir Pentium Dual-Core E5200 @ 2.50GHz, bet videokarte HD 4830 512mb.. Bet man ir jāizvēlas starp jaunu proci vai jaunu videokarti 100ls robežās...
Kādi ieteikumi, ko labāk pirkt? Personīgi vairāk izvēlos geimot, tāpēc mans uzskats būtu labāk pirkt videokarti, bet vēlējos pakonsultēties ar Jums šajā jautājumā..
Image
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Gumybear[Vendetta] »

Tev vispār neko nepirkt pēc tā notikuma :D
Image
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Videokarte vai procesors.

Post by eminemZ[DC] »

paņem lietotu gan proci, gan video karti.
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Hemis[ADT] »

Procis būs baigais bottleneck, tur nav vairs vērts kko grūst uz 775 soketa. Tas ir noiets etaps. Nopērc labāk jaunu mātesplati un proci uz kāda aktuālāka soketa(1155, 1150). Tikai hujviņzin kas tev tur pa 100 latiem sanāks :/
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Hustler_Believs »

100ls = phenom 955/965 + cheap ass mobo. otrs variants lietots intel. Nopirkt hd6870(piemers) uz celeron 1,6ghz ari var, bet jega bus 0.
Image
GET REKT
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Maize[1337] »

Jāsāk ar cpu jebkurā gadījumā, bet uz 775 neko prātīgu dabūt nevar, tāpēc šaubos vai ir jēga.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
makrils[uDN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 70
Joined: 05 Jan 2013, 22:32

Re: Videokarte vai procesors.

Post by makrils[uDN] »

Kkādus core 2 quad nav jēga ņemt? Salīdzini.lv nesameklēju, taču ss'ā gan atradu? Man pašlaik ir doma ielikt detaļas jaunas diezgan lēti, un kā nekā es drīz sākšu strādāt, un varēšu arī tās detaļas nomainīt..
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Hustler_Believs »

Core 2 quad jau ir ļoti vecs, jebkurā gadijumā es neko vecāku par manis augstākminētajiem phenomiem neieteiktu pirkt, lieki izmesta nauda.
Image
GET REKT
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Triple[A] »

Nekad, NEKAD nepērc lietotas Videokartes , 85% no tām kas ir lietotas un tiek pārdotas ir knapi dzīvas.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Hustler_Believs »

Lee[A] wrote:Nekad, NEKAD nepērc lietotas Videokartes , 85% no tām kas ir lietotas un tiek pārdotas ir knapi dzīvas.
Kāds pamats tik debīlam un nepatiesam apgalvojumam ? Varu parādīt vismaz 10 - 20 cilvēkus kas ir pirkuši lietotus gpu, bez problēmām. Ir tāda lieta kā pārbaudīt pērkot.
Image
GET REKT
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Triple[A] »

hustler_RickRoss wrote:
Lee[A] wrote:Nekad, NEKAD nepērc lietotas Videokartes , 85% no tām kas ir lietotas un tiek pārdotas ir knapi dzīvas.
Kāds pamats tik debīlam un nepatiesam apgalvojumam ? Varu parādīt vismaz 10 - 20 cilvēkus kas ir pirkuši lietotus gpu, bez problēmām. Ir tāda lieta kā pārbaudīt pērkot.
Njuu cik es zinu parasti lielākā daļa gpu ko pārdod ir pārcepti, un pirms pārdošanas uz viņiem tiek uzsmērēta termopasta un tadējādi ir iespējams uz neilgu laiku likt izskatīties ka viss ir kārtībā.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Hustler_Believs »

Lee[A] wrote:
hustler_RickRoss wrote:
Lee[A] wrote:Nekad, NEKAD nepērc lietotas Videokartes , 85% no tām kas ir lietotas un tiek pārdotas ir knapi dzīvas.
Kāds pamats tik debīlam un nepatiesam apgalvojumam ? Varu parādīt vismaz 10 - 20 cilvēkus kas ir pirkuši lietotus gpu, bez problēmām. Ir tāda lieta kā pārbaudīt pērkot.
Njuu cik es zinu parasti lielākā daļa gpu ko pārdod ir pārcepti, un pirms pārdošanas uz viņiem tiek uzsmērēta termopasta un tadējādi ir iespējams uz neilgu laiku likt izskatīties ka viss ir kārtībā.
Image

Teikšu tikai to ka uz gpu visu laiku ir termopasta, tb uz paša čipa - tālāk nāk radiators aka heatsink un ventilātors, citi tiesa nāk bez ventilātora bet tie parasti ir low end varianti. ;) Pārdod parasti dēļ vajadzības pēc naudas vai upgreidošanās uz ko jaudīgāku.. Šis jau atgādina tavu pērli ''visas mashinas ir labas''. Labi, im out, te jau sāk vilkt uz hamelionu rotaļām.
Image
GET REKT
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Triple[A] »

hustler_RickRoss wrote:
Lee[A] wrote:
hustler_RickRoss wrote:
Kāds pamats tik debīlam un nepatiesam apgalvojumam ? Varu parādīt vismaz 10 - 20 cilvēkus kas ir pirkuši lietotus gpu, bez problēmām. Ir tāda lieta kā pārbaudīt pērkot.
Njuu cik es zinu parasti lielākā daļa gpu ko pārdod ir pārcepti, un pirms pārdošanas uz viņiem tiek uzsmērēta termopasta un tadējādi ir iespējams uz neilgu laiku likt izskatīties ka viss ir kārtībā.
Image

Teikšu tikai to ka uz gpu visu laiku ir termopasta, tb uz paša čipa - tālāk nāk radiators aka heatsink un ventilātors, citi tiesa nāk bez ventilātora bet tie parasti ir low end varianti. ;) Pārdod parasti dēļ vajadzības pēc naudas vai upgreidošanās uz ko jaudīgāku.. Šis jau atgādina tavu pērli ''visas mashinas ir labas''. Labi, im out, te jau sāk vilkt uz hamelionu rotaļām.
VIDEO KARTEI PĀRKARSTOT TERMOPASTA KAS IR ORĢINĀLI UZSMĒRĒTA BURTISKI IZCEPJAS UN SAKALST PADAROT TO PILNIGI BEZJĒDZĪGU , Bez termopastas gpu izcepjas un RIP Videokartei
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Videokarte vai procesors.

Post by [AoD]Aleksis »

Atkal believable apstrīd to, ko nav dzirdējis...

Iegrābties var uz "ceptām" kartēm, bet nav jau tā, ka tā dara gandrīz visi pārdevēji. Katrā gadījumā, jebkuru pc detaļu pirkt lietotu ir liels risks.

Karsē, jo kaut kur nav kontakta (aukstais lodējums), lai alva sāktu kust un viss atkārtoti salodētos... To var palasīties šeit > http://www.eoz.lv/showthread.php?t=19692
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Videokarte vai procesors.

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Aleksis wrote:Atkal believable apstrīd to, ko nav dzirdējis...

Iegrābties var uz "ceptām" kartēm, bet nav jau tā, ka tā dara gandrīz visi pārdevēji. Katrā gadījumā, jebkuru pc detaļu pirkt lietotu ir liels risks.

Karsē, jo kaut kur nav kontakta (aukstais lodējums), lai alva sāktu kust un viss atkārtoti salodētos... To var palasīties šeit > http://www.eoz.lv/showthread.php?t=19692

Ko tieši es apstrīdu ? Vienīgais ko es apstrīdu ir triple teiktais par to ka visas lietotās kartes ir sabojātas.
Image
GET REKT
Post Reply