Reus uz adminu (Nopietni)

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Post Reply
R3US.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 24 Feb 2010, 17:18
Location: Diezvai zinu kur tadas ir ....

Reus uz adminu (Nopietni)

Post by R3US. »

1.Tavs īstais vārds. Rojs
2.Tavs pašreizējais vecums. 18
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) .Es nēsmu bijis admins freeroam serveros.Bet esmu bijis role play serverī,domāju ka roleplay serverī var iegūt vairāk pieredzi nekā freeroam.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Nevienu,visi ir legāli. (trolly)
5.Kāds mums būs labums no tevis? Esmu vecs,saprātīgs,pieredzējis.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Daudz.Dienā vismaz 4-6 stundas.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. 1-2 Gadi
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Roy_Reus Reus.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Draugs iedeva .
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Esmu 18 gadus vecs.Nodarbojos ar youtube.Nesen filmēju tutorial pa samp serveri.Dzīvoju rīgā,esmu saprātīgs.

*Ja uz visiem jautājumiem nebūs atbildēts un pareizi izpildīts, tad saņemsiet warning un jusu topic tik dzēsts.

**Servera administratori un moderātori var izteikties "PAR/PRET"(nerakstīt "neitrāls" vai starp rec un anti, labāk tad nerakstiet neko). Parastie spēlētāji tiks sodīti ar warning un posta dzēšanu.

***Atkārtotu pieteikumu drīkst rakstīt ne ātrāk kā pēc 3 mēnešiem.

* Adminiem izsakot savu viedokli, lūdzu nebalstīties uz to, ka ir pietiekami adminu.

** Administratoriem ir jābūt pamatotam iemeslam, kādēļ viņi liek rec, kādēļ anti.
Last edited by R3US. on 31 Jul 2016, 23:42, edited 1 time in total.
Steel
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 17 Jul 2016, 17:36

Re: Reus uz adminu (Nopietni)

Post by Steel »

PAR server owner rank
User avatar
Disaster2
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 27 May 2010, 18:06

Re: Reus uz adminu (Nopietni)

Post by Disaster2 »

Tukšs un vārgs pieteikums, pieredze serverī arī nekāda. No manis būs TREKNS ANTI, redzēsim ko teiks pārējie administratori.
Image
Muhtars
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 150
Joined: 07 Jul 2011, 14:17

Re: Reus uz adminu (Nopietni)

Post by Muhtars »

Riga raksta ar lielo "R", no manis ANTI
Post Reply