Skill practicate 2(04.01.2009)

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by heisyournewgod »

1) [ODC]_jannka - Balva 950k jo neviens cits nefinišēja :/
Image

I PWND YA ALL NUUBZ!
Last edited by heisyournewgod on 22 Feb 2009, 14:59, edited 1 time in total.
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Skill practicate 2

Post by Disaster »

Ceru ka šāda tipa šausmas BoxG serverī neatkārtosies,un nebrīnos,ja turnīru popularitāte kritīsies :/
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

kas to murgu vispar taisija? xD iegaju uz 2 mi un uzreiz izskreju ara :D
User avatar
Baltais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 161
Joined: 12 Jun 2008, 19:10
Location: Māja

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Baltais »

SanduX taisija!
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by SaW »

burner, turnīru taisīja sandux ;)
Turnīrs bija normāls (nejiet runa par tiem, kuriem nestrādā galva un nemāk stuntot... jā, es ar tevi runāju burner), bet pie ~85cp nocrashoja :/
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

Man jau pietika ar lagaino sakumu. Es pat nesavacu pirmo CP. Jo vinu nevareja nekadigi redzet karte. saw nemot vera to ka esw stuntoju labak par tevi.....
Un kads tur sakars ar galvu? Ja tu centies apteikt to ka ir nepieciesama galva lai dzitos pakal sarkaniem trijsturisiem un cetrsturisiem kas ir atzimeti karte....
Nu tad atvaino, acim redzot tu esi tas kuram kkas nestrada.
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Hustler_Kuzis »

Turnirs bija vienkarsi drausimgs, sakuma pat CP nevareju atrast, kad biju atradis CP uz kuga, tad biskit aizgaja, bet pie 13 atkal iestregu, tad Ar4iks man paradija kur tas 13 CP ir. Un tad atkal iestregu pie 16 CP, tas kur bija jalec no tas stavietas uz maju, talak ari netiku jo stuntot nemaku un negribu ari macities.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by heisyournewgod »

ATMAZGAS BURNER. Turnīrs varbūt bija grūts un murgains bet tomēr 6/10 dodu! Interesants bija bet trūka /car komanda jo tuksneša vidū tu pēkšni paliec bez mašīnas un tad vari skriet ar kājām no LV uz SF paldies dievam emons man šajā lietā izpalīdzēja!


edit
Kuzi es ar nemāku stuntot turklāt Toriks ir stunteris un viņš bija izrāvies priekšā bet tik un tā panācu.
User avatar
SanduX
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 16 Nov 2008, 20:45

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by SanduX »

KR4 ME FAIL! :( ta jau domāju ka jūs negribat palauzīt galvas un NEVIENAM GANDRĪZ šeit nav stipri nervi.. izņemod kādiem 6 kas sēdēja ilgāk par 11.:00 lai pabeigtu..
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Disaster »

Nekas,dēļ iesācēja tāāds normāls. Bet naakamreiz taisi vienkarsaaku xD


AA UN MAN IR VIENAS SACENSIIBAS,VARBUUT TAAS VAREETU IELIKT BOXG TURNIIRAA?
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
Egotheist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1301
Joined: 16 Jun 2008, 12:33
Location: Somewhere between 38 and 39

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by Egotheist »

1.kart nav runa par pacietibu. Man tiesi labak patik sarezgitaki turniri.
tracinaja pats iesakums. Tad ja ir vesels bars cilveku nav iespejams paspelet, jo karte neko neredzi. Vareji uzlikt ka citus speletajus un masinas karte neredz.
Es labprat izbrauktu so turniru, bet nejau ar tadu bardaku. Es nesaku, ka turnirs bija slikts. Pasas idejas bija labas, bet pats iesakums bija vienkarsi sviests - neko nevareja saprast. Visi kko beztolka nesajas apkart un ardas ar kravas masinam. Vai tu varetu man atsutit sito turniru? Es labprat viens pats vinu izmeginatu.
Nekas,dēļ iesācēja tāāds normāls. Bet naakamreiz taisi vienkarsaaku
Atlausos nepiekrist. Iespejams turnirs bija loti labs (tikai iespejams) ari prieks NEiesaceja, bet bija dazas kludinas. Un atausos nepiekrist par grutibas pakapi. Jo grutak jo labak. Jau apnikusi visi turniru, kurus var nobraukt 15-25 minutes. Visi vini ir vienadi un visi vini ir ienadi garlaicigi. Manuprat, tos pat nevar nosaukt par istiem turniriem. Tas ir vienkarsi gonkas. Savukart sada veida turnirs tiesam sak jau lidzinaties sacensibam, kuras nosaka, kurs ir labakais un kurs neka nejedz.
[CW]Tornado
Censoņa
Censoņa
Posts: 212
Joined: 01 Mar 2008, 22:38
Location: Rīga

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by [CW]Tornado »

butu bijusi car komanda butu ciesams turnirs jo pec 33 cp gaja tiri raiti. panacu jannku pei 33 cp un apdzinu bet pie dīkja man apzuda maha kamer peldeju un pasaucu sandux lai atved bet vins veda 5 min mahu un no dīka paspēju aizskriet līdz LS molam ( normals gabals :D). Lidz pat skeitparkam biju lideris kad nomiru un nacas atkal ahujenno gabalu skriet un tikmer sandux man otro reizi atveda mahu bet jannka panaca un uz mirkli apdzina bet tad atkal izravos un isi pirms SF beigam jau kopa braucam kad pec 1 gruta LV chekpointa Jannka apsteidza bet atkal panacu pie 93 cp un tad jannka savaca 93 un ari 94, 95 kamer es tikai ldiz 94 savacu un nesapratu ka savakt uz kaligulas kazino un nesaprotu joprojam :D. Ta nu aizgaju jo apnika un bija jau vels xd.

P.S. Jannkas velmi or atkaribu iziet turniru tikai lai butu garaks var maigi sakot apbrinot jo vins vnk principa pec palika. O_o


Jannka runajot par stuntosanu es daudzos cp sedeju ilgi un tu jau pats starp citu uz 33 cp sedeji ilgi xd. Es jau sen nestuntoju lai gan neesu aizmirsis ka to dara. ja butu race cp tad butu normali, bet vienubridi bija stutn ,tad parkour, tad atkal stunt utt. Un tiesam dazas vietas ja pielava kaut 1 kljudu tad paliki bez mahas un bija jaskrien dazas min lidz mahai.
still suck
User avatar
ZiiL
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 519
Joined: 22 Aug 2008, 16:05
Location: Ūgr

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by ZiiL »

Nepatika. pirmos cp varēja tikai uz labu laimi meklēt , jo kartē pilnīgi neko nevarēja redzēt... Tiku līdz 17cp laikam un apnika jo sampu ļoti sen nebiju spēlējis un stuntot vairs nemācēju
_

Re: Skill practicate 2(04.01.2009)

Post by _ »

ja tā godīgi turnīrs bija labs, bet varēja ar to car komandu iedot to smago nevis nrg... lai vismaz pēc nrg var aizbraukt.
User avatar
EaXer
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 72
Joined: 04 Aug 2008, 12:12

...

Post by EaXer »

njaa turnirs bija labs man patika tiku liidz 32 cp un izmeta crash.. tadelj bija slinkums iet atpakalj un braukt no jauna! :D
Image
Locked