SR King(09.11.2008)

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

User avatar
[AoD]eNd
Censoņa
Censoņa
Posts: 336
Joined: 08 Feb 2008, 20:10
Location: USA

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [AoD]eNd »

[ODC]Jogurts wrote:šitas man vislabāk no visiem patika :DD ļoti labs objektu izkārtojums un klāsts :DD

Nebija jau nemaz tik labi salikts varēja daudzās vietās apjukt
Image
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [NWA]Ar4iks »

Labs skreens.. :D Nismo vienigais talak no cupas :D Mēs visi viena čupā
User avatar
While!
Censoņa
Censoņa
Posts: 363
Joined: 15 Aug 2008, 11:02
Location: the BIG SPREAD RANCH.

Re: SR King(09.11.2008)

Post by While! »

nismo kur dabuji tajai masinai taja bildee zem komentaariem tadus nosus? pasaki linku uz vinjiem plz ja var |:) :/ (doh) :D
Image
User avatar
[AoD]eNd
Censoņa
Censoņa
Posts: 336
Joined: 08 Feb 2008, 20:10
Location: USA

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [AoD]eNd »

[gTk]While wrote:nismo kur dabuji tajai masinai taja bildee zem komentaariem tadus nosus? pasaki linku uz vinjiem plz ja var |:) :/ (doh) :D
Nav pa tēmu un pastāv arī tādsPM


P.S Nismo Labs Screen,es startā izrāvos 2-3
Last edited by [AoD]eNd on 09 Nov 2008, 21:12, edited 1 time in total.
Image
[CW]Jesha
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 57
Joined: 21 Aug 2008, 15:35

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Jesha »

Rox, es pašā augšā. (cool)
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [NWA]Ar4iks »

Es izravos 1 starta :) (cool)
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Egotheist »

es startaa pal;iku peedeejais :D :D :D bet liidz lejai jau pusi biju apdzinis
[CW]Jesha
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 57
Joined: 21 Aug 2008, 15:35

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Jesha »

Kopā apdzinu 6-8 cilvēkus.
User avatar
Dorifto[DC]
Censoņa
Censoņa
Posts: 397
Joined: 05 Oct 2008, 17:56

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Dorifto[DC] »

Patiess Stāsts.

''Jogija Neveiksmes.''


Sāksim ar to ka es biju nošokēts uzzinot ka sāksim drift hillā.

Es kādu laiciņu pirms turnīra uzliku map editorā kokus uz drift hilla ceļiem.
Sākumā braucu pa zāli taču tikai 1 cp izlaudu pa drift hillu.

Tad jau netālu no air3/LS (mežos) man aizmugurē gadījās kāds ar elegy. skatos - fak,apdzīs. ieraugu niku ''[NWA]SEC'' un mierīgi uzelpoju. šams tak nemāk braukt. izdriftoju līkumu ar savu Jester un tā nu tieku līdz /crooked un tad līdz LV laukiem,kur tad līdz vecjaai lidostai.. tur bija lielisks slazds,sec mani gandrīz panāca taču viņa mašīna arī sāka degt (mana dega arī). tā nu es ātrāk uzrakstīju /car4 (viņam bija elegy,kā atceraties),un tad šams bez tune (man bija) mani brīnumainā kārtā ar lagiem (tos es noskaidroju kad ietriecos viņā a šams neizkustējās nafig un es izslīdēju no kursa). Tā nu apdzinu pat 1 cp nezaudējot. tā nu aiz Vistas ir tāds viltīgs pagrieziens,tiltma ir pagarinātas margas. tā nu es braucu ievērodams trajektoriju un ieskatījos kartē - SEC acīmredzami nezināja par tām margām. taču tur man priekšā bija slazds. labi,tiku pāri,sec panāča mani,mums abiem mašīnas uzsprāga. tā nu šams neapdzina mani,jo kā izskatās,neizmantoja tune. tā nu līdz pat LS (jā no LV vistas līdz LS kalniem) mani neviens neapdzina. taču tur bija tāds mazs viltīgs kalns,kuru ļoti labi pazinu,taču biju braucis pa turieni tikai ar flash. izrādījās mans jester bija par lielu un sec mani apdzina kājām. tad šams beidzot izmantoja tune,bet mani apstādināja ar lagiem. tad aiz manis bija tikai kogurts.
Tā nu tas turpinājās līdz air3. (jā no LS mazā līkumainā kalniņa līdz air3) neviens mani neapdzina,kamēr kogurts manī neietriecās. so,es nomiru dēļ jannkas stulbā skripta. mašīna deg,es tur 5 sekundes sēžu. nekas nenotiek. izkāpju,rakstu /car4,a maita vēl deg,izkāpju,rakstu /car4 maita deg un SPRĀĀGST!!!

