[Administrators] Demons.

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Demons.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 88
Joined: 06 May 2012, 11:19
Location: Gravesend, United Kingdom
Contact:

[Administrators] Demons.

Post by Demons. »

Demons uz Administracijas Kreslu?
Kapec es esmu istais kandidats sim visam? Jus to uzinasat pec mana pieteikuma!
Neliela muzika prieks si visa , jo manuprat , cilvekam ir jaizsakas ar muziku ari , ne?

1.Tavs īstais vārds. Mani sauc Elvis.
2.Tavs pašreizējais vecums. Esmu 19 gadus vecs jaunietis, vismaz sevi par tadu uzskatu!
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Nevelos reklamet citus serverus, bet ir pieredze ar administresanu! Veidojis ka co:owneris tada ka reali**.** , tas ir roleplay serveris, aktivs virs 20cilvekiem bija, nu ka lai saka - pasam pieredze ir adminejot !
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Piedodiet par so klumi, mans profils bija dzests, un vinju aktivizeju no jauna, tapec nav veco sudzibu kurus esmu veidojis pret citiem , cerams so klumi vares risinat, un ja kaut kas atgriezisies, tad tikai caur galveno cilveku @GIBOX'u !
5.Kāds mums būs labums no tevis? No mans jums labums ir liels, jo uzturu aktivitati ieks servera, ka neka es zinu kurs izmanto paligprogramas un kurs ne! (Piedodat par garumzimem, sis dators nedod iespeju rakstit ar garumzimem) , Tatad - atpazistu cilvekus ,kas izmanto paligprogramas , un to kuri neizmanto tas ! Man pat rekomendaciju var dot tads cilveks kurs jau seit 2gadus ja nemaldos admine vai pat vairak - [BB]Black[777] , sis cilveks man 100% dod argumentaciju, jo esmu cilveks, kas saprot, un tam cilvekam kuram ir galva uz pleciem!
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Ka jau zinat - es stradaju, darbs pagaidam ir pirma vieta, bet esmu atbrivejis sev brizus kad varu ienakt paadminet, un paspecot parejos kas izmanto paligprogramas , zin ka par paligprogramam cilveki sanem [0] - jeb muza banu, zinu ka pat tadu uzlikt, tur jau nebutu problemas man, varbut problemas varetu rasties no cilvekiem,kas mani tagad zem si topika heitos , jeb mazie heiteri!
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Esmu jau no pirmsakumiem, var teikt ka jau no 2012 gada, labi jums liksies ka tas nav pirmsakums, bet manas acis pirmsakumi ir radusies no 2009-2012 gadam, bet parejais kas ir gajis uz augsu jau ir jaunie laiki ! Atceros par tiem 18 limenjiem , tad pec tam uzlika 27limeni ja nemaldos, un tagad stav 36lvl , bet drizuma bus jau ari virs 47+ limenjiem, jo to uzinaju no speshal drauga, kas uztur so visu - jeb Gibox'a , nezinu vai vins mani uzskata par draugu, bet es vismaz ta ceru !
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Demons. -> PacansLV -> D3M0NIX -> Strike070 -> u.c. kurus neatceros vairak !
9.Kā uzzināji par BoxG community? Par boxg es uzinaju kad saku spelet so speliti, un iepazinos ar labiem draugiem , nu bijusajiem labiem draugiem, ka neka vis beidzot apstajas, nezinu vai jus zinat tadu cilveku ka DieHard? Jeb ciets rieksts? Nu vins ir ciets rieksts, mums te bij liels fun-ieks servera, es pats esmu filmejis nelielus klipus par video klipiem , nu sudigi videoklipi.. BoxG uzinaju nejausi - gribeju samp multiplayer uzspelet un iegaju google - atradu tadu serveri ieks popularakajiem top5 , un ja speleju jau no ta briza seit..!
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tatad ko lai jums pastasta, esmu 19 gadus vecs jaunietis, tulit jau bus 20 gadi.. Dzivoju Anglija jau 8menesus, domaju pec 4nedeljam atgriezties, jo mani gaida meitene, jabildina beidzot :) , zinu ka varbut pec tam nebusu tik aktivs, bet jus vienmer varat sutit man pms vai zvanit pa telefonu, wappu & skype & facebook & all bulshits , ui bik angliksi ar rakstu :D , labi ka jau aizmirsu piebilst, loti labi saprotu anglu valodu, varu teikt 8/10 limeni saprotu, jus varat but angli,latviesi - automatiski sapratisu un atbildesu jusu piemerotakaja valoda, zinu ka latviesu valoda man iesparda , un limenis ir 7/10 , bet anglu limenis ir lielaks neka latviesu , kaut dzivoju Anglija mazak neka Latvija.. Ko jus sakat par manim? Domajat ka busu istais administrators? Domajat spesu konkoret black'a u.c. administratoru prieksa? Ceru ka jus dosat man iespeju! Jo si ir pirma reize pa siem 4gadiem ! Esmu gatavs jums sevi pieradit no pasas aktivitates, bet ka jau teicu aktivs es esmu + citi cilveki to var apliecinat, veidoju konkursus u.c. lietas lai cilveki butu aktivi.. :) Bet diemzel , varu but ari cilveks tads kurs lamajas, jo ir tadas dienas kad garastavokli man ir draugi izgazusi, bet nekada gadijuma nejauci spele to ieksa, nu varbut varu jums pateikt kadu sliktu vardu, bet pats sedesu savu "/mute" - neizmantoju adminsitracijas komandas sava laba, jo tas vienkarsi iesparda visu spelesanas velmi! Labi pastastisu jums par sevim ko es esmu sadarijis taja Anglija.. Tatad pirmaja vieta man stav tas ka esmu atmetis alkoholu, varu iedzert tikai sava dzimsanas diena vai latvijas svetkos ! (citas dienas nedzeru) ! Esmu savaldigaks cilveks palicis, jo mani mana sievinja gaida Latvija - Jabildina beidzot, jo ir apnicis vienam pa Angliju, ka ari janem lidzi uz sejieni! Tatad esmu atradis galvenokart darbu kura jau stradaju vairak neka 2menesus, ja jus teiksat darbs ir suds, bet 7.20£ par 1stundu ir sakarigi, ne? Esmu izplanojis so visu, cerams ka tiksu par si servera adminsitraciju, bet ja tas neizdosies neuztraucaties - busu ta vai ta aktivs ieks servera, zinu ka noheitos manu pieteikumu, nekas - velu veiksmi ari citiem kuri cer dabut administraciju, nezinot si servera vesturi ! :D **Tas attiecas uz jauninajiem kuri pirms 2-3nedeljam tikai seit ir + vairak neka par 1menesi un jau skrien pec statusa ** .. Jus nevarat teikt so pasu pret manim, jo es seit esmu jau ilgak neka 4gadus, varbut esmu darijis sliktas lietas, bet katram gadas, ne? Labi, jus izsakaties, bet es klusesu un skatisos jusu komentarus , un ludzu heiteriem netraucet so visu !

Ar cienu - Demons.
03.08.2016
<(x_x)> :D) (finger) :D)
Post Reply