Magnifico

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Magnifico

Post by [NF]Magnifico »

Īstais vārds:
Artūrs

Tavs pašreizējais vecums:
16

Pieredze kā administrātoram:
Esmu bijis admins lielākajos sa-mp un citu spēļu projektos.

Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis:
Izmantoju /report iespēju, un izsaucu adminus privāti pa skype, attiecīgi arī pierādījumi tiek nosūtīti privāti, lai neradītu aizdomas, ka noteikumu pārkāpējs ir ticis pieķerts.

Kāds būs labums no manis:
Aktīvs administrators ar pieredzīti, kas prot pildīt sev uzticēto darbu.

Cik bieži spēlē SA-MP?
Katru dienu, konkrētāk uz vakariem, jo šobrīd ir radušās arī citas aktivitātes ar ko nodarboties.


Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
No 2011. gada.

Iepriekšējie lietotājvārdi:
Šobrīd pieturos pie - Magnifico, un neplānoju kādu laiku to mainīt.

Kā uzzināji par BoxG community?
No cita projekta, kad tas sāka konkurēt ar BoxG.

Apraksts:
Esmu jaunietis ar savu raksturu un saviem uzskatiem.
Savā dzīvē pievēršu lielu nozīmi sportam un labam izskatam, jo tas manuprāt ir ļoti svarīgi mūsdienu sabiedrībā.

Nodarbojos ar Android aplikāciju izstrādi, programmēšanu, kā arī mājaslapu dizainu izveidi un kodēšanu. Studēju par datortehniķi un nākotnē plānoju turpināt savu izaugsmi šajā specialitātē.

Īsumā tas arī viss!
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Magnifico

Post by [SS]wl »

Kategoriski pret, uzticība 0!!
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Magnifico

Post by Vanaags »

likšu mazo par , ja palīdzēsi serverim ne tikai adminējot.
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Magnifico

Post by Gumybear[Vendetta] »

Nē un vēlreiz nē , tu ienāc dažreiz par vakariem,konkrēti divas reizes esi atnācis cik esmu redzējis un ar neko neesi izcēlies , tu esi viens no tiem retajiem spēlētājiem , kuram es nekad nedotu iespēju , visa ši pielīšana kādreiz kas bija tuva tev , vispār uzticība ir nulle.


Nedaudz intreģēja Vanaga posts , ja palīdzēsi serverim ne tikai adminējot.

Tā es sapratu ka lai tu skripto nedaudz boxg labā,nē un nē,pirms gadiem diviem,gada tu boxg noliki , vienīgais ar ko tu man asociējies ir viens liels krāpnieks , šķiet kad administratora statusu gribi tikai tāpēc lai to izmantotu savā labā un smeltos idejas saviem projektiem. Un arī parlasot pieteikumu , man ir lielas šaubas kad tas neatšķiras ar neko no iepriekšējā pieteikuma.
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Magnifico

Post by Agenda »

Runājot ar tevi, liecies sakarīgs, aktivitāte ir, neskatoties uz to, ko teica Gumybear, tevi serverī redzu biežāk, kā viņu pašu. Domāju, ka varētu dot mazu rec
Image
Image
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: Magnifico

Post by [NF]Magnifico »

Šoreiz patiešām uzskatīju par vajadzību izteikties.

Par nelaimi tev, tas ko tu neredzi, par to tu nevari atbildēt, serverī esmu sastopams ļoti bieži, par to var ziņot arī spēlētāji.

Vai tad ir nepieciešams izcelties, lai iegūtu uzticību? Manuprāt uzticība nāk ar darbiem. Kā piemēru var minēt to, ka arī @ BoxG palīdzu jebkuram jauniņajam kurš pie manis izrāda interesi, uzzināt kā spēlēt @ BoxG. Pamācībā ir aprakstītas pamatlietas.

Vairāk man šķiet ka tu gaidi to momentu, kad būs kāda iespēja iegūt kādu argumentu par to, ka es šeit uzvedos tā, kā tam nevajadzētu būt.

Jau no engeima laikiem ir tāda dīvaina attieksme no tavas puses, taču engeima laiks ir pagājis. Piedod un aizmirsti visu pagātni. Piebildīšu, ka neesmu nevienam "līdis".
Nenoliegšu ka agrāk neesmu korekti rīkojies izliekot arī wl gm, līdz ar to arī no viņa es visticamāk nekad nesagaidītu pozitīvu attieksmi. Taču tās ir pagātnes kļūdas un iespējas man tās labot vairs nav.


Jau kopš vasaras sākuma neesmu nodarbojies ar savu projektu veidošanu, jo tas entuziasms kurš mani dzina uz priekšu agrāk, atklāt kaut ko jaunu un izveidot kaut ko oriģinālu sev piederošā īpašumā ir pazudis.

Viss ir mainījies Gumy, taču tu to vēl nesaproti. Tu esi vēl jauns, ejot laikam arī tu mainīsies, jo kļūstot vecākam mainās uztvere un citi faktori.
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Magnifico

Post by V[Vendetta] »

Anti no manis. Kāpēc - to jau pamatoju kādā no iepriekšējiem pieteikumiem. Jā, serverī ir kaut kāda aktivitāte, bet uzskatu, ka ar to nav vēl viss panākts. Domāju, ka vajadzētu pieņemt jaunus adminus tad, kad būs izmaiņas serverī. Uzticības moments arī ir mazliet tev zudis.

Izmantoju /report iespēju, un izsaucu adminus privāti pa skype, attiecīgi arī pierādījumi tiek nosūtīti privāti, lai neradītu aizdomas, ka noteikumu pārkāpējs ir ticis pieķerts.

Kuriem adminiem tu ziņo skypē un cik bieži?
Image
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: Magnifico

Post by [AoD]Chuckie »

Domāju, ka rec varu ielikt, aktivitāte itkā ir, pieredze ir un sakarīgs arī esi.
nauda kuces shnabis
User avatar
[NF]Magnifico
Censoņa
Censoņa
Posts: 245
Joined: 09 Oct 2011, 03:17
Location: Cēsis

Re: Magnifico

Post by [NF]Magnifico »

@V Vanadziņam, pa pāris ziņojumiem ir bijis arī Salmin'a un ja nemaldos arī Grindz'a skype. Par biežumu runājot, jebkurā brīdī kad serverī ir redzams kāds neatļautu programmu lietotājs.
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: Magnifico

Post by [SS]eras.e »

Pret, gudri dirst nav malku cirst.
User avatar
Charge[777]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 31 Aug 2009, 14:12
Location: Riga

Re: Magnifico

Post by Charge[777] »

Mazs REC ,par maposhanu ,bet ar aktivitati shvaki.
Image
Locked