MotorM4X Race(26.10.2008)

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

User avatar
Baltais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 161
Joined: 12 Jun 2008, 19:10
Location: Māja

Re: MotorM4X Race(26.10.2008)

Post by Baltais »

jannka manas problēmas ja izkrītu cauri chilliad kalnam un parados LV? Tādēļ arī vajag to /kill jo dabuju mēģināt uzsprāgt!
[CW]Tornado
Censoņa
Censoņa
Posts: 212
Joined: 01 Mar 2008, 22:38
Location: Rīga

Re: MotorM4X Race(26.10.2008)

Post by [CW]Tornado »

RxTs_dTb wrote:Finišēt ļaujam visiem, kas grib, bet balvas dabū tikai tie, kas finišē 5 minūšu intervālā pēc 1. vietas ieguvēja...

Par tiem rezultātiem - Jā es nofailoju ar pierakstīšanu, jo sākumā pierakstīju pirmās trīs vietas un tad prasīju viņu laiku, un aizmirsu , ka jāpieraksta pārējie finišētāji! Cerams, ka šo svētdien tas neatkārtosies!

btw, negarantēju, ka šo svētdien es būšu...
nu nahuj jabut kautkadam debilam 5 minutem :(| , lai mierigi visi izbrauc, nu labi max 30 min var. Man pagaidam si steigsanas nepatik. Tapat tikai reizi nedela un to pasu nevar kartigi ldiz galam novadit.

Vnk tie kas nefinise TOP 10 nesanem neko, bet lai finise un lai uzradas pie rezultatiem pareiza seciba. Vai tad tik gruti?
still suck
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: MotorM4X Race(26.10.2008)

Post by nismo_AmP »

Dangerā vispār nebija balvas, neviens neraudāja, tagad izdomājam balvas kādas gribam, sākas puņķi un asaras.
5 minūšu limits ir TIKAI balvām, tu vari braukt kaut vai visu nakti, bet, kad serverī ir 0 playeri, tas tiek izslēgts.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: MotorM4X Race(26.10.2008)

Post by Kichyss »

Nav pie vienas vietas turnīra iegūtā vieta un balva? Galvenais ir fun, tu samp arī spēlē priekš kautkādas pozīcijas?

Kā jau teicu 1. vietā balvā vaig ban un viss būs čiki briki =]

VNK neciešu ka dēļ šādiem sīkumiem kašķējas.
[CW]Jesha
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 57
Joined: 21 Aug 2008, 15:35

Re: MotorM4X Race(26.10.2008)

Post by [CW]Jesha »

Danger bija par 3-in-a-row admina lvl. Bija par ko cīnīties. xD
Locked