Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Da es par to monstriņu runāju. :D Nekāds monstriņš tas īsti nav, bet pieņemsim. Par gaumi es pat īsti neierunājos. Man neinteresē, kas tev patīk, kas nē :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Hustler_Russell
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: 13 Nov 2013, 18:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Russell »

Ir tāds teiciens - gudri dirst nav malku cirst ;) kā arī biju aizmirsis šīs mājaslapas degradējošo tautu, kas vairāk par dažiem sīkiem pīkstieniem nespēj neko izspiest :( Bobik, ne tev spriest, ne tev domāt, ne tev būs ar viņu jāsaskaras.. Image
Noliktavas "Varonis 2010" Image
ImageImage
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

bobiksv6k[1337] wrote:Da es par to monstriņu runāju. :D Nekāds monstriņš tas īsti nav, bet pieņemsim. Par gaumi es pat īsti neierunājos. Man neinteresē, kas tev patīk, kas nē :D
tev vispar nav mashinas :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

Deliite[1337] wrote:
bobiksv6k[1337] wrote:Da es par to monstriņu runāju. :D Nekāds monstriņš tas īsti nav, bet pieņemsim. Par gaumi es pat īsti neierunājos. Man neinteresē, kas tev patīk, kas nē :D
tev vispar nav mashinas :DD
Tāpēc ka amerikānis vai jebkurš cits milzīgs un pašam mācoties neiespējami uzturams auto tikai patīk. :D
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hemis[ADT] »

Hustler_Russell wrote:Ir tāds teiciens - gudri dirst nav malku cirst ;) kā arī biju aizmirsis šīs mājaslapas degradējošo tautu, kas vairāk par dažiem sīkiem pīkstieniem nespēj neko izspiest :( Bobik, ne tev spriest, ne tev domāt, ne tev būs ar viņu jāsaskaras.. Image
Ar to vaig rēķināties, ka ne visiem patiks tā tava sarkanā rūsas bundža. Ja tu negribi, lai tavu 'monstriņu' nodirš, tad neliec te viņu vispār. Viedokli var izteikt visi, un tas ne vienmēr sakritīs ar tavējo.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Hustler_Russell wrote:Ir tāds teiciens - gudri dirst nav malku cirst ;) kā arī biju aizmirsis šīs mājaslapas degradējošo tautu, kas vairāk par dažiem sīkiem pīkstieniem nespēj neko izspiest :( Bobik, ne tev spriest, ne tev domāt, ne tev būs ar viņu jāsaskaras..
Da bļaģ, kur tev diršana? :D Nu, nav tas monstriņš, tak nosēdies uz zemes. Kā autiņš - pārvietošanās funkciju pilda. Saskāries ar šitiem esmu, i braucis, i sēdējis, i stūmis... nu nav slikts kā ikdienas auto (protams, ja nepieejam no gaumes puses), bet monstriņš pilnīgi nē.

Un, protams, vajadzēja, bļaģ, kādam uzdirst par to, ka man nav mašīnas... protams... un tāpēc it kā uzreiz ir aizliegts dot kaut kādu kritiku. Ideāli... Tad mošk aizmirstam demokrātiju, aizmirstam jebkādu balsošanu, jo, redz, mēs nedrīkstam lemt to, kas notiek mūsu valstī, jo neesam parlamentā. haahaaa, pohuj.
Un patīk man arī ne amerikāņi + tādi auto, kurus es varētu uzturēt, tā kā, maizi, pis sūdu!
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

