Chuckie

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Chuckie

Post by [AoD]Chuckie »

1.Tavs īstais vārds.
Edgars.

2.Tavs pašreizējais vecums.
14 gadi.

3.Tava pieredze "adminēšanā".
Esmu "adminējis" tikai nelielos,mazsvarīgos projektos, kuri pārsvarā ir noturējušies 3-6 mēnešus, kā arī esmu bijis moderators vienā no Latvijas labākajā toplistē, kura vēl joprojām pastāv.

4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.

Bieži pieķeru noteikumu pārkāpējus, bet sūdzības forumā parasti neievietoju, pārsvarā paziņoju citiem administrātoriem(W4I,Gumybear,Salmiņam,wl,Charge u.c.) par pārkāpumiem @skype.

5.Kāds mums būs labums no tevis?
Aktīvi uzturos serverī, un bieži redzu spēlētājus, kuri pārkāpj servera noteikumus. Centīšos uzturēt kārtību serverī un sodīšu visus spēlētājus, kas pārkāpj noteikumus.

6.Cik bieži spēlē SA-MP.
4-5x nedēļā, 1-4h.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Boxg serverī spēlēju no 2009.gada, ar pārtraukumiem.

8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.

Citrons un citi, kurus diemžēl neatceros.

9.Kā uzzināji par BoxG community?
Par BoxG community es uzzināju internetā meklējot latviešu samp serverus.

10.Pastāsti par sevi!

Sveiki, kā jau rakstīju, mani sauc Edgars. Dzīvoju pilsētā ar nosaukumu Valmiera. Intresējos par visu, kas saistīts ar velo/moto. Brīvo laiku labprāt pavadu ar draugiem, braucu ar riteni, eju peldēties vai arī vienkārši atpūšos. Esmu diezgan slinks pēc dabas, kas pavisam nepalīdz sasniegt mērķus, bet māku pārvarēt slinkumu, un īstenot savas ieceres/mērķus. Pašlaik arī mēģinu nedaudz nopelnīt, jo naudai tad ir cita vērtība, ja pats esi to nopelnījis. Pašlaik apgūstu arī CSS, PHP un PAWN valodu. Tas arī laikam būtu viss, ko varu jums pastāstīt.
Last edited by [AoD]Chuckie on 28 Jun 2013, 13:59, edited 1 time in total.
nauda kuces shnabis
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Chuckie

Post by W4I[Vendetta] »

Jā, no tevis saņemu bieži sūdzības un palīdzi atmaskot hakerus, kas maskējas + bieži ziņo par bugiem, ko vajadzētu izlabot. Ja salīdzina ar laiku pirms 3mēnešiem, tad esi mainījies, liecies daudz nopietnāks un sakarīgāks. No manis būs liels REC, pēdējā laikā esi parādījis sevi no tās labākās puses, nav pilnīgi nekādu iebildumu, kāpēc tevi nevarētu iecelt par adminu ;)
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Chuckie

Post by Gumybear[Vendetta] »

Teikšu godīgi,izdomāt man bija grūti ko likt jo pagātne tev vienmēr sekos līdzi. Zinu kad esi labojies,palīdzi ķert hakerus un pārējo un pietam aktīvi. Bet es nekad tev īsti nevarēšu uz visiem simts uzticēties, bet es nezinu. Uz kārtīgu pieskatīšanu un Testu tevi paņemt varētu...
Image
User avatar
Grindz[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 585
Joined: 18 Jan 2009, 12:19
Location: Rīga

Re: Chuckie

Post by Grindz[Vendetta] »

Hmm..

*Aktivitāte ir.
*Sūdzības esmu saņēmis.

Pagātne.. Nu ir bijuši jau tie stiķi un niķi, bet ir redzams progress - esi labojies un manās acīs ne ar ko tik sliktu neēsi izcēlies, tāpēc dodu REC. ;)
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Chuckie

Post by Vanaags »

diezgan labi esi izmainijies, aktīvs arī esi, sūdzības dod. viss kā vajag, tāpēc mazo rec var ielikt arī,lai jau iet!
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: Chuckie

Post by Smart[Vendetta] »

Serverī bieži redzu, noteikumus ar ievēro..
Lai jau iet - REC!
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Chuckie

Post by Vanaags »

aktīvie izteicās, pieņemts !
Locked