[NWA]Aeroz

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[NWA]Aeroz
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 149
Joined: 18 Sep 2011, 19:07
Location: Compton and Long-Beach together and you know you're in trouble.

[NWA]Aeroz

Post by [NWA]Aeroz »

1.Tavs īstais vārds. Kārlis, draugi mani sauc par Kažu.
2.Tavs pašreizējais vecums. 14
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Es neesmu bijis administrators nevienā serverī, bet es plānoju pieteikties vienā citā serverī par adminu, tāpēc rakstu šeit, lai iegūtu acc, un varētu iet rakstīt pieteikumā citā serverī, ka esmu adminējis krutajā BoxG..
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Slinkums meklēt, es no planšetes.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Es pats tagad esmu nobanots, jo sers W4I izdomāja, ka man esot haki, bet komandas gars taču ir galvenais! :)
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Nu pa retam, kad nav ko darīt, tad ieeju kādā ārzemju serverī ar sobeitu.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. No 2009. Gada spēlēju.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Visādi.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Es taču neatceros! Ja būs vēl šitādi jautājumi, es apvainošos un neatbildēšu!
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Mani sauc Kārlis, man patīk meitenes, bet puiši nē. Māku pagatavot vārītu olu, ceptu olu, olu salātus, vārītu un apceptu olu, vārītas un apceptas olas salātus, māku iecept olu pankūkā, māku olu nomizot. Ja pieņemsiet mani par adminu šeit, es jūs apstiprināšu par followeriem savā twitterī. :)

P.S, Es jau varētu uztaisīt krāsainus un slīprakstiņu uzlikt, bet slinkums.
Image
Iepriekšējie lietotājvārdi: Ta4hoo|Splints|Summer|Aerosmith.
BoxG jau no 2009. gada!
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: [NWA]Aeroz

Post by Smart[Vendetta] »

No manis pret!
Kā pats atzīsti, patīk ar hakiem spēlēties + ja tu pieteiksies par adminu citā projektā, tad tev nav jēga no admin acc te, jo reāli sēdēsi tā projekta serverī un adminēsi un te nebūs tik liela aktivitāte...
Image
User avatar
Salmins[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 25 Sep 2009, 12:49
Location: Rīga

Re: [NWA]Aeroz

Post by Salmins[Vendetta] »

Pret. Kāda jēga pieteikties par adminu, ja esi banots un, kā pats saki, mēdz čītot?
Locked