Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Zočam tāds monstrs ir. Braukšana diezgan līgana, tikai orģinālie sēdekļi kā koka ķebļi. Samērā nestabīla mašīna ik sevišķi uz grunts ceļa. Nu cik zinu, viņam vēl nav rūsējusi. Itkā diezgan jauna mašīna (2003.g, ja nemaldos) bet čakars kā ap 88 g golfiņu. Zočs varēs pastāstīt ko vairāk.
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Zocs »

Jep, man ir 1.7 TDI Astrinieks. Tikai man rūsējusi vel nav, jo diezgan jauns autiņš, ka dumpers teica 2003.gada. Tas ko dumpers teica tā ir taisnība, pa asfaltu braukt viņā ir labi, bet pa grunts ceļu viņa ir nestabila, pie lielāka ātruma sak aizmuguri nesāt (pats esmu to izbaudījis). Tā es pateiksu ka transporta līdzeklis normāls, bet tikai tas, ka man personīgi tā astriņa čakarē smadzenes, jo bieži lūzt. Viņu ka sāc taisīt, tad taisīsi visu mūžu. :D
Ar mūsu opelīti ir izspiests 180, pats lielākais.
Me Gusta.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Pēc spidometra datiem ar mātes astriņu, 1.6 benzīns, 8 vārsti, izspiests ir 170. Es pieļauju iespēju, ka tomēr mazā mašīnīte ietu ātrāk. haha. Opel astra G 1998. gada laikam.
Ko es varu pastāstīt.. Tagad aizmugurējās arkas ir pavisam izpuvušas, bet ir jau piepirkts vietā un kaut kad jau metinās. Divas reizes mainīts gultnis ratiem priekšā, ručārs praktiski nav nekāds. Vienreiz arī logu tīrītājiem motoriņš nosvila. Nesen bija remontā, virzulis deformējies bij. Pirms tam tur arī viņš baigi daudz eļļu rija un tad kādu laiku nesekoja eļļas līmenim un jā.. Viens cilindrs atslēdzās. Sanāca remonts uz trīs simtiem.
Tā neko.. Mašīna laba, vadās arī labi un tās oriģinālās tumbas, kas nāk tur iekšā ir fkn labas.
Izrūsējis vēl arī izpūtējs bija. Pašā galā tas bačoks vispār nokrita, izpuvis pamatīgi... Vietā ir nopirkts jauns. Un vēl izpūtējam vidū 3 caurumi laikam ir, bet tie tādi maziņi, tos var aizmetināt. hah.. Brauc tagad bez tā galējā bačoka. Ir jau tā skaņa lielāka, bet baigi skaļš, starp citu, arī nav.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Tātad. Šodien dabūju sev deltu. Beidzot.. Jau sen gribēju nopirkt. Šodien tieši nodevām lūžņus un dabūjām naudu. Delta ar rokas ātrumiem.
Dabūju pa 30 Ls neejošu. Nekas it kā neesot jāmaina. Rīt vēl kārtīgi uzzināšu, kas un kā. Pagaidām mopēds stāv pie viena veca krabja, kurš pa pāris bubeņiem un piečuku visu man saskrūvēs tā, ka būs baigi labi.
Večuks ir nenormāli vecs, bet zelta rokas džekam. Saregulēs man visu. btw.. viss tur strādā. Kompresija ir, dzirksteli sit, benzīnu padod. Biš pat jau paspēju pabraukt. Cik nu paspēju.. kādu gabaliņu, kad tieši cilindrā iešpricēja benzīnu un vēlāk, kad aiztaisīja krāniņu ciet, tad arī viņš aizgāja. Benzīnu pa daudz laikam padeva un tad šis tur nespēja rīkoties.
Rīt vēl kārtīgi pastāstīšu un varbūt pat bildes iemetīšu. ;)
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Delta taču ir šausmīgi vienkārša. 2 skrūves karburatoram, 3 aizdedzei un viss. :D
Tik iesaku uzmanīties ar rokas ātrumu fiksāciju, 1. ātrumā (uz augšu), ja ir izļurkāta ručka, tad krīt ārā no ātruma un jātur ar roku. Uz vietas rūcinot var ielekt 2. robā. Ja tā bieži notiek, tad var kārbā asi izsist un būs tikai 2. ātrums.
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Zocs »

Es to pašu gribēju teikt par ātrumiem, pats labākais ir ar kājas ātrumiem.
Me Gusta.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Tā.. Šodien apciemoju to tur veco džeku, kurš viņu skrūvē. Apstāstīšu, kas un kā.
Ātrumi jāregulē. Sanāk tā, ka, ja ir ātrumā, nevar dabūt neitrālo, bet, ja ir neitrālajā, nevar dabūt ātrumus. Tā jau būtu mazākā problēma, bet ir tā, ka viņš arī nelec. Viss tur strādā, visam jābūt, bet neiet. Benzīnu padod, dzirkstele ir, karburatoru iztīrījām, benzīns ieliets, ātrumā ir. Stum, cik gribi, neiet. Kad izskrūvē sveci, viņa ir slapja. Mēģinājām vairākas sveces mainīt. Dzirksteli gan redzēju, gan arī iedeva pa pirkstiem.
Varbūt kāds, kurš saprot vairāk, pateiks gudrus vārdus.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Tas, ka nevar dabūt neitrālo, var rādīt uz to, ka kārbas ass ir izsista. Ja noregulējot neitrālo, sit laukā 1. ātrumu vai tāda nav vispār, tad bez kārbas jaukšanas un pāršeibošanas nekas nebūs.

Ar to aizdedzi ir tā, ja nav liela un zila dzirkstele tad varētu būt beigta spole. Vajag pārbaudīt aizdedzes momentu, blokā un uz aizdedzes rotora ir atzīmes, viņām jābūt pretī. Sveci vislabāk ir ielikt jaunu, ar vecām nav vērts krāmēties, pats esmu ilgi čakarējies un beigās izrādījās, ka vainīga bija tikai svece...
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

tatad,taka visi tagad latvija un visa pasaule drifto ar tadam klishejiskam masinam ka bmw - e30,e36 utt turpinat var ilgi,tas pats daras ar nissaniem,toyotam,tagad ari dazi sakusi ar imprezam,un nu vardu sakot visi ciema idioti drifto ar vienadam masinam,tapec jautajums sekojosh,kaada masina butu jaunums drifta? var ieteikt ari FWD un AWD! :)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Egotheist »

Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

190 mersis, syncro golf2, syncro passat b3, opel omega(bmw e34 kopija).
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Evol[1337] »

Deliite-tu galvu neesi saspiedis kautkur?Ar AWD nevar driftot,kur nu vēl ar FWD.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Var, tikai tāda lieta, ka jāmāk. Priekš awd vajag garākus līkumus, bet priekš fwd vajag roķenu labā darba kārtībā. Nu ar fwd arī var "iešūpojot" mašīnu un tad aizmugure paša aiziet driftā.
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Zocs »

Te laikam tu esi galvu saspiedis. Ar AWD var driftot un ar FWD arī, tikai tie paši drifti ir atšķirīgāki, pavisam citi ātrumi, utt.
Me Gusta.
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Gredzens[777] »

Metrins wrote:Deliite-tu galvu neesi saspiedis kautkur?Ar AWD nevar driftot,kur nu vēl ar FWD.
Pats nēsi saspiedies, paskaties uz Ken Block, viņš tik vien ar awd bliež.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Post Reply