GreanadeVW[TITNS]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

GreanadeVW[TITNS]

Post by [BB]Greanade »

1.Tavs īstais vārds.Mani sauc Kristaps.
2.Tavs pašreizējais vecums. Es esmu 16 gadus jauns.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis admins uz 3 mēnešiem,SA:MP stunt/drift/race serverī. Draugs uzticēja šo lepnumu, bet serveris aizgāja pa burbli.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=13808
viewtopic.php?t=13804
Vairāk diemžēl naw, bet būs...
5.Kāds mums būs labums no tevis? Esmu aktīvs, katru dienu esmu serverī, un centīšos saglabāt serveri bez čīteriem/hakeries,spameriem.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Katru dienu, no rīta līdz vēlam vakaram. Pa starpus biški esmu afk 1h~2h.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Apmēram, mēnesi.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Greanade,GreanadeVW.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Es diezgan bieži sēžu forumā lasu visādus topikus.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).Es kādreiz nodarbojos ar florbōlu, bet viss pajuka. Tagad nodarbojos ar futbolu. Man patīk strītot ar BMX, Es smēķēju, Dzīve ir pajukusi, nevēlos atklāt to. Man patīk draugu kompānijas, kur var pasmieties, patīk ballītes, mūzika. Vēlos saniegt dzīvē visu to labāko. Tas pagaidām viss.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: GreanadeVW[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Apmēram, mēnesi.
Pievienojies: 01 Jūlijs 2013

Ko lai saka, , jo esi salīdzinoši nesen šeit reģistrējies un mēnesis spēles laiks ir daudz par maz, lai pieteiktos par adminu, kā arī nav nekāda uzticība tev. Paspēlē ilgāk, aprodi ar serveri, parādi sevi no labākās puses un ja vēl pēc 3 mēnešiem būs vēlme pieteikties par adminu, tad varēsi to droši darīt.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: GreanadeVW[TITNS]

Post by Vanaags »

neesi pat nospēlējis 3 nedēļas kopš reģistrēšanās. anti un atteikts,
Locked