Deliite vs. Black

Moderator: Moderatori

User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Deliite vs. Black

Post by Kichyss »

@P14A, Tā pati Pērnavas iela ir.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Deliite vs. Black

Post by Unknowns »

black kā mēms , totāli aprāvies :D Neko neraksta
Image
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Deliite vs. Black

Post by wut »

Unknowns wrote:black kā mēms , totāli aprāvies :D Neko neraksta

Un kapēc tu tagad spried viņa vietā? Uzradies kāds tips, kuram visu janokomentē.
Varbūt viņi pa pm,draugos,skaipā visu sarunājuši. Nenozīmē, ka te neraksta, tad pārbijies or smth.
P.S. Bet nu par tēmu, tad domāju, ka viss arī paliks kā līdz šim.... Kārtējās tukšās runāšanas par sišanu.
Image
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Deliite vs. Black

Post by Pi4uk$$ »

wut[Vendetta] wrote:
Unknowns wrote:black kā mēms , totāli aprāvies :D Neko neraksta

Un kapēc tu tagad spried viņa vietā? Uzradies kāds tips, kuram visu janokomentē.
Varbūt viņi pa pm,draugos,skaipā visu sarunājuši. Nenozīmē, ka te neraksta, tad pārbijies or smth.
P.S. Bet nu par tēmu, tad domāju, ka viss arī paliks kā līdz šim.... Kārtējās tukšās runāšanas par sišanu.
tu neesi gadijuma no black izsiteju bandas? black jau nu chista nebus tas kurhs pa pm,draugos vai skaipa visu sarunaas.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Deliite vs. Black

Post by Unknowns »

P14A wrote:
wut[Vendetta] wrote:
Unknowns wrote:black kā mēms , totāli aprāvies :D Neko neraksta

Un kapēc tu tagad spried viņa vietā? Uzradies kāds tips, kuram visu janokomentē.
Varbūt viņi pa pm,draugos,skaipā visu sarunājuši. Nenozīmē, ka te neraksta, tad pārbijies or smth.
P.S. Bet nu par tēmu, tad domāju, ka viss arī paliks kā līdz šim.... Kārtējās tukšās runāšanas par sišanu.
tu neesi gadijuma no black izsiteju bandas? black jau nu chista nebus tas kurhs pa pm,draugos vai skaipa visu sarunaas.
Biju līdz nepārvētās par poku , botu u.t.t. klanu :)
Image
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Deliite vs. Black

Post by [AoD]Coyote »

Unknowns wrote:
P14A wrote:
wut[Vendetta] wrote:

Un kapēc tu tagad spried viņa vietā? Uzradies kāds tips, kuram visu janokomentē.
Varbūt viņi pa pm,draugos,skaipā visu sarunājuši. Nenozīmē, ka te neraksta, tad pārbijies or smth.
P.S. Bet nu par tēmu, tad domāju, ka viss arī paliks kā līdz šim.... Kārtējās tukšās runāšanas par sišanu.
tu neesi gadijuma no black izsiteju bandas? black jau nu chista nebus tas kurhs pa pm,draugos vai skaipa visu sarunaas.
Biju līdz nepārvētās par poku , botu u.t.t. klanu :)
Kad braucat, saucat mani.. būšu operators, ja samaksāsiet arī tiesnesis.!
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Deliite vs. Black

Post by NIGGASARECOOL211 »

P14A wrote:thestyle dzīvo pretīm mārtiņa riepu servisam.
Tikai viena nelaime, viņš bez sava Best friend ''Diastera'', arā nenāks.
Drizāk, iemētis tev ar kādu minecraft briku un smiesies pats par to.
TheStyle ir cilvēks kuru sist nav pilnigi nekādas jēgas, jo to pat ar vārdiem nevar izskaidrot cik viņš ir stulbs.
Runājot par black, cik runā ar viņu, tiešām liekas, ka viņam ir maksimums 10 gadi? kāds vispār zin, kas viņš, ar ko nodarbojas un kāds viņam ir vārds? Viņš, kā atvēras BoxG 24/7 sēž sampā un neko citu nedara, tas vien liecina par to, ka viņš ir kaut kāds nelaimīgs drototājs.
[AoD]Coyote wrote:
Unknowns wrote:
P14A wrote: tu neesi gadijuma no black izsiteju bandas? black jau nu chista nebus tas kurhs pa pm,draugos vai skaipa visu sarunaas.
Biju līdz nepārvētās par poku , botu u.t.t. klanu :)
Kad braucat, saucat mani.. būšu operators, ja samaksāsiet arī tiesnesis.!
Man ir jautājums Tev.
Cik stulbam ir jabūt, lai filmētu kautiņu?
Image

Image

Image
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Deliite vs. Black

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

Man ir jautājums Tev.
Cik stulbam ir jabūt, lai filmētu kautiņu?
Cik stulbam ir jābūt , lai saprastu to nekāda kautiņa nebūs starp interneta swag varoņiem.
TheStyle ir cilvēks kuru sist nav pilnigi nekādas jēgas, jo to pat ar vārdiem nevar izskaidrot cik viņš ir stulbs.
Tik gudri spriest par cilvēku pēc tā ko tu redzi internetā + tādā gadijumā es to pašu varu teikt par tevi Trusi
Last edited by GUN4A_METINAATAAJS on 20 May 2013, 23:58, edited 1 time in total.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Deliite vs. Black

