Valodas serverī

Moderator: Moderatori

User avatar
[DTK]y.b.hero
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 28 Jun 2011, 19:52
Location: Krāslava, Daugavpils

Valodas serverī

Post by [DTK]y.b.hero »

Vai var kāds admins man parādīt kur servera noteikumos rakstīts ka serverī jālieto tikai latviešu vai angļu valoda ? Es tādu punktu neatradu, tāpēc uzskatu ka adminiem nevajadzētu likt mute par to, ka lieto citu valodu. Sodien W4I lika mutes par to ka nelietojām latviešu vai angļu valodu, kā arī viņš lika mutes par to ka mēs lietojām leet interneta valodu, kuru viņš neprot, vai tā ir mana problēma ka viņš nesaprot šo valodu, pareizāk sakot valodas lietojumu, jo mēs sarakstījāmies latviešu valodā izmantojot leet, tāpēc jums vajadzētu atcelt visas šīs muļķības ar to lat/eng padarīšanu, ja nē tad vismaz ierakstiet noteikumos punktu, ka ir atļauta tikai latviešu un angļu valoda un leet ir aizliegts.
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Valodas serverī

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Reizēm serveri ir ienākuši daži spēlētāji no kautkādas pilnīgas čuhņas un viņu tekstos nevis parādās normāli teksti, bet gan visādi ķeburi kurus nevar salasīt, tādēļ tur varētu būt jebkas no viņu valodas, piemēram lamuvārdi, pilnīgi jebkas, kā arī citiem spēlētājiem nekāda jēga no tā visa nav vienīgi tas ir lieks traucēklis sarakstē, kā arī ir tikai komandas /lv, /eng tādēļ domāju, ka citas valodas nepienāktos lietot. Par to leet valodu varu pateikt tikai vienu, jūs viņu izmantojiet tikai tādēļ, lai traucētu citiem, īsak sakot čakarēt mozgu citiem. p.s. gribu redzēt kur ir officiāli rakstīt par to leet valodu. ;)
User avatar
[DTK]y.b.hero
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 28 Jun 2011, 19:52
Location: Krāslava, Daugavpils

Re: Valodas serverī

Post by [DTK]y.b.hero »

ok, bet kāpēc tad krievu valodā nedrīkst rakstīt? krievu valoda nav pilnīgi sveša un to saprot lielākā daļa spēlētāju, un par leet - nevis lai čakarētu smadzenes, bet lai atdzīvinātu čatu, lai vismaz kkàds raibums būtu, neredzu tur neko pret noteikumiem.
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Valodas serverī

Post by Hustler_Imis »

Tāpēč, ka daudziem nav datorā iestatīta Krievu val, t.i, lai nerādītos ķeburi, piemēram, man default stāv eng valoda un, kad kāds raksta lv, ru valodā man rādās ķeburi.
Labi, lv ķeburus vēl var kaut kā atšifrēt, jau esmu pieradis, bet kāds labums no krievu valodas? Tev patiktu, ja būtu 30 cilvēki serverī un katrs 2. rakstītu savā valodā? Tevis rakstīto nemaz neievērotu, tāpēc padomā par manis rakstīto.
Image
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Valodas serverī

Post by Quarry. »

Rakstīt leet valodā bija jautri. :DD

W4I gandrīz vai traks palika, ka mēs ar Thunderu un Deflowu tā rakstījām. Viņš pats teica, ka nesajēdz leet valodu un sāka pieprasīt aiz tekstiem atšifrējumu, ko mēs, protams, nedarījām un turpinājām tā rakstīt. Viņš neizturēja un sāka likt mutes. ;DD


Starpcitu, es nesaprotu vienu - kāpēs tu, briesmoni, man uzliki 50k muti par krāsām, ja ir jāliek 20k par to??
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Valodas serverī

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Atšķirībā kāda situācija, ja to dara speciāli un nedaudz biežāk tad pienākās vairāk. ;)
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Valodas serverī

Post by Quarry. »

Nedaudz biežāk? C'mon, es tās krāsas pirmo reizi lietoju, respektīvi man pienākās tikai 20k. Saprastu, ja es ar tām krāsām pieflūdotu pilnu čatu ar kkādām jēlībām, tad tu man droši varētu kaut vai 100k likt... So, tu ATKAL pārspīlēji un tev tagad man vajag noņemt mute un uzlikt uz 20k. ;p
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Valodas serverī

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Atvaino, bet skriinus uz katru tavu krāsas tekstu es neņemu, ir bijuši vairāki! (cool)
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Valodas serverī

Post by Quarry. »

Beidz tēlot no sevis kkādu te super krutu, vēsu džeku, cipa - uzliki lielu muti un tagad pofigā vari te kko dirst? Kā admins tu nederi, tas ir 100%!

BTW, tagad runa iet par krāsām nevis par maniem visiem floodiem, kuros es krāsas neesmu izmantojis, tāpēc te nevajag dirst!

Es šodien krāsas pirmo reizi izmantoju un es pat nezināju kā viņas dabūt čatā, tāpēc prasīju Marčam, lai pasaka. Arī deflowam prasīju.

Vienvārd sakot, tu nekam nederi un es neesmu pelnījis 50k muti!
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Valodas serverī

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Vecīt tu baigi esi kautko sajaucis, jo šodien par krāsām esmu licis tikai muti Abramam un Marchai! ;)
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Valodas serverī

Post by Quarry. »

Nedirs, tu iegāji serverī, es uzrakstīju vienu tekstu ar `yellow purple caw` un tu biji, liekas, vienīgais admins serverī.

Edit: No chatlog:
[00:12:43] {FF0000} purple yellow caw

[00:12:44] ^^^ Transportejamas masinas: ZR-350, Broadway, Sandking.

[00:12:49] xD

[00:12:49] ;D

[00:12:55] ^^ Administrators aizliedza [SS]Quarry. sarunaties uz 50000 sekundem. Iemesls: krāsas!
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Valodas serverī

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Pierādi! nēsmu nevienu caw dzeltanā krāsa redzējis!
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Valodas serverī

Post by Quarry. »

Neesi vēl izaudzis no teiciena `Pierādi!`?

Un tu esi daltoniķis, jo tas bija sarkanā krāsā, nevis dzeltenā, es pat iekrāsoju to tekstu, ja nepamanīji, sarkanā krāsā.

BTW, taisnība acīs kož, ka uzreiz tā brauc virsū ar savu `Pierādi!` ?
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Valodas serverī

Post by Briesmoniz[TITNS] »

[00:12:55] ^^ Administrators aizliedza [SS]Quarry. sarunaties uz 50000 sekundem. Iemesls: krāsas!

Tur nebija mans niks, kā arī es lieku 20k par krāsam, tagat ilgāku laiku nēsmu licis vairāk. ;)

edit. man ir arī citas lietas, ko darīt netikai atbildēt uz taviem jautājumiem, nekāda patiesība man acīs negrauž un tas nebiju es, kas tev uzlika muti, jo tev nav pamata domāt, ka tas biju es, jo serverī noteikti bija kāds cits administrātors kurš tev uzlika muti!
Last edited by Briesmoniz[TITNS] on 29 Jul 2011, 03:17, edited 1 time in total.
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Valodas serverī

Post by Quarry. »

Tas, ka tur nav tava nika nenozīmē, ka muti neuzliki tu!
Beidz melot, tu bieži pārspīlē ar mutēm.

Ilgi domāji, ko atbildēt?

Un jā, tu neatbildēji uz manu jautājumu : Taisnība acīs kož, ka uzreiz tā brauc virsū ar savu `Pierādi!` ?
Image
Locked