SR King(09.11.2008)

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

TheSnS
Censoņa
Censoņa
Posts: 225
Joined: 13 Jan 2008, 18:41

Re: SR King(09.11.2008)

Post by TheSnS »

PSC visu ceļu braucu ar Elegy (doh)
User avatar
Dorifto[DC]
Censoņa
Censoņa
Posts: 397
Joined: 05 Oct 2008, 17:56

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Dorifto[DC] »

Man sākumā riktīgi veicās,taču priecājos par agru..
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [NWA]Dumper »

Es vispar priecajos ka nobraucu 14 biju domajis uz kadu 25 kkur taa,jo man nereali lagoja.

Nu,bet taa vispar patika.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [AoD]Aleksis »

sākumā es turējos pa priekšu reminemam, tad atpaliku, tad tu mani panāci, vienā vietā apdzini, bet tad atkal SF es tevi apdzinu
[NWA]Ar4iks
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 751
Joined: 10 Sep 2008, 18:32

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [NWA]Ar4iks »

Ar4ika stāsts

Sākuma nospawnoju ar sultan un tad pirmais leja pa drift hillu pectam man jannka bija uz astes. Tad mes ar end braucam. Vins nepanaca. Es 1 mahu tikai nomainju. Tad es atravos un viens braukaju pa cp, velak mani nokera Jannka un mēs no air3 tunela braucam es protams vinu nelaidu, bet leja kad parlecu knapi pari upitei mums ar jannku sanesa un tad mes cinijamies pa 1 vietu!
User avatar
emons[ODC]
Censoņa
Censoņa
Posts: 260
Joined: 25 Aug 2008, 11:19

Re: SR King(09.11.2008)

Post by emons[ODC] »

Emona stāsts:
Iegāju serveri, LOL, WTF turnīrs jau sākās???? Un tad braucu viens līdz 19. vietai.
ODC, tieši tā...
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [NWA]Dumper »

Laikam garlaiciigi bija vienam pasam braukt xD ?
Image
User avatar
Anus[G_Unit1337L33t][T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1592
Joined: 04 Mar 2008, 14:39

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Anus[G_Unit1337L33t][T] »

Jogurta stāsts:
sākumā braucu,braucu,braucu,braucu apdzenu killeru,apdzenu secu,secs apdzen mani,apdzenu secu,secs apdzen mani,apdzenu Faggx, apdzenu secu dabūnu 4 vietu un uzspirdzinu oļegus
User avatar
[AoD]eNd
Censoņa
Censoņa
Posts: 336
Joined: 08 Feb 2008, 20:10
Location: USA

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [AoD]eNd »

eNd Stāsts

Sākumā uzspawnoju tunētu Sultanu un sāku sacīkstes, paveicās kad viegli bija izbraukt no čupas un izrāvos Triniekā |Jannka,Ar4iks,Es| Pēc kādiem 20 CP Ark4iks jau bija atrāvies par 10CP.Tad es braucū tālāk un uzrāvu salto uz akmeņiem tad pie airport3 tuneļiem redzēju ka kāds man seko "Sm1Le" Nelaidu garām protams pārlecu knapi pāri ūdenim un mašina uzvākoja tad es uzrakstīju jaunu /car3 bez tune jo domāju vairs nav jēga un es nenogriezos pareizajā vieta un "Sm1Le" mani apdzina un man nebija Nos ar ko pajiet viņam garām un tā arī finišeju 3 :(
Image
[CW]Tornado
Censoņa
Censoņa
Posts: 212
Joined: 01 Mar 2008, 22:38
Location: Rīga

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Tornado »

ja te starts bija svarigs jo saciksu gaita visi pielava daudz kludu. Es jau butu bijis 5 vai 4 vieta jo mani kljudu del apdzina herbis, jesha un laikam vairak neviens xD .

Es jau cakarejos pie 1 Cp jo bija tada cupa. nebutu noslidejis netalu no 1 Cp tad jau butu savdak. Bet starta neviens nekad netur bremzes. A kads interesanti nolidoja pie 1 CP?


Man starta bija gandriz pati izdevigaka pozicija, tik 1 cubaks bik prieks skibi staveja. Bilde ari esu vairak uz 1 Cp pusi apaksa :D
still suck
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Egotheist »

jaa es ari uzskatu ka papisu visas gonkas starta deelj jo mani uzspawnoja pasaas beigaas un kamer saaku kusteet (viens noobs jau mani paspeja nogruust no klints) biju jau palicis peedeejais un tad saciiksu gaitaa apdzinu visus pamazaam
[CW]Jesha
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 57
Joined: 21 Aug 2008, 15:35

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Jesha »

Mah super-puper story.

Nokritu no pašas augšas (nezinu kāpēc biju visaugstāk), izskrēju uz ceļa, uzrakstīju /car3, nokrita tūnēts Sultan. Pie pirmā pagrieziena visi grūstījās, mana maha aizdegās. Paskrēju gabaliņu nost no čupas, un atkal uzrakstīju /car3, bet tad Tecktonik man nogopīja mahu. Sanāca tā, ka rakstot /car3, iekšā bija Tecktonik. Tā nu 2min uz viņu dirsu ((finger)), kad visbeidzot viņš nosprāga un varēju turpināt ceļu. Braucu viens pats līdz LS laukiem. Tad netālu no SF lidostas apdzinu SanduxeR un Raven_laime. Turpināju ceļu. Tālāk neatceros, kas notika LV pirmajā pusē ((doh)). Netālu no Clown's Pocket apdzinu [aod]burner_bank. tad līdz LS braucu viens. Kad iebraucu LS ievēroju priekšā kādu playeri, paskatījos TAB un secināju, ka tas ir Toriks. Uzrakstīju čatā: "Torik sargies xD" un sekoju viņam. Braucot pa floodchanneliem apdzinu Toriku, un tā mēs kādu laiku braucām - es priekšā, Toriks priekšā. Tad pie LS savrupmāju rajona atrāvos no Torika. un turpināju ceļu. Tā arī viens nonācu līdz SF lidostai, sākumā nofailoju, uzbraucu pa augstu un Toriks mani noķēra, bet pats arī uzbrauca ne tur kur vajag. Braucām pa tuneli, nogriezos ne tur kur vajadzēja. Ieliku atpakaļgaitā un braucu, Toriks ieskrēja manī, un aizbrauca nepareizi. Tā aizbraucu līdz tuneļa galam, kad pēkšņi man priekšā iznesās Jogijx ar savu "kruto" Jester. Abiem mahas aizdegās. Fiksi uzrakstīju /car3 un braucu uz finišu. Knapi pārlēcu no SF lidostas uz ostu, bet tomēr aizlecu. Tā arī aizbraucu un finišēju 6. vietā.
Ja sākumā viss būtu gājis gludi, domāju, ka būtu iekļuvis trijniekā
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Egotheist »

njaa es biju tiesi aiz tevis jo arii manii iepisaas jogix , buutu paspeejis tevi apdziit jo es tevi jau redzeeju kad jogix mani iegaaza uudeni air3
[CW]Tornado
Censoņa
Censoņa
Posts: 212
Joined: 01 Mar 2008, 22:38
Location: Rīga

Re: SR King(09.11.2008)

Post by [CW]Tornado »

da taja maju rajona nevar apdzit praktiski. Visu laiku stavs cels un nav atruma. xd
still suck
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: SR King(09.11.2008)

Post by Egotheist »

tiesi otraadi aatrums ir bet paraak milziigs :D
Locked