Linksys

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Post Reply
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Linksys

Post by [NWA]Ar4iks »

YOO!
Ka linksijam var nonemt paroli ta lai citas ierices var pieklut pie interneta? man vaig lai psp ir nets :)
Belash
Censoņa
Censoņa
Posts: 275
Joined: 01 Mar 2009, 17:42

Re: Linksys

Post by Belash »

vienkārši pārinstelē rūteri un kad prasa,lai izvēles SECURITY izvēlies NONE.
pašam ir citas firmas rūteris,bet es ceru,ka es palīdzēju.
User avatar
pastals
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 87
Joined: 16 Apr 2009, 14:15
Location: Rīga

Re: Linksys

Post by pastals »

Nav nemaz tik vienkārši, lai pārakstītu.. ;)

Kā var noņemt?
2 iespējas:
1. Apskaties uz kura tu esi uzinstalējis linksis... Un tur jābut...
2. Varbūt tev nemaz nav uzinstalēts, jo uz datōra grūti dabūt ;)
Image

Image
---

Re: Linksys

Post by --- »

Pašam pašlaik d-links ir, bet pa cik man ir neliela pieredze ar rūteriem (arī ar linksys), pieņemu ka tev būs jāiet 192.168.1.1 (to jāraksta adresses vietā browserī). Atkal nezinot ne modeli, ne vai tev ir custom firmware, vai orģināls pieņemu, ka tev būtu jāparādās vai nu lapai ar opcijām, vai loginam ar username un paroli (ja nezini, tad onlainā vari atrast default user/paroli, ja tas nedarobjas, tad vari vēl cerēt uz soft/hard reset, bet tad jazin ip vai pppoe user/pass, ko jāprasa isp vai jāmeklē līgumā). Tad noteikti kaut kur jābūt wireless/security un security mode - disabled. Silti iesaku lietot vismaz minimālu vai primitīvu aizsardzību, ko atbalsta visas ierīces (pat 2003 gada plaukstas dators atbalsta WPA,WEP), savādāk tev var uzrasties neta gopņiki (it īpaši, ja dzīvo pirmajā stāvā/privātmājā).
Atvainojos gadījumā, ja teksts bija uzrakstīts neskaidri.
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: Linksys

Post by [NWA]Ar4iks »

es to ip ievadu bet man rada ka tada adrese nav un nerada ne login paroli un to menu :(
User avatar
pastals
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 87
Joined: 16 Apr 2009, 14:15
Location: Rīga

Re: Linksys

Post by pastals »

Bļ* :( Mož tev vajag jaunu linkis un, lai tev uzliek kāds datormehāniķis :)
Image

Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Linksys

Post by bobiksv6k[1337] »

pamēģini ieiet pie Wireless (prasīs ievadīt paroli un lietotājvārdu(laikam)) tad - Wireless Security un to lodziņu nomaini uz Disabled. Uzspied Save settings un vajadzētu būt.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
---

Re: Linksys

Post by --- »

Negribu vēl vienu postu taisīt, bet laikam nāksies. Cik zinu kompim no kura mēģina pieslēgties rūterim vajag būt LANā, bet var arī piekļūt no wi-fi.
Btw, sametu dažādus IP visādiem gadījumiem. 192.168.1.1 192.168.1.245 192.168.2.1 192.168.0.1 192.168.123.254. Ja neviens no dotajiem IP nefunkcionē, tad ir jāskatās kas par modeli (pieņemu, ka wrt54g) un jāguuglo tik iekšā. Cerams ka pats saproti, ja tu dod maz informācijas, tad arī kaut ko grūti palīdzēt, it īpaši caur internetu.
pastals wrote:Bļ* :( Mož tev vajag jaunu linkis un, lai tev uzliek kāds datormehāniķis :)
Ja linksys tagad normāli strādā, vienīgi uzlikta parole, tad NEVAJAG pirkt jaunu, un speciālistu saukt arī ir vienīga naudas mešana vējā - vienīgi sauc, ja viss ir izmēģināts un nezini ko darīt.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Linksys

Post by Pi4uk$$ »

manuprat, japerk jauns internets
Image
HlexLV
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 30 Jun 2014, 12:56

Re: Linksys

Post by HlexLV »

paņēm kādu drāts gabaleli un iespraud to drāti reset caurumiņā kamēr rūteris ir atslēgts no strāvas uz dažām sekundēm. tad iespraud atpakaļ un skaties tālāk :D atvainojos, ka bakstu mironi . :/
Sveiki šeit HlexLVēēēē
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Linksys

Post by Pi4uk$$ »

HlexLV wrote:paņēm kādu drāts gabaleli un iespraud to drāti reset caurumiņā kamēr rūteris ir atslēgts no strāvas uz dažām sekundēm. tad iespraud atpakaļ un skaties tālāk :D atvainojos, ka bakstu mironi . :/
perc man tagad jaunu rruteri lox
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Linksys

Post by Disaster »

Pamēģini ieiet caur šo ip: 192.168.0.1 un tur būs menu, kur ievadi administrātora paroli. Ieej CP un izmaini settingus. ;)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Post Reply