Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by heisyournewgod »

Topiks speciāli sarunām par auto, varat te gan izrādīt savus auto, gan apspriest tos, utt.
Īsāk sakot, visu kas ienāk īsti prātā par auto sarunām.
Nezinu, ko lai vēl pieraksta, so happy talkin about cars, eff yea?



**
speciāli lūdzu nekrāt postus, nefleimot, utt, default stuff.

Lūdzu nerakstīt debīlus un nevajadzīgus postus, postu autori tiks vārnoti un posti dzēsti.
ja ir kāds reāls ieteikums, kurš vairāk iederētos topika nosaukumam, pm me
Last edited by heisyournewgod on 25 Jan 2011, 23:21, edited 1 time in total.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Runājot par tām biezo mašīnām, un BMW runājot, agrākos laikos bandīšu/bagātnieku autiņš bija E34, piecīts, pilns ar ekstrām, kožu utt. Līdz ko parādijās E38.
Runājot par tiem platajiem ratiem, gaumes lieta, man patīk afigenna, tikai tam visam vajag arī izvalcēt arkas. Vēl smuki izskatās, ka platiem diskiem uzliek bišk šaurākas mizas.http://farm5.static.flickr.com/4133/484 ... 46f6_b.jpg
http://content.imagesocket.com/images/c ... e30607.jpg
Cik zinu, šito sauca par Stretch.
Jā, kā parādījās E38 tagad visi ar to dragā, zinu vienu fruktu, kuram tāds ir. Ar 5.0 benzīna motoru un vēl automāts. Stāstīja, ka uz 5 ls ielejot degvielu varot no Daugavpils līdz mājām aizbraukt (~20km). Diezgan nežēlīgs patēriņš, viens reizi viņam kaut ko laboja, tad izmēģināja kā ripo, sakarā ar to ka automāts un droši vien bloķējošie reduktori, no 5litrīga motora izspieda dažus metrus spolējot.


Tas E30 tiešām smuks, lūk tāda veida riepas manai gaumei ir ideāli.
Image
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Automīļu sarunas

Post by Chuby[777] »

Nosaukumam nau ne vainas. ;) Domāju,ka šeit pilnīgi noteikti varam turpināt beztēmā iesākto. Un man labāk patīk,kad M5 ir aizmugurē platas riepas nedaudz uz āru un collās lielākas,bet priekšā nau uz āru ir nedaudz mazākas izmēros un ir nedaudz šaurākas.
BTW,ko sakat par volkswagen Corrado man kkā simpatizē šī automobīļa virsbūve par motoru neko daudz nezinu šim agregātam,bet pieļauju,ka no golfa neko daudz neatšķiras.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Varbūt kādam ir bijusi darīšana ar Golf 2 1.8 GTD? Ja ir, tad kādi plusi, mīnusi. Cik es sapratu viņam ir kaut kāda gāzes turbīna or smth?
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Lyricist »

Ar GTD nav gadījies sastapties, kā jau iepriekš minēju, tikai GTI ir bijis, arī 1.8 L motors.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

kads nav saskaries ar to ka masinai jamaina motors? piemeram mana gadijuma [nezinu 100% ka motors beigts,bet ja nu] Bendzins 2.8l,un es piemeram tagad gribu likt 2.5l vai 3l dizeliti? man bus problemas ar skates izieshanu?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

liksi dīzeli, būs jāmaina kārba un aizmugures reduktors, var nemainīt, bet tad nebūs vairs tāds uzrāviens, jo citi pārnesumi, dīzelim nav tādi apgriezieni. Tādi quattro jau ir redzēti, kas pie benzīnnieka kārbas dīzeli piebāzuši. Mierīgai braukšanai nekāda vaina. Dīzeļa ielikšana jāpārreģistrē csdd, ja neko citu nemaini, kā tikai audi oriģinālo dīzeli krauj iekšā.
Benzīnniekam nekādu problēmu.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

raknajoties pa ss'u skatos ka nemaz nepardodas 2.8l v6 motori uz kvatru,bet dizelisi gan ir dazhi!

sitas baigi nogruzija.... principa sito motoru sataisit maksas lidz 200ls,un tagad ir pardomas,ka varbut likt ieksha dizeli! ta butu laba ideja vai ka?

EDIT: izdedzis apmeram sita Image
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Visideālāk ir dabūt visu donoru, lai būtu visa provotka un pārējie mēsli, lai nav tā, ka nopērk pliku motoru, beigās nav kautkā un tad jāmeklē. Visideālāk ir 2.5tds, iet un nikuja netērē.
Image
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Quarry. »

Tas vaitad nav tas pats, kā ieskrieties līdz 100km/h, protams, braukt uz 5 un tad pārslēgt uz 1? :D:D

Sajūta, ka motors tūlīt izlidos. ;D
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

nesapratu jegu no tava posta?
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by heisyournewgod »

Lūdzu nerakstīt debīlus un nevajadzīgus postus, postu autori tiks vārnoti un posti dzēsti.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

Jā arī kādu laiku domāju varbūt uztaisīt , bet nu labi .

Tātad par tēmu - tie platie diski ar plānākām riepār bija dziezgan smuki tam e30 piestāvēja .

Deliit , varbūt liec atpakaļ to pašu benzīnu ,lai pēctam vēl nav jāgrūž , vnk tev tik ļoti veicās ,ka nebrīnīšos ,ja atkal kautkas aizies ne tā ,kā vajadzētu .
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Nedomāju, ka tu par 200ls ieliksi tur dīzeli ar visu elektrību, tās izmaksas noteikti būs divkārt lielākas, ja ne vairāk, šādai mašīnai.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

sodien uzzinaju ka sataisit sito motoru VAR,bet man saaka teikt cenas ja es gribu mainit motorus! taka jamaina karba un motors tas var izmaksat 350+ls,bet tur jaskatas vai nevajag reduktoru un vel tur visadus sikumus,un tas var gadities ka vel vairak! lidz 500ls.... tas vairs nav izdevigs,es domaju ka vajag sataisit sito,drusku izmaukt aplisus [dazus menesus] un tad mainit vai pardot! pagaidam citu ideju nav :(
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply