Skill practicate 2(04.01.2009)

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

MostBanana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 05 Jan 2009, 16:01

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by MostBanana »

ok bet kas ir beztema un ka to var dabut?
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by [AoD]Kaspars »

MostBanana, raksti savus jautajumus tēmā ''Jautājumi'', nevis šeit turniru sadaļā!
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Funeraleee »

Turnirs bija labs un man patika. No sakuma kad iegaju serveri biju var teikt Last ! Nevienu Cp nevareja redzet ! Labi uz savu galvu skradiju pa kugi un mekleju ! Pec tam bija game mode restarting un es jau ar [NWA]SEC skrejam pa prieksu , nu bet saprotams ka kaut kam bija janotiek un atkal game mode restart ! Treso reizi nemaz negribeju sakt un izgaju (finger)
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Deliite[1337] »

man liekas ka shis turnirs bija lielaks fail neka manejais xD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Baltais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 161
Joined: 12 Jun 2008, 19:10
Location: Māja

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Baltais »

Dzin4eg tu savā turnīrā pats biji mega fail :D pasaka ka kopā esot 600 cp! :(| A bija taču 900! :(| (headbang)
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

Manuprat sis turnirs bija interesantakais turnirs visa BoxG vesture. Bet vins bija nedaudz par garu. Pats izbraucu lidz 127. Cp bet kad no kraujas iegazos udeni neiztureju un izgaju. (sandux iesledza serveri prieks manis)
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Deliite[1337] »

piever muti baltais sm**s uz sienas!
neesu vainigs ka klausiju vienu "gudru" cilveku!
man turnirs bija gandriz perfekts ja neskaita tos 900 cp!
es es gribetu tev vel vairak uzbraukt! (finger)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

dzin4 kas tev sodien ir? parasti tu neesi tik agresivs :/
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Deliite[1337] »

man vispar depresija!
-900 miljoni! un player lvl 0 un vispar daudz lietas kas mani nomac shodien!
un netaisisim te offtopic!
te tiek parrunati turnira notikumi!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by SaW »

[AoD]Burner_Bank wrote:Man jau pietika ar lagaino sakumu. Es pat nesavacu pirmo CP. Jo vinu nevareja nekadigi redzet karte. saw nemot vera to ka esw stuntoju labak par tevi.....
Un kads tur sakars ar galvu? Ja tu centies apteikt to ka ir nepieciesama galva lai dzitos pakal sarkaniem trijsturisiem un cetrsturisiem kas ir atzimeti karte....
Nu tad atvaino, acim redzot tu esi tas kuram kkas nestrada.
FAIL!
Nekas tur nelagoja, pings visiem bija zem 100 (vaino savu lēno kasti). Un šaubos ka bez galvas tu izdomātu kur atrodas cp, it sevišķi ja kuģim ir 3 vai 4 stāvi. Un tu nestunto labāk par mani... nejēga (Tas nav rupjvārds :P )
Skatos ka tev viss baigi ātri āpnīk, jo nemāki... Šis turnīrs tev ar apnika jo nemācēji atrast pat pirmo CP kurš bija dažus metrus no spawna :D
Tava iedomība tevi sagrauj. Domā ka esi sazin kāds jeiņš, bet citus saukā par slimajiem...
Image
Un šādi tu rīkojies ja nejēdz izpildīt prastu stuntu :D
Image
Image

ur an official no*b. (jūs nezinat kas ir zem * |:) )
ps. Skatos ka tu jau s*itlawā esi rģistrējis savu klanu un jau ieguvis respektu no šamējiem, tinies uz savu sh*tlawu!
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

pirmkart: turniru es izgaju lidz 127 CP kad es iepisos udeni uz kraujas un man piegriezas.
otrkart: es neteicu ka serveris lago. ta ari bija mana kaste.
treskart: ja karte redz sarkanus aplisus un zin kad merkis ir augstak un kad zemak par tevi nekadu dizo galvu nevajag
ceturtkart: piekritu ka esmu nedaudz iedomigs, bet beidz vienreiz cikstet par to ka es itka esot teicis to ka esmu chut ne krutakais speletajs boxg utt
piektkart: to tavu vienkarso stuntu es biju izpildijis jau 2x pirms tu atnaci, un man tiesam bija zb
sestkart: kad mes sacentamies kurs labak stuntu rezultats palika 2:1 mana laba
septitkart: tu neizradi nekadu dizo gudribu atsakot sarunas par outla. es tev pateiksu tapat ka citiem. outla tapat ka boxg ir tikai serveris un samp ir tikai spele. nedz outla nedz boxg nav nekada gimene kopiena vai sekta un samp nav nekada dzive. kur gribu tur speleju ko gribu to speleju.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by heisyournewgod »

Eu davai mans ierosinājums

Šito varat rakstīt beztēmā ;)


BURNER kā jau teicu paliksim pie mana ierosinājuma - turpinam pļāpāt par izdevušos/neizdevušos turnīru
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

un kadas ir tevis pasa domas? ja neskaita par noobu pwnosanu xD
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by SaW »

1) Rezultāts palika 2:2... Būtu 3:1 ja vien tu nebūtu izvēlējies to malu kuru es neieredzu
2) Ja jau tev labāk patīk sh*tlaws, kpc tu nespēlē tur?
3) Nodeveejus neiredz!
4) Es teicu ka izrādu gudrību runājot par sūdlaw? Es vnk viņu neciešu... Vienu reizi tur iegāju un jau pēc 10 mins izgāju ārā... Vnk vēl trulāku serveri nēsmu redzējis.

Sry par offtopic...
Par tēmu: Cik pavisam bija CP?
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

bija 146 CP

offtopic: tad ta uzreiz vareji teikt ka tur ir sakars ar outla nevis ar manu stunt prasmi vai ko citu. Un ja kas tad tu biji izdarijis vairak lecienu ka es. Man bija vismaz kadi 4 lecieni vel palikusi.
Locked