Roll4iks[O]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Roll
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 03 Jun 2009, 10:33

Roll4iks[O]

Post by Roll »

1.Tavs īstais vārds. Rolands
2.Tavs pašreizējais vecums. 01.11.96 (14)
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu adminējis šajās serverī kādus 2 mēnešus no cita profila. Vēl esmu bijis admins RP serverī , neatceros kā sauca.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. [1.]
[2.]
[3.]
[4.]
Bija vēl sūdzības , kad vēl bija vecais gamemods , bet man slinkums tik tālu meklēt + sūdzības ir bijušas Raulam pa skype , kā arī Skilled pa skype.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Palīdzēšu uzturēt serveri kārtībā , lai nav čīteri un vēl cilvēki kas lamājas , esmu bieži on un spēšu pildīt savu pienākumus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Kā kuru dienu sanāk , bet parasti jau 2-3h.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Nu jau divi gadi būs , bet bija laiciņš kad vairs nespēlēju un tagad atkal esmu sācis intensīvi spēlēt.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Roll4iks ir bijis visu laiku.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Archi pateica un tā arī abi sākām spēlēt divus gadus atpakaļ (vasara tā bija ja nemaldos.)
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tātad dzīvoju es Bauskā. Nodarbojos ar florbolu un ūdensmotosportu , kā komanda florbola šogad bijām 1. un ūdensmotosportā Latvijā paliku 6 , respektīvi 3. no latviešiem. Brīvajā laikā , eju ārā ar draugiem vai arī skatos TV un spēlēju PC. Nu tā īsumā. Ja ir vēl jautājumi tad zemāk.

Ar cieņu Roll4iks ! :)
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Roll4iks[O]

Post by Skilled[O] »

Pagaidām PRET, jo nesen atsāki spēlēt un nav pietiekami liela uzticība. Paspēlē vēl pāris nedēļas un raksti atkārtotu pieteikumu un tad jau redzēs.
Image
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Roll4iks[O]

Post by Chuby[777] »

mazs rec zinu dzīvē, uzticos bieži saņemu sūdzības pa skyp'u kā arī spēlē ;)
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Roll4iks[O]

Post by Gibox »

Image
nu es nezinu, kā te ar uzticību
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Roll4iks[O]

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Gibox[BoxG] wrote:Image
nu es nezinu, kā te ar uzticību
pret.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Roll4iks[O]

Post by heisyournewgod »

nē.
Locked