PS4 un Xbox One

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Kura konsole tavuprāt ir labāka?

Playstation 4
16
64%
Xbox One
9
36%
 
Total votes: 25

User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

PS4 un Xbox One

Post by [NF]Magnifico »

Par cik joprojām aktuāls ir jautājums - Kura no šīm spēļu konsolēm ir labāka, kurai ir vairāk iespēju un priekšrocību, un kura no tām nākotnē būs populārākā?, tad varam padiskutēt par to arī šajā forumā.

Protams katram cilvēkam gaume atšķiras, tāpēc nevajadzētu šeit nevienam klupt virsū.

Kādi viedokļi jums pārējiem?
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: PS4 un Xbox One

Post by Maize[1337] »

Mans viedoklis. Vajadzēja pievienot vēlvienu balsojumu- Neviens.
Kāda hrena pēc man ir vajadzīga draņķa konsole, kura maksā dahuja naudas un pietam man ir jāpērk visas spēles? Es labāk tad ieleju mašīnā degvielu un atpūšos ar biedriem pacāniem, nevis sēžu tumšā istabā, ieurbies tv ekrānā. Visa šitā konsoļu xui... ir tīrākais bullshits, sākot ar to, ka viņiem aiziet 3x mazāk naudas, lai to visu izgatavotu un beidzot ar to, ka nepieciešamas vēl prasības no manis, kas ir internets un vēl visādas čerņas.

Da nu ..x..
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: PS4 un Xbox One

Post by Lafan[NGT] »

Ja man būtu jāizvēlas, tad ņemtu PS4, jo uzskatu, ka tam ir vairāk iespēju.
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: PS4 un Xbox One

Post by [NF]Magnifico »

Protams arī daudzus šīs lietas īpaši neuztrauc, taču ir cilvēki kam ir interese šajās lietās.

Konsole un pc tomēr ir divas atšķirīgas lietas. Pc ir multifunkcionāla sistēma kuras iespējas neuzskaitīšu, taču konsoles tiek fokusētas uz gaming jomu. Ir arī fakts, ka tu vari izmest tur lielu daudzumu naudas lai nopirktu pc, uz kurām būtu iespējams kvalitatīvi spēlēt jaunākās paaudzes spēles , taču pēc manām domām pc jebkurā gadījumā nav pielīdzināms spēļu konsolēm, tieši spēļu ziņā.

Ir arī tāda lieta, ka daļa izstrādātāju vairs neražo spēles uz pc, dēļ pārāk lielā pirātiņu daudzuma mūsdienu vidē. Reāli viņiem jau neatmaksājas veidot tur arvien jaunuas aizsardzības sistēmas pret pirātiem, kas tāpat tiek uzlauztas un vienkāršāk ir izveidot spēli uz konkrētās konsoles kurai nav iespējas iegūt spēles bezmaksas.
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: PS4 un Xbox One

Post by Triple[A] »

Xbox one ir totāla izgāšanās.... Palasi nedaudz par to un viss jau ir skaidrs.
Nobalsoju par PS4 ,jo tas pagaidām liekas kaut cik normāls.
User avatar
Salmins[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 25 Sep 2009, 12:49
Location: Rīga

Re: PS4 un Xbox One

Post by Salmins[Vendetta] »

Droši vien priekš Latvijas apstākļiem labāks būs ps4, jo esmu pārliecināts, ka jaunais xbox vismaz pirmo pusgadu tas Latvijā nebūs pieejams dēļ daudzajām tā iespējām (piemēram, xbox cloud save serviss, kurš pagaidām šeit nav pieejams).
konsoles tiek fokusētas uz gaming jomu
Te es tev nepiekritīšu, konsoles jau gadus 3 vairs netiek fokusētas uz gaming jomu, spēles ir tikai viena daļa no tā, ko var darīt uz konsoles.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: PS4 un Xbox One

Post by Pi4uk$$ »

[NF]SwaG wrote:Protams arī daudzus šīs lietas īpaši neuztrauc, taču ir cilvēki kam ir interese šajās lietās.

Konsole un pc tomēr ir divas atšķirīgas lietas. Pc ir multifunkcionāla sistēma kuras iespējas neuzskaitīšu, taču konsoles tiek fokusētas uz gaming jomu. Ir arī fakts, ka tu vari izmest tur lielu daudzumu naudas lai nopirktu pc, uz kurām būtu iespējams kvalitatīvi spēlēt jaunākās paaudzes spēles , taču pēc manām domām pc jebkurā gadījumā nav pielīdzināms spēļu konsolēm, tieši spēļu ziņā.

Ir arī tāda lieta, ka daļa izstrādātāju vairs neražo spēles uz pc, dēļ pārāk lielā pirātiņu daudzuma mūsdienu vidē. Reāli viņiem jau neatmaksājas veidot tur arvien jaunuas aizsardzības sistēmas pret pirātiem, kas tāpat tiek uzlauztas un vienkāršāk ir izveidot spēli uz konkrētās konsoles kurai nav iespējas iegūt spēles bezmaksas.
baigi gudro centies tēlot? :D kautkā nesanāk.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: PS4 un Xbox One

Post by Kichyss »

@[NF]SwaG, nepiekrītu, PC ir daudzreiz labāks gaming jomā, itīpaši indie spēlēm (ar ko Xbox One vispār sapisa šo tirgu sev), tāpat jauno konsoļu dzelži nav iespaidīgi, ja vairākiem jau līdzīgas jaudas PC ir.

Kā jau visos konsoļu karos uzvarēs tā konsole, kurai būs vairāk un labākas ekskluzīvās spēles.
Abas konsoles savā ziņā ir sviests, pats gaidīju kautko iespaidīgāku. Pieskaitīsim vel faktu ka Microsoft pats atkāpās no domas par lietotām spēlēm, kautgan es to uzskatīju par diezgan labu domu, lai izveidotu kautko līdzīgu steam uz konsoles.

Smieklīgākais ar Xbox One Region Block ka konsole nav pieejama aptuveni 20 ES valstīs, tajā skaitā valstij, kuras kompānija CD Projekt Red jau vienreiz portēja PC spēli uz Xbox 360 un izstrādā arī šoreiz spēli priekš šīs konsoles (valsts - Polija, spēle - Witcher).
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Re: PS4 un Xbox One

Post by insaniTation »

PS4. Sony vismaz pārmērīgi neblatoja ar savu konsoli , bet xbox sasolija ūberkūl.
Playing @ BoxG Since 2008
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: PS4 un Xbox One

Post by Evol[1337] »

insaniTation wrote:PS4. Sony vismaz pārmērīgi neblatoja ar savu konsoli , bet xbox sasolija ūberkūl.
Neaizmirsti 2006-2007.gadu,kad Sony savu Playstation 3 sludināja kā Luksus preci,un sākuma cena bija 600 eiro ;)

Pa lielam esmu vienmēr bijis Playstation fans,un ja būtu jāizvēlās starp jaunajām konsolēm-viennozīmīgi PS4.Microsoft sabojāja visu jau ar savu DRM sistēmu un Always-online.
Image
Dzhadaws.[888]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 29 May 2010, 13:35

Re: PS4 un Xbox One

Post by Dzhadaws.[888] »

insaniTation wrote:PS4. Sony vismaz pārmērīgi neblatoja ar savu konsoli , bet xbox sasolija ūberkūl.
Tieši otrādāk . Xbox teica ka nebūs nekādas baigās funkcijas BET pēc dažām nedēļām paziņoja ka PS4 ar Xbox One ir pilnīgi identiski . Vienīgais kas atčirās ir tas ka Xbox One nav MP pa brīvu bet ir kinects pa brīvu , bet PS4 ir jāpērk kkāda kamera ar pultīm un plus ir tas ka MP būs/un ir vel projām par brīvu . Tāka esmu Microsoft un Xbox fans es balsoju par to. Bet ne tapēc ka esmu fans , bet esmu pieradis ka Xbox ir jāmaksā par Gold un man nav žēl tos 20ls par 12 mēnešiem iedot. Bet prikols ir tas ka ja pērc vel 1 pulti (PS 4 pluts - Dual shock 4) tas ir 56.99 dolāri bet 12 mēnešu Gold maksā 49.99 Xbox One'am un runājot par Xbox One pulti viņas ir krietni lētākas nekā Dual Shock 4 - Xbox one pults maksā ap 34.99$ dolāriem Latvijā iespējams ka pirksiet Elkorā būs jāmaksā 60ls par Ps4 pulti bet Xbox one kkadi 40ls . Tā pat bija Xboxam 360 , viņi noapaļoja cenu no 24 vai 25 latiem uz 30 Latiem.
Maize[1337] wrote:Mans viedoklis. Vajadzēja pievienot vēlvienu balsojumu- Neviens.
Kāda hrena pēc man ir vajadzīga draņķa konsole, kura maksā dahuja naudas un pietam man ir jāpērk visas spēles? Es labāk tad ieleju mašīnā degvielu un atpūšos ar biedriem pacāniem, nevis sēžu tumšā istabā, ieurbies tv ekrānā. Visa šitā konsoļu xui... ir tīrākais bullshits, sākot ar to, ka viņiem aiziet 3x mazāk naudas, lai to visu izgatavotu un beidzot ar to, ka nepieciešamas vēl prasības no manis, kas ir internets un vēl visādas čerņas.
Šeit vienkāši tev nepiekrītu. Ir daudz n dažādu funkciju kas nav uz datoriem , plus netikai dēļ funkcijām izvēlamies konsoli bet par arī spēlēm,tām iespējām kas mums piedāva. Un mēs jau negribam tikai atsēdēt pie kompjiem , plus tu jau nēsi nekāds geismeris kas domā pirkt katru konsoli , spēli kas iznāks , nezinu vai te tādi ir bet drošvien ka ir : D
Image
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: PS4 un Xbox One

