SF Lidostas Bunkurs!

Moderator: Moderatori

Locked
[INPA]Twitter
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 10 Jul 2012, 14:50
Location: Kāda Tev daļa

SF Lidostas Bunkurs!

Post by [INPA]Twitter »

Labdien!Es 2012 gada 16 jūlijā nopirku lidostas bunkuru Tulitām pēc īziņas saņemšanas iegāju serverī Telepotējos uz sf lidostu un iegāju bunkurī bet aiz manīm atradās kāds spēletājs ar mašīnu kurš ātri iebrauca iekša bunkuri bet es viņu neievēroju sev aiz muguras pēc 2 bunkura lietotaja noteikuma 2. Nelaist iekšā spēlētājus, kuriem nav pieeja bunkuram. es viņu nošavu un mašinu uzpridzinaju bet tad man pēkšņi atņēma AC premmison uz bunkuri!!!! (olegs)
Nav patreiz
Koyots.
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 16
Joined: 25 Jun 2012, 15:56

Re: SF Lidostas Bunkurs!

Post by Koyots. »

Neko darīt, pats esi vainīgs.
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: SF Lidostas Bunkurs!

Post by Gredzens[777] »

[INPA]BoyOnDuty wrote:Labdien!Es 2012 gada 16 jūlijā nopirku lidostas bunkuru Tulitām pēc īziņas saņemšanas iegāju serverī Telepotējos uz sf lidostu un iegāju bunkurī bet aiz manīm atradās kāds spēletājs ar mašīnu kurš ātri iebrauca iekša bunkuri bet es viņu neievēroju sev aiz muguras pēc 2 bunkura lietotaja noteikuma 2. Nelaist iekšā spēlētājus, kuriem nav pieeja bunkuram. es viņu nošavu un mašinu uzpridzinaju bet tad man pēkšņi atņēma AC premmison uz bunkuri!!!! (olegs)
Nu ko var pateikt, pērc jaunu pieeju, kāda jēga šaut tos kuriem nav access ? tur ir autokill.
Tur aizliegts šaut (iekšā bunkurā)
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Locked