Olu Dienas [25.04.2011]

Servera iknedēļas turnīru rezultāti.

Moderators: Grindz[Vendetta], Moderatori

BuGeeD
Censoņa
Censoņa
Posts: 348
Joined: 16 Feb 2011, 07:47

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by BuGeeD »

Man jau vsp patika,Dazas vietas apjuku.Turpini ta |:)
User avatar
Grindz[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 585
Joined: 18 Jan 2009, 12:19
Location: Rīga

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by Grindz[Vendetta] »

Tā jau turnīrs normāls, proti, līdz 95. cp, jo tad vnk bija besis spēlēt tālāk, jo ar to CP bija čakars... :S
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by Kvatrochijs »

Tieši dēļ tā CP es biju 3. vietā. Nebūtu tas CP bijis būtu varbūt 5. Turnīrs labs! Veido vēl!

Edit_ Balvas būs? :D
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by INDIGO »

Bija labi,bet vislaik ,kad es braucu,tad hb1337 ar savu tačku nostājās priekšā,pēc tam man bija crash un bija jāsāk no sākumā ,tā būtu kāds 6,bet finišēju 11.Kopumā patika.
Balvas būs pirmajām trim vietām kā parasti.
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by Giboxlox »

Diemzel neierados, parcelu sev ne parak izdeviga laika. Prieks, ka citiem shis laiks bija labaks, man darba diena bija. Balts kakitis celmala smuks bija, nepaspeju del vina.

Un tie, kas sudzas par grutumu, es varu personigi sava serveri uzlikt kadu no WG veidotajiem turniriem - tie vispar ir mindfuck, mans turnirs ir vienkarsi ziedinji salidzinot ar to.
Image
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by Kvatrochijs »

Rauls[ADT] wrote:Godīgi sakot man patika turnīrs, jo visulaiku bija kaut kāds "maindfaks" un tad varēju rēkt par savām kļūdām. ;d Turpini vien veidot.
Piekrītu. Veido vēl!
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by wut »

Nebūtu 95cp Shift pateicis, būtu tur līdz rītam sēdējis. :DD
Image
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by MusicLife »

wut, ko tu te vispar raksti? shodien biji iegajis ar hakiem, laikam saki parversties par hakeriem, ka daži labi.

Nu man pasakums godigi ne visai patika bija baigi jadoma pie tā CP kurš, bija ūdeni nekādīgi nesapratu, ka savākt, beigās kka tur ienurkoju un izdevas, pec tam pieriebas un izgaju, vel bija interesanti cinities ar dadziem par pēdējo vietu!
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by wut »

MusicLife.[ED] wrote:wut, ko tu te vispar raksti? shodien biji iegajis ar hakiem, laikam saki parversties par hakeriem, ka daži labi.

Nu man pasakums godigi ne visai patika bija baigi jadoma pie tā CP kurš, bija ūdeni nekādīgi nesapratu, ka savākt, beigās kka tur ienurkoju un izdevas, pec tam pieriebas un izgaju, vel bija interesanti cinities ar dadziem par pēdējo vietu!
Ko tu pīpē? Galvu kur atsiti, šodien tur neesmu bijis, visu dienu esmu afk BoxG.
Image
Reimonds.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 45
Joined: 02 Mar 2011, 18:24
Location: Mazpizdānija

:D

Post by Reimonds. »

Paskataties cik Gibox'am samaksāja. :D)
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Olu Dienas [25.04.2011]

Post by bobiksv6k[1337] »

Visi raud par to 95 cp. Es jau domāju, ka tur būs kaut kas grūtāks, bet vnk jāpapeld uz leju. Nevaru saprast, kāpēc visi tur tā par viņu pukst.
Turnīru izbraucu šodien +/- 30 minūtēs. Teikšu godīgi... garlaicīgs. Garlaicīga braukšana no CP uz CP.
Jau esmu teicis, ka visjautrākie turnīri ir ar pickupiem, kur arī ir lielākas iespējas izrauties vadībā. Ar CP pirmie ir tie, kuri arī izraujas vadībā no sākuma. Ja tur ir tikai jābrauc, bet nav ne jākāpj ārā, ne jāpiedomā, tad tas ir garlaicīgi.
Varēja jau tos tur ceļa gabalus starp CP salikt garākus, lai ir jāpiedomā, kuru ceļu izvēlēties, kā braukt utt.. Šitā visi viens otram vnk seko.
Ieteikums: Ja tik ļoti patīk CP, tad var viņus salikt pa pilsētām (SF, piemēram). Viens tur uz vienas mājas, cits citā vietā nobāzts. Tā, lai jākāpj ārā un arī kkur jāpalēkā, nevis tikai jābrauc. Lielāki ceļa gabali, nebūs tā, ka sekos visi vienā līnijā.. Nebūs arī tik daudz tie CP un līdz ar to laikam arī mazāks čakars viņus likt (nekad neesmu skriptojis neko, varbūt kļūdos).
Atgādināšu vēlreiz, ka viskrutākie turnīri ar ar pickupiem. Tur viņus kartē nevar redzēt un ir arī jāpiedomā, kurus esi savācis, kur esi bijis...
Pīss!
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Locked