Clover mario race(28.12.2008)

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

zatlers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: 09 Nov 2008, 20:57

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by zatlers »

turnīrs labs, bet crash bija :@ pie 80 cp un tad man nemaz negribējas redzēt sampu...
User avatar
SanduX
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 16 Nov 2008, 20:45

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by SanduX »

Man nav modots sa!!! (spam) (spam) (spam) (spam) (spam) (spam) (spam) (spam)
User avatar
Reminems[ADT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 285
Joined: 15 Oct 2008, 21:59
Location: NY<456

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by Reminems[ADT] »

Turnīrs man patika... iespējams būtu labākā vietā, bēt nokrašoja..
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by Hustler_Kuzis »

Es biju viens no tiem kas nofailoja un aizbraucu leja pa to stavietu, kad biju kaut kur stavietas vidu sapratu ka tas CP ir augsa un braucu augsa, bet mani kaut kas ietriecas un es izlidoju ara pa logu un nokritu uz 1 stavu, braucu atpakal pec CP un atkal mani kaut kas ieskrien, bet par laimi neizkritu ara. Mustardam uzskreju virsu pa celam uz LS, braucam kaut kur lidz MadDog majai kopa, bet tad vins pazuda. Nofailoju ari pie /skatepark kur bija jakapj uz tas majas. Kadas 2 reizes nokritu kapjot, bet turnirs interesants.

P.S jannka man liekas ka tas bija 3 nevis 2 CP.
Last edited by Hustler_Kuzis on 28 Dec 2008, 22:11, edited 1 time in total.
User avatar
[NWA]wrongwaylv
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1062
Joined: 24 Aug 2008, 12:38
Location: Valka,Rīga,Saulkrasti,Valmiera

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by [NWA]wrongwaylv »

turnirs bija patiesham labs tikai kapc mums bija jabrauc ar sarusejushu koncervu karbu uz riteniem xD
Nothing in life is promised, except death.

Image
User avatar
Reminems[ADT]
Censoņa
Censoņa
Posts: 285
Joined: 15 Oct 2008, 21:59
Location: NY<456

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by Reminems[ADT] »

windows_MzP_ wrote:turnirs bija patiesham labs tikai kapc mums bija jabrauc ar sarusejushu koncervu karbu uz riteniem xD

Tu brauci ar konservu kārbu? O_o Man likās, ka visi brauca ar "Clover"
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by Disaster »

Turniirs nepatika :/ sry.... 69-70 man peksni izmeta server restart :D :D :D un sakas punkti par jaunu. ta ari nebeidzu
[CW]Tornado
Censoņa
Censoņa
Posts: 212
Joined: 01 Mar 2008, 22:38
Location: Rīga

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by [CW]Tornado »

ne visai patika jo race nav cp salikti zem tiltiem un tamlidzigam vietam.
Visu izskira sakums kur kadas 2 min nevareja savakt 2 Cp un jannka to saprata visatrak kur vins ir un tapec uzvareja. Pats ari to sapratu bet par velu jo mape tas cp staveja ta ka likas ka tam jabut leja gandriz uz cela. Pasas sacikstes laika bija diezgan gruti brautk ar clover jo nesaja ljoti un tapec tikai 2 cubaksu apdzinu un nespeju pietuvoties parejiem.


a nahuj nismo un CW memberiem ir 0$. Diskriminacija or cock sucking?
cik jums grupņiki bieži notiek?
still suck
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by heisyournewgod »

nismo naudu nevajag
Un jūs CW vispār boxg nespēlējat tā kā neraudi.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by Egotheist »