Post by [OFF]katelmaisis »

Roltonz[ZXC] wrote: Šeit vienkāši tev nepiekrītu. Ir daudz n dažādu funkciju kas nav uz datoriem
Laipni aicināts dažas uzrakstīt, citādi tās n funkcijas ir bullšits. Pilnīgus batonus tu te raksti.
Image
Dzhadaws.[888]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 29 May 2010, 13:35

Re: PS4 un Xbox One

Post by Dzhadaws.[888] »

[OFF]katelmaisis wrote:
Roltonz[ZXC] wrote: Šeit vienkāši tev nepiekrītu. Ir daudz n dažādu funkciju kas nav uz datoriem
Laipni aicināts dažas uzrakstīt, citādi tās n funkcijas ir bullšits. Pilnīgus batonus tu te raksti.
Tu skatijies konfurences? Tu lasi ko macihinima un citi gaming ziņas raksta...? Piemēram es nevienu ChampChong epizodi nepalaižu garām!
Image
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Re: PS4 un Xbox One

Post by insaniTation »

Roltonz[ZXC] wrote:
insaniTation wrote:PS4. Sony vismaz pārmērīgi neblatoja ar savu konsoli , bet xbox sasolija ūberkūl.
Tieši otrādāk . Xbox teica ka nebūs nekādas baigās funkcijas BET pēc dažām nedēļām paziņoja ka PS4 ar Xbox One ir pilnīgi identiski . Vienīgais kas atčirās ir tas ka Xbox One nav MP pa brīvu bet ir kinects pa brīvu , bet PS4 ir jāpērk kkāda kamera ar pultīm un plus ir tas ka MP būs/un ir vel projām par brīvu . Tāka esmu Microsoft un Xbox fans es balsoju par to. Bet ne tapēc ka esmu fans , bet esmu pieradis ka Xbox ir jāmaksā par Gold un man nav žēl tos 20ls par 12 mēnešiem iedot. Bet prikols ir tas ka ja pērc vel 1 pulti (PS 4 pluts - Dual shock 4) tas ir 56.99 dolāri bet 12 mēnešu Gold maksā 49.99 Xbox One'am un runājot par Xbox One pulti viņas ir krietni lētākas nekā Dual Shock 4 - Xbox one pults maksā ap 34.99$ dolāriem Latvijā iespējams ka pirksiet Elkorā būs jāmaksā 60ls par Ps4 pulti bet Xbox one kkadi 40ls . Tā pat bija Xboxam 360 , viņi noapaļoja cenu no 24 vai 25 latiem uz 30 Latiem.
Maize[1337] wrote:Mans viedoklis. Vajadzēja pievienot vēlvienu balsojumu- Neviens.
Kāda hrena pēc man ir vajadzīga draņķa konsole, kura maksā dahuja naudas un pietam man ir jāpērk visas spēles? Es labāk tad ieleju mašīnā degvielu un atpūšos ar biedriem pacāniem, nevis sēžu tumšā istabā, ieurbies tv ekrānā. Visa šitā konsoļu xui... ir tīrākais bullshits, sākot ar to, ka viņiem aiziet 3x mazāk naudas, lai to visu izgatavotu un beidzot ar to, ka nepieciešamas vēl prasības no manis, kas ir internets un vēl visādas čerņas.
Šeit vienkāši tev nepiekrītu. Ir daudz n dažādu funkciju kas nav uz datoriem , plus netikai dēļ funkcijām izvēlamies konsoli bet par arī spēlēm,tām iespējām kas mums piedāva. Un mēs jau negribam tikai atsēdēt pie kompjiem , plus tu jau nēsi nekāds geismeris kas domā pirkt katru konsoli , spēli kas iznāks , nezinu vai te tādi ir bet drošvien ka ir : D
Biju skatijies kkādas prezentācijas video, kad Xbox One vel tikai bija plānots. Paskatijos šobrīd esošos video, tad ir apmēram tā kā teici.
Playing @ BoxG Since 2008
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: PS4 un Xbox One

Post by Kichyss »

@Roltonz[ZXC], varbūt pastāsti tās funkcijas, nevis bāz kautkādus batonus forumā? Piemēram, man bija žēl laiks, lai veltītu laiku visām konferencēm.
Post Reply