Stāsts par murgu.

Garlaikojies? Uzspēlē kādu foruma spēli.

Moderator: Moderatori

Papiirs
Censoņa
Censoņa
Posts: 186
Joined: 08 Jul 2009, 14:23

Re: Stāsts par murgu.

Post by Papiirs »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli.
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: Stāsts par murgu.

Post by [AoD]Chuckie »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu.
nauda kuces shnabis
User avatar
Slayer[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 293
Joined: 23 Jun 2008, 22:17
Location: Te pat, uz vietas.

Re: Stāsts par murgu.

Post by Slayer[Vendetta] »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm
Image
User avatar
[AoD]Supreme
Censoņa
Censoņa
Posts: 202
Joined: 06 Aug 2012, 11:08
Location: Āfrika

Re: Stāsts par murgu.

Post by [AoD]Supreme »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Stāsts par murgu.

Post by Unknowns »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā
Image
User avatar
Wasted
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 98
Joined: 27 Jul 2011, 16:24

Re: Stāsts par murgu.

Post by Wasted »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto!
Image
BoxG no 2009.gada 9.aprīļa
Iepriekšējie niki: Alka6-NIFTY-SofT-Gemini.
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: Stāsts par murgu.

Post by Slimshady[NGT] »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet
Lafan[NGT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 217
Joined: 06 Aug 2011, 18:04

Re: Stāsts par murgu.

Post by Lafan[NGT] »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies.
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Stāsts par murgu.

Post by [AoD]Zocs »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies. Bača luncināja asti
Me Gusta.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Stāsts par murgu.

Post by [AoD]Coyote »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies. Bača luncināja asti un skaipā picham rakstīja huiņas
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Stāsts par murgu.

Post by Unknowns »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies. Bača luncināja asti un skaipā picham rakstīja huiņas tad viņš izgāja no skaipa un
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: Stāsts par murgu.

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies. Bača luncināja asti un skaipā picham rakstīja huiņas tad viņš izgāja no skaipa un gāja spēlēties ar lego.
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
[BB]Cricket[TITNS]
Servera admins
Servera admins
Posts: 124
Joined: 18 Jul 2008, 19:00
Location: Itkā jābūt.

Re: Stāsts par murgu.

Post by [BB]Cricket[TITNS] »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies. Bača luncināja asti un skaipā picham rakstīja huiņas tad viņš izgāja no skaipa un gāja spēlēties ar lego. Bet pēc kāda laika viņš
LEDUS TROLLIS. <3
Image
User avatar
[BB]Greanade
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 47
Joined: 01 Jul 2013, 17:17
Location: Liepāja
Contact:

Re: Stāsts par murgu.

Post by [BB]Greanade »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies. Bača luncināja asti un skaipā picham rakstīja huiņas tad viņš izgāja no skaipa un gāja spēlēties ar lego. Bet pēc kāda laika viņš izdomāja paostīt olas un saprata , ka Cricket ir jau paostijusi
User avatar
[AoD]Supreme
Censoņa
Censoņa
Posts: 202
Joined: 06 Aug 2012, 11:08
Location: Āfrika

Re: Stāsts par murgu.

Post by [AoD]Supreme »

Kādu dienu aizgāju uz adresi http://www.boxg.lv un pieteicos visos klanos pēc kārtas, bet atteica jo biju registrejies Un es nošāvos, bija brīnums, atdzimu. Kad beidzot sapratu, kas noticis, es nolamāju visus , un tad mani nobanoja. Piecēlos nākošajā rītā , pastijos forumā , un man jau ir unbans un es , iegāju iekš' serverī hakot ieročus.Bet sapratu ka galva sap,tad paprasīju mammai zāles. Zāles daudz nelīdzēja, tādēļ devos uz tuvāko točku pakaļ 0.7 , tad pamatīgi piedzēros un devos gulēt, kad piecēlos ar trusenēm, kas bija uzvilkas galvā un ļoti smirdēja pēc sūdiem , un tad es vienkārši nespēju savaldīt savas emōcijas, un gāju uz kādu nomaļu vietiņu izsraudāties. tā arī izdarīju , bet tad gribējās uzpīpēt vienu vienu kārtīgu zāli, tādēļ es izdomāju nopļaut mauriņu. Pļāvu mauriņu ar šķērēm, bet negāja diezko ātri. Tad pasaucu [AoD]battery lai to izdara manā vietā, bet viņš uzmeta TEV mīksto! Un tu gāji prom, bet tomēr izdomāji, ka atgriezīsies. Bača luncināja asti un skaipā picham rakstīja huiņas tad viņš izgāja no skaipa un gāja spēlēties ar lego. Bet pēc kāda laika viņš izdomāja paostīt olas un saprata , ka Cricket ir jau paostijusi un viņš sāka dročīt
Post Reply