KaiminsNoLaukiem piesakas uz Admin

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
KaiminsNoLaukiem
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 08 Sep 2013, 23:07

KaiminsNoLaukiem piesakas uz Admin

Post by KaiminsNoLaukiem »

1.Tavs īstais vārds. Miks
2.Tavs pašreizējais vecums. 16
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis 2 serveros RP un FR bet viņi vairs nau pašlaik esmu vienā serv RP, ADminēju labi 2gadi pieredze
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Nēsmu
5.Kāds mums būs labums no tevis? Palīdzēšu ar serveri saukšu tautu draugus visus ko pazīstu un publicēš serveri, izlietošu visu savu spēku uz servera!
6.Cik bieži spēlē SA-MP. 4h dienā kopā spēlēju 4 gadus
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. 08.09.2013 bet cerams tas netraucēs nēsmu jau tik dumš
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. RP serveros Johny_Mcfly FR amo_tanto ManGarsoPelmeni tagadējasi niks ir KaiminsNoLaukiem
9.Kā uzzināji par BoxG community? Draugs pateica
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Nu tā ar ko lai sāk....Protams ar vārdu :D
Mani sauc Miks esmu 16 gadus vecs patīk spēles datori, nākotnē gribu kļūt par programētāju, Nodarbojos ar Parkour/Freerunning spēlēju hokeju utt,
Esmu jautrs smieklīgs dažreiz ne tāds kāds vajag. Dzīvoju LV Valmierā bet pagaidām esmu UK, Cerams ar to pietiks :)

Sveicieni no Kaimiņa kas dzīvo laukos!
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: KaiminsNoLaukiem piesakas uz Admin

Post by Agenda »

Pirmais posts forumā, vakar piereģistrējies. Vecīt, nebūs. Un noteikti pat ka jau ATTEIKTS
Image
Image
Locked