Top

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Top
Censoņa
Censoņa
Posts: 264
Joined: 16 Sep 2010, 19:28

Top

Post by Top »

1.Tavs īstais vārds.
Ričards
2.Tavs pašreizējais vecums.
14
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
Esmu adminējis un vell joprojām adminēju Slayker serverī un kā arī esmu tur foruma moderātors. Dažos savos cs klanos serveros, webos biju admins bet to diemžēl nav jo vairs nevarēju uzturēt.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
5.Kāds mums būs labums no tevis?
Nu es tagad atsāku spēlēt pēc 1 mēneša ilga pārtaukaukuma. Esmu diezgan aktīvs vairāk pa nakti kad visi hako ar disastera hakiem u.t.t un esmu arī ieraudzījis kad serverī ir hakeri bet nav adminu un daudzi ir off un daži ir skaypā un pasaucu tātad precīzāk es būšu aktīvs un sodīšu pārkāpējus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.
3 gadus.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Pusotrs gads.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Ma4alka. Bambuča.
9.Kā uzzināji par BoxG community?
Draugi pateica un arī caur cs.boxg.lv uzināju.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Tātad mans hobijs un aizraušanās ir braukāšana ar riteni jeb precīzāk BmX. Pārsvarā braukāju pa indoru (iekštelpu skeitparks) kā arī daudziem laikam zināms Monster parks. Izņemot braukāšana ar Bmx es spēlēju futbolu bet pārtraucu dēļ muguras traumas un tuvākajā laikā ar neko nenodarbojos no sporta veidiem. Bieži drīzāk vienmēr eju ārā ar draugiem un eju spēlēt basketbolu vai ko citu bet kā teicu tagad to nedaru jo ir trauma, bez tā es teiksim labi māku spēlēt pikačū, blackjack, un citas spēles ar kārtīm. Kādreiz gāju ari uz tecktonic nodarbībām kaut arī ātri apnika un aizgāju kopā par saviem panākumiem neko labu nevaru teikt bet nu kaut ko jau protu. Njā sen sen atpakaļ no 5 gadiem līdz 8 gadiem nogāju tautas dejošanā divās grupās [Dzirkstelīte un parasts nosaukums Rīgas dejotājs] bet beidzu ar to nodarboties jo nevarēju atļauties un vecāki arī negribēja lai eju uz tautuiskajām dejām. Pagaidām dzīvoju Rīgā-Mārupē jau 5 gadus pirmstam dzīvoju netālu no Zelta boulinga un purvciemā, dzīvoju privātmājā teiksim 15-20 min no centra apmēram precīzi nepateikšu. Par ziemu ļoti patīk slēpot ar klana slēpēm un lēkāt pa tramplīniem un uz kalnu ziemā es braucu ļoti bieži bez kalna slēpēm es ar distanču slēpēm arī braucu pats šo sezon nopirku slēpes un gāju uz mežu slēpot. Nu ko lai vell pastāstu nav vairs īsti ko stāstīt būšu visu no sava iecerētā ko gribēju uzraktīt šeit būšu to izdarījis nu tad laikam būs viss.
Image
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: Top

Post by Chuby[777] »

Anti uzticība 0, pilnīgi un galīgi neliecies piemērots šim amatam šķiet,ka to dari vairāk savu vajadzību vadīts ne servera. Kā arī interesants tev sūdzību saraksts. ++
6.Cik bieži spēlē SA-MP.

3 gadus.
Image
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Top

Post by eminemZ[DC] »

Poh pa warn, bet nevarēju neuzrakstīt.
Rakstīt ar māk :D
Par ziemu ļoti patīk slēpot ar klana slēpēm un lēkāt
Image
User avatar
Top
Censoņa
Censoņa
Posts: 264
Joined: 16 Sep 2010, 19:28

Re: Top

Post by Top »

Paldies pamanīji tu gan esi acīgs ko man tagad darīt
.

Atsaku lakam nekas nebūs tāpat.
Image
Locked