[NWA]PiC

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
[NWA]PiC
Censoņa
Censoņa
Posts: 365
Joined: 04 Oct 2008, 10:25

[NWA]PiC

Post by [NWA]PiC »

1.Tavs īstais vārds. Edgars
2.Tavs pašreizējais vecums. 19
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Diemžēl neatceros nosaukumu,bet biju serverī,kurš diemžēl ātri izjuka. Vēl esmu šad tad pašiverējis brāļa acc... :D Neskaitot samp,viens no galvenajiem adminiem biju spēlē Mu. (Gan jau kāds šādu spēli atceras)
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Diemžēl linkus tgd neatradīšu,jo tiešām ir bijuši sen likti. Šad tad esmu izmantojis arī /report.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Tākā esmu cilvēks ar atbildības sajūtu,visu daru rūpīgi un tā,kā tas ir vajadzīgs. Domāju,ka no manis būs kāds labums.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Dienā vismaz 3h,varbūt pat vairāk.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Paši pirmsākumi. Domājams,ka datums profilā visu izsaka.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Ahh,nez kādi tur bija. Centīšos atcerēties. PiC,Opis,Edzhuss,Galerts,Edgars.
9.Kā uzzināji par BoxG community? No kaimiņa.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Njaam. Mani sauc Edgars,esmu no Talsiem,bet lēnām sāku tākā pārvākties uz Rīgu. Iepriekš nekad nebiju braucis uz Rīgu,ja nu vienīgi skolas ekskursijās. Neskatoties uz to un to,ka man nav pat mazākā pieredze,atradu diezgan labu darbu,lai vasarā varētu piepelnīties. Kā mana radiniece smējās- lauku zēns lielpilsētā. :D Ne pa tēmu. Nu jā,īpaši nav ko rakstīt. Ja ko vēlaties zināt,droši rakstat! Ar cieņu,Edgars!
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: [NWA]PiC

Post by Chosen[Vendetta] »

Piedod bet pašlaik ANTI, jo nesen tik atsāki, un vēl īsti uzticība nav.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: [NWA]PiC

Post by [SS]wl »

Chosen[Vendetta] wrote:Piedod bet pašlaik ANTI, jo nesen tik atsāki, un vēl īsti uzticība nav.
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: [NWA]PiC

Post by [SS]eras.e »

[AoD]wl wrote:
Chosen[Vendetta] wrote:Piedod bet pašlaik ANTI, jo nesen tik atsāki, un vēl īsti uzticība nav.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: [NWA]PiC

Post by Vanaags »

ja jau neviens neizsakās, tad jau atteikts.
Locked