Nomirstu (nū,drift hill un air3 nav tālu) bet NOLĀPĪTS,man bija koki uz ceļa.
Tā nu ar grūtībām tieku līdz turienei. au gāndrīz,tunelī dabūju 1 cp,tad tālāk domāju ka augšā. braucu pa tuneli augšā uz air3. FAK NAV! braucu atpakaļ lejā. IR. braucu augšā. NAV! fak,braucu lejā,ietriecos ješā,mums abiem mašīnas sprāga,rakstu /car4,braucu,skatos torikam fail. muahaha,tā nu tieku,dabūju beidzot cp tunelī (visus kas tur bija) ietriecoties vispirms burnerā,kurš apdzina mani,rakstu /car4 braucu līkuma,a šams nepaspēja izgriezt un tikai skrēja ar kājām uz cp. so es braucu,šams ar lagiem mani panāca un tadi ielidoja ūdenī (no tuneļa beigām ūdenī) iespējams ar čītiem vai lagiem. tā nu tieku uz finišu un sāku brēkt.


T3|-| 3|\|D!


Morāle: Jester bija ar savu FWD vislabākā mašīna turnīra laikā - Elegy bija vissliktākā. par uranus un sultan nezinu.

Tā nu man par šo turnīru sanāk 200k.
Image
[CW]Jesha
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 57
Joined: 21 Aug 2008, 15:35

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Jesha »

Vislabākais šeit bija 4WD Sultan. ;)
User avatar
Dorifto[DC]
Censoņa
Censoņa
Posts: 397
Joined: 05 Oct 2008, 17:56

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Dorifto[DC] »

NE! (finger)
Image
[CW]Jesha
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 57
Joined: 21 Aug 2008, 15:35

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Jesha »

Bija gan, nediers te.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Kichyss »

Nu tad nopērc droši man jaunu, jaudīgāku pc un netu, es tev ļauju.
Vislabāk turnīru ar kājām un miers
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [AoD]Aleksis »

Šis turnīrs man vislabāk patika. Bija arī negaidīti pārsteigumi. Pats pirmais bija tas, kad es mierīgi gaidiju startu, kad viss sākās redzu, ka visi aizbrauc, es paliku uzkāries. Tad labi, uztaisu restart, viss ok. Tad dažās vietās bija labu labie akmeņi. laikam man nav lemts iekļūt top 10, tas man ir izdevies tikai vienu reizi. Par braucamo es izvēlējos Jester, jo vadāmība laba. Kopumā man šis turnīrs likās labākais no labākajiem. ;)

EDIT: Burner, es paliku pēdējais, jo man bija restarts :(|
[CW]Tornado
Censoņa
Censoņa
Posts: 212
Joined: 01 Mar 2008, 22:38
Location: Rīga

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Tornado »

Mans storijs:

Sakuma pat izravos (ja nemaldos) pirmais. Tad uz pirma likuma man uzpisas bars virsu un es noslideju un kamer tiku lidz pirmajam CP daudzi bija jau garam + vel pie pirma Cp mani ritigi grustija. Talak beidzot saku normali braukt bet del tas tumas neredzeju daudzus objektus un iepisos. No drifthilla talak kadu laicinu braucu bez kludam. Talak panacu burner bank un velvienu. Tad pie 1 Cp nofailoju un vini aizmuka. Talak atkal failoju ik pa laikam jo Cp viltigi bija un objekti debilas vietas atradas. Nakamo vietu atceros SF tilts kur lai tiktu pie Cp bija jatiek uz otru joslu un es protams kapu ara un parkapu pari savacot CP, un tad iekapu masina braucu bet atkal CP bija otra puse un tad Herbis man aizgaja garam. Pec kadiem 5 CP aizmuka no manis jo del nemitigiem failiem objektu del zaudeju atrumu. Talak atka lbraucu kadu laicinu viens un laikam Lv apdzinu kadus 3 jeb taisnaja gabala aizgaju garam ar saviem fps xD. Tad kad bijam LS jesha mani panaca un apdzina pie kanala kur masina sanesas man un tad kadu laicinu braucu kopa ar jeshu un kad sakas privatmaju rajons vins aizmuka jo atkal kludijos :D. Talak nu vnk aizbraucu lidz finisam ar dazam kludam, kuru rezultata nepanacu jeshu vairs. Vel tikai zem lidostas tuneliem bija iespeja apdzit, bet ta nu aizbraucu lidz finisam un finseju 7. Es vnk daudzviet neatceros ka man gaja tapec pa atseviskiem gabaliem pastastiju.

Veiksme ari bija vajadziga un protams brauksanas skils. Trase interesanta un sarezgita. Atceros vel LV burneram laikam pamatigi izmaisiju. Vinam aizdegas masina manis del :D. Aa un vel pa turnira laiku akdas 20 mahas manliekas nomainiju. :D
still suck
Locked