bobiksv6k[1337] wrote: Un patīk man arī ne amerikāņi + tādi auto, kurus es varētu uzturēt, tā kā, maizi, pis sūdu!
Tu man gadu skaidro, ka tev nevajag auto, ja tu viņu nevarēsi uztrēt, vismaz pagaidām.... :.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Maize[1337] wrote:
bobiksv6k[1337] wrote: Un patīk man arī ne amerikāņi + tādi auto, kurus es varētu uzturēt, tā kā, maizi, pis sūdu!
Tu man gadu skaidro, ka tev nevajag auto, ja tu viņu nevarēsi uztrēt, vismaz pagaidām.... :.
Teiksim tā, ka es visu laiku meloju... Kaut gan arī... ko katrs domā ar uzturēšanu. Nezinu, vai pie regulāras braukšanas to autiņu es arī uzturētu tādā kārtībā, ka viņš jebkurā brīdī būtu pilnā darba kārtībā un braucams. Kad sagādāšu, ticu, ka ar šādu finansiālo situāciju ātri vien noķeršu brīdi, kad autiņš vnk mētāsies pie mājas un tad tikšu apbērts ar tautas nosodījumu par to, ka es esmu (es tagad rauju ķepā, bet neņemiet to vērā), pērkot autiņu, ja nevaru uzturēt. Kaut gan man diezgan smagi pohuj, būs vai nebūs tā... vnk iepriekš uzskatīju, ka savām vajadzībām pilnīgi un galīgi pietiek ar esošo mammas sponsorēto autoparku, bet tagad jau pilnīgi brutāls riebums iestājies pret auto prasīšanu, tāpēc arī, ja nebūs finansiālie caurumi, uz vasaru sēdīšos uz četriem ratiem. Bieži nebraukšu, gan jau tāpat ar ričuku vizināšos, jo piķis nebūs... bet vismaz būs savs.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Disaster »

Varbūt kāds ir informēts par to, kādu sodu liek menti, ja priekšējie sānu logi ir tonēti daudz vairāk nekā paredzēts, nu uz kādiem 70% ? Un cik daudz jādod uz rokas par tonētiem logiem?
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Gibox »

Disaster wrote:Varbūt kāds ir informēts par to, kādu sodu liek menti, ja priekšējie sānu logi ir tonēti daudz vairāk nekā paredzēts, nu uz kādiem 70% ? Un cik daudz jādod uz rokas par tonētiem logiem?
mentiem vairs nav mēraparātu, lai izmerītu gaismas caurlaidību ;) aparāti ir, bet tiem ir beidzies termiņš un nav izgājuši pārbaudes. tātad tos lietot nedrīkst.
notonē logus ar lēto plēvi, ja menti piesienas, tad noplēs nost un pēctam līmē atkal. uz apskati gan nāksies plēst nost, jo to ar tonētiem logiem nevar iziet.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Un kāda tam jēga? Varbūt vēl priekšējo ar 85% notonēt? Vēl lielāks respekts no apkārtējiem būs. ;)

Dzīvē gadās visādi, ja nu gadās kāds negadījums, tad par šitādu joku paņems pa pilnu programmu.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Gibox »

tā nu tas ir, jā. bet, ja ļoti gribās, tad var izmantot manis piedāvāto variantu. pats gribu uz kādi 20% notonēt priekšējos sānu stiklus.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Z_K[Vendetta] »

labak bez logiem, laba ventilacija. vejstiklu var aizstaat ar peldbrileem |:)
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Disaster »

Mopēdistu ķiveri uzmaukt un miers. |:)

Starp citu, par mopēdistiem runājot, man mazais prieciņš, ka puse no gaidāmajamiem stekloreziem netiks pie tiesībām, jo viņiem būs arī braukšanas eksāmens. Vismaz kaut ko tādu lasīju internetā, lai gan tas varēja būt arī aprīļa joks... Savādāk tiešām pārāk daudz apšaubāmu manevru, pats esmu divus kadrus gandrīz ķēris uz kapota - vienreiz no labās joslas grieza pa kreisi, otrreiz neievēroja labās rokas principu. Tā ka visi braucēji būs no tā ieguvēji! :)
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

Disaster wrote:Mopēdistu ķiveri uzmaukt un miers. |:)

Starp citu, par mopēdistiem runājot, man mazais prieciņš, ka puse no gaidāmajamiem stekloreziem netiks pie tiesībām, jo viņiem būs arī braukšanas eksāmens. Vismaz kaut ko tādu lasīju internetā, lai gan tas varēja būt arī aprīļa joks... Savādāk tiešām pārāk daudz apšaubāmu manevru, pats esmu divus kadrus gandrīz ķēris uz kapota - vienreiz no labās joslas grieza pa kreisi, otrreiz neievēroja labās rokas principu. Tā ka visi braucēji būs no tā ieguvēji! :)
Man ar rūgta pieredze ar viņiem. Cits izdomā paraut ratā un nokrist, cits mainot joslu nokrist, trešais vienkārši durt priekšā mainot joslas. Pofig kur tu liecies, man ir perdelis starp kājām, ciema ķolkām patīk. :.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Post Reply