Njaa tie CP pie tiltiem bija kretiniski, bet es nenofailoju ne reizi.
Speciali tev torik: merki, speletaji, transporti u.c. karte tiek atzimeti ar trijsturiti vai kvadratinu. (to laikam tu jau zinaji) , bet lai vieglak noskaidrot kur samejais ir paskaties uz trijsturiti vai kvadratinu. Ja merkis ir kvadratins, taatad tas ir ~tava augstuma. Ja trijstura 2 skautnes ir apaksa un 1 augsa - merkis ir augstak apr tevi, ja 2 augsa un 1 apaksa - zemak. Kad biju leja, pamaniju ka merkis ir viena augstuma ar mani - taatad nevareja but uz tilta.
Par to nesasanu: ta ir viena no lietam kapec clover man ir milaka masina. Vins ir lielisks driftam, tad ja mazliet pamacas. Piemeram man nepatik elegy, jo uzskatu ka ar to var padritot jebkurs, kurs tiko ir iemacijies atskirt drift no powerslide, bet clover sabre tampa u.c. ir grutak novadami.

Par pasu turniru: turnirs bija interesants, nebija ne par garu ne par isu. Skatoties pec skype history pats nobraucu kkur 20 min. Diezgan neparasti bija CP, kas neatradas uzcela, bet gan piemeram meza. Patika tas ka paris vietas vajadzeja nelielas parkour prasmes, bet tadu vareja but ari vairak. Deretu kadreiz uzrikot tikai parkour turniru. (Tulin kads saks ardities) outla nesen bija turnirs ar mociem, kur viss turnirs sastaveja no stunt un parkour. Turnirs bija ilgs un gruts, bet visiem un man it ipasi patika. (cik zinu finiseja tikai 3 cilveki) Pats nepabeidzu, jo taja diena bija jabrauc uz laukiem.

Umm. Kas so turniru taisija? Jebkura gadijuma, labi pastradats.
Aureora
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 772
Joined: 07 Nov 2008, 17:17

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by Aureora »

Njā paldies vismaz tiem kam patika.!
Un es jau neesmu vainīgs ka jums crasho :(

Man piemēram nevienā turnīrā nau izkrashojis, tikai varbū main serverī, bet retu reizi !
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by Deliite[1337] »

tada cuciba,burners daudz ko pateica ko citiem nevajazeja dzirdet,es jau pat daudz ko planoju jo patik parkour ieksh SA :D
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
[CW]Tornado
Censoņa
Censoņa
Posts: 212
Joined: 01 Mar 2008, 22:38
Location: Rīga

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by [CW]Tornado »

[ODC]_jannka wrote:nismo naudu nevajag
Un jūs CW vispār boxg nespēlējat tā kā neraudi.
par velu , tu jau saraudinaji mani. A tu pats jannka starp citu mani teici ka vispar nespele boxg tikai uz turniriem un pakikot dazus pok3s. So tev ari nevajag. PWND
Bet principa jau parkapjat pasi noteikumus. Lidz 10 vietai visiem ir balvas bet ka redzu tomer nav, so again PWND. Un so bazisu seja lidz sapratisi. (cool)

race tomer vairak patik neka meklesanas turniri :)
still suck
DoriftoKid
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2008, 18:09

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by DoriftoKid »

ehh,atkal kārtējais race,tikai ar izjauktiem cp.

pēc 22:00 tomēr nolēmu ietestēt,jau 20:00 varēju,bet negribēju.

pa to stāvvietu - atceros jannkas viltībiņu un skatos - nav,apgriežos un redzu.

tālāk līdz ls nekādi starpgadījumi vai viltīgu raganu nebija - līdz kamēr vienā līkumā cp bija pa vidu ceļam un domāju taisni braukt,kamēr nākamais parādījās tālu pa labi. kļūda.

tad diezgan līdz 45cp nobraucu un apnika.

diezgan necils turnīrs,bet šāda veida turnīram domāts būtu Walton,Clover nav domāts šādiem grūtiem pasākumiem,kas skaitās vākšana/race.
[NEO]breikers
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 29
Joined: 23 Dec 2008, 12:37
Location: nav jazin!

Re: Clover mario race(28.12.2008)

Post by [NEO]breikers »

njaa..bet man nepatika sakums. :?
Locked