Nascar 69 & Alus Puika (17.04.11)

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Nascar 69 & Alus Puika (17.04.11)

Post by Marcha[T] »

March , vari vienreiz pakluset? tu vienmer esi tas "lielais dirsejs'' .
Sorry , bet es neesmu sīks tārps , kas vēl sūkā pupu un vienmēr čikst , kaut kas nepatīk , neej , neviens tev pa galvu nesitīs. Kad turnīru nebija , visiem bija sūdigi, turnīri beidzot ir un tāpat čīkstuļiem sūdīgi. Ejiet uz savu sapņu zemi , kur 8 pikačū ar turbo tankiem drifto..
P.S Neredzu nevienu teikumu , kur es būtu sācis raudāt , dirst par to ka viss ir sūds un es esmu kings.. Paturi savas debīlās domas pie sevis.
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Nascar 69 & Alus Puika (17.04.11)

Post by Giboxlox »

Scorpio_Manejais wrote:Piemēram 0 un 1 id ir pirmajā rindā, 2 un 3 id ir otrajā rindā utt.
Kas, man taisit 50 spawnus? Kad turniros ta ir bijis? Un vispar, ja kads ir aizmugure, vel mazaka iespeja vinnet, jo tur tada rinda sanak..
Image
User avatar
[LTD]lisonkaoberg.
Censoņa
Censoņa
Posts: 236
Joined: 07 Jan 2011, 21:29
Location: lison parkā.

Re: Nascar 69 & Alus Puika (17.04.11)

Post by [LTD]lisonkaoberg. »

Bija forši, bet man konkurencē bija parāk daudz cilvēki :D
Image
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Nascar 69 & Alus Puika (17.04.11)

Post by NIGGASARECOOL211 »

[NWA]Marcha wrote:
March , vari vienreiz pakluset? tu vienmer esi tas "lielais dirsejs'' .
Sorry , bet es neesmu sīks tārps , kas vēl sūkā pupu un vienmēr čikst , kaut kas nepatīk , neej , neviens tev pa galvu nesitīs. Kad turnīru nebija , visiem bija sūdigi, turnīri beidzot ir un tāpat čīkstuļiem sūdīgi. Ejiet uz savu sapņu zemi , kur 8 pikačū ar turbo tankiem drifto..
P.S Neredzu nevienu teikumu , kur es būtu sācis raudāt , dirst par to ka viss ir sūds un es esmu kings.. Paturi savas debīlās domas pie sevis.
Tev laikam nepieleca, pasaki ,kad tu vel nēsi, tagad man vel vairāk pasmities, cik tu esi stūlbs un ķip liels. atradies te nezin kāds baigais, tu esi sūds nekas, pats tiešam esi kaut kāds sīks tārps. Beigās ir tikai viena dzīve kur var sapist savēja, so fuck off. BIG UBER COOL RESPECTED GUY :), man vienalga, cik tev to gady ir.... vot es izbaudu savu dzīvi, ko tu te vispār sampu laid iegša.... Tev varbūt 16 gadi ,ko tas maina, kā esi debīls sūds ,tā paliksi debīls sūds :)


04d edit: nākamais liekais komentētājs tiks sodīts ar sarkanu warnu uz 7 dienām. Pietiek te lieki postot.
Image

Image

Image
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: Nascar 69 & Alus Puika (17.04.11)

Post by Smart[Vendetta] »

Interesants turnīrs, vakar (jeb šodien) nedaudz pēc pusnakts izgāju. Patika izvēlētais transports (Burrito), jo labi varēja uzdriftot daudzās vietās. :)
Kopumā paliku 17.!
Image
Locked