Stāsts par murgu.

Garlaikojies? Uzspēlē kādu foruma spēli.

Moderator: Moderatori

User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Stāsts par murgu.

Post by INDIGO »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā
Image
User avatar
[NWA]wrongwaylv
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1062
Joined: 24 Aug 2008, 12:38
Location: Valka,Rīga,Saulkrasti,Valmiera

Re: Stāsts par murgu.

Post by [NWA]wrongwaylv »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un
Nothing in life is promised, except death.

Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Stāsts par murgu.

Post by [NWA]Dumper »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā.
Image
User avatar
[BB]Bonnie[O]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 553
Joined: 16 Apr 2010, 16:44
Location: Valka

Re: Stāsts par murgu.

Post by [BB]Bonnie[O] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu
Image
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Stāsts par murgu.

Post by Hustler_Imis »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās
Image
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Stāsts par murgu.

Post by [AoD]Coyote »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Stāsts par murgu.

Post by Evol[1337] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs''
Image
User avatar
Hustler_WinChester
CMF
CMF
Posts: 881
Joined: 31 Aug 2010, 13:46
Location: Pazhobele = Psihas rīmes

Re: Stāsts par murgu.

Post by Hustler_WinChester »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā
Image
Gribu ģimenes dzīvi, nevis mauku, ko izpist,
Jo kam man vajag čiksu, ja ir plauksta un viģiks.
User avatar
SonOfAnarchy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 63
Joined: 04 Jun 2011, 21:05
Location: Latvija

Re: Stāsts par murgu.

Post by SonOfAnarchy »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā, vēlāk viņš tos nodzina ar
Image
Image
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Stāsts par murgu.

Post by LVcraft »

Atbilde saņemta: Ceturtdiena Jūnijs 09, 2011 15:30 Tēma:
Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā, vēlāk viņš tos nodzina ar trimmeri un nekas viņam neizdevās
User avatar
[BB]Kaaposts[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 26 Mar 2011, 18:14
Location: Rīga

Re: Stāsts par murgu.

Post by [BB]Kaaposts[777] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā, vēlāk viņš tos nodzina ar trimmeri un nekas viņam neizdevās, bet viņam palika bagātais paduses apmatojums, kurš
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: Stāsts par murgu.

Post by [SS]eras.e »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā, vēlāk viņš tos nodzina ar trimmeri un nekas viņam neizdevās, bet viņam palika bagātais paduses apmatojums, kurš aug kuplāks katru dienu
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Stāsts par murgu.

Post by [SS]wl »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā, vēlāk viņš tos nodzina ar trimmeri un nekas viņam neizdevās, bet viņam palika bagātais paduses apmatojums, kurš aug kuplāks katru dienu. Tad es viņu dažreiz dzenu,
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Stāsts par murgu.

Post by Miesnieks[K] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā, vēlāk viņš tos nodzina ar trimmeri un nekas viņam neizdevās, bet viņam palika bagātais paduses apmatojums, kurš aug kuplāks katru dienu.Tad es viņu dažreiz dzenu,kā arī stenu.
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Stāsts par murgu.

Post by INDIGO »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti. Tad satiku urlas krāsainos šortiņos, gribēju sev arī tādus,, jo bij baigi smukie, no lombarda. Bet es nevarēju tādus atļauties. Tad es sāku strādāt par veikala bodnieku, kamēr kāds cits bodnieks sēdēja mājās un skatijās uz pustukšu "Hektora" pudeli un vilka nost bikses, lai Varētu uzmīst virsū savai bildei, kurā bija redzems kaut kas ļoti garšīgs. Tie bija pelmeņi, kuri izkrita no kabatas.Kāds tos pacēla un ielika atpakaļ kabatā.Ments to ieraudzīdams bodnieku apcietināja par pelmeņu kontrobandu. Čalis atsēdēja divus gadus, bet tika ārā jau ar jaunu vārdu un jaunu motivāciju dzīvē kļūt par striptīzdejotāju novērotāju Un iegūt lielisku pieredzi šinī apjomā un darbā, tad viņš iedomājās, ka varētu aiziet uz bodi un nopirkt sev jaunu gūktu kleitiņu prekš manas meitenes un pavērot viņu kā viņa tajā izstās. Viņš kleitu nopirka un uzvilka draugu priekšā. Tad draugi par viņu ļoti, ļoti smējās un viņs bija ļoti ļoti ''vīrišķīgs'' sejas apmatojums, 3 kubikmetru biezumā, vēlāk viņš tos nodzina ar trimmeri un nekas viņam neizdevās, bet viņam palika bagātais paduses apmatojums, kurš aug kuplāks katru dienu.Tad es viņu dažreiz dzenu,kā arī stenu.Pēc tam,kad
Image
Post Reply