Post by [AoD]Coyote »

nu da, nu da.. smile... :DDDDDD
User avatar
Crone
Censoņa
Censoņa
Posts: 247
Joined: 30 Oct 2010, 21:48
Location: Valka

Re: Deliite vs. Black

Post by Crone »

Es nesaprotu...Labi, sanāk kaut kāds strīds un sarunā kkādu fake fight, kurš nekad nenotiks, tas bieži notiek, bet izveidot topiku un piespamot 2 lapas, nu jēbal, tur nu gan vajag mozgas.
.
Image
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Deliite vs. Black

Post by NIGGASARECOOL211 »

katana66 wrote:
Man ir jautājums Tev.
Cik stulbam ir jabūt, lai filmētu kautiņu?
Cik stulbam ir jābūt , lai saprastu to nekāda kautiņa nebūs starp interneta swag varoņiem.
TheStyle ir cilvēks kuru sist nav pilnigi nekādas jēgas, jo to pat ar vārdiem nevar izskaidrot cik viņš ir stulbs.
Tik gudri spriest par cilvēku pēc tā ko tu redzi internetā + tādā gadijumā es to pašu varu teikt par tevi Trusi
Tas tagad kaut kāds, nolikums nolasīt manus iepriekšejps nikus?


Khem, pats sapinies savā bezsakarā, es vispār nerunāju par kautiņa notikšanu. Te vienkarši pierādas visa jūsu liela varonība internetā.


kāda starpība!? runājot par BoxG, man pietiek palasīt kā jus rakstat, lai saprastu, ka visi esat kaut kādi i-neta varoņi. Cik reizes man te nav solīts pa galvu, neviens tā nav arī iedevis.
90 % no BoxG spelētajiem ir jaunāki par 14 gadiem, kāda šeit vispār var būt runa par kaušanos.

Un tie pārejie 10 %, ir tķipa baigi gudrie & shit. Vienīgais par ko jūs pīkstat, par to cik viss ir sūdigi un cik jums ir labi.

Es vienkarši tev palūkšu aizvērties, cik stulbam ir jabūt, lai vienreiz to neizdarītu un beigtu raudāt. ;)

visi te cenšas pierādit, cik liels swag viņiem netā ir, piedod, jums vairāk swag par 4 sienām un bezgaisa nav.

takā turpinat vien viens otram pizdī solit, šis ir BoxG, tevi nogalinās.
[AoD]Coyote wrote:nu da, nu da.. smile... :DDDDDD
kā vienmēr esmu teicis, galvenais, ka tev pašām prieks, tiesnesi.
būsi tagad vakara nagla.
[BB]CRONE[777] wrote:Es nesaprotu...Labi, sanāk kaut kāds strīds un sarunā kkādu fake fight, kurš nekad nenotiks, tas bieži notiek, bet izveidot topiku un piespamot 2 lapas, nu jēbal, tur nu gan vajag mozgas.
viss serveris balstās uz šo.
Es gribu, lai vienreiz izkaujās, lielie BoxG pizdi rakstitāji, lai pierāda, ka nav varoņi netā.
Image

Image

Image
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Deliite vs. Black

Post by Unknowns »

Niger nu tu dod vaļā :D
Image
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Deliite vs. Black

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

Es vienkarši tev palūkšu aizvērties, cik stulbam ir jabūt, lai vienreiz to neizdarītu un beigtu raudāt.
Es tev palūKšu aizvērties jo te neviens nevienam pa muti nesola loh , un lai vispar dotu pa galvu kadam par to ka neta kaut ko dirsh ir jabut galiigi debiilam..un kur te kāds raud 4igān...nenjem visu tik nopietni tas ir internets tu beizgaisaa seedoshais l0x
Es gribu, lai vienreiz izkaujās, lielie BoxG pizdi rakstitāji, lai pierāda, ka nav varoņi netā.
Ja tu tik bravurigi runa pieradi kads trusis un varonis tu esi dzive gaidu video. Pec manam domam neta var dirst cik gribi un to nav jasalidzina ne ar kadu varoniibu, jo neta jebkursh ir varonis gan es gan tu un tas ir saprotams jo man pienjemsim ir pohuj ko es te rakstu un tev dirshu , jo zinu ka tas ir tikai internets un tev tapat mutere nemuzham nelaus atbraukt lidz manim lai pa uzdirsieniem man iedotu pa galvu...
90 % no BoxG spelētajiem ir jaunāki par 14 gadiem, kāda šeit vispār var būt runa par kaušanos.
Tev pašam ir 13
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Deliite vs. Black

Post by Deliite[1337] »

Vieniga problema ir ta,ka man nav 14 gadi :s un ja black mani sitis,tad jau man sudi sanaks,ne vinjam :(
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Deliite vs. Black

Post by NIGGASARECOOL211 »

katana66 wrote:
Es vienkarši tev palūkšu aizvērties, cik stulbam ir jabūt, lai vienreiz to neizdarītu un beigtu raudāt.
Es tev palūKšu aizvērties jo te neviens nevienam pa muti nesola loh , un lai vispar dotu pa galvu kadam par to ka neta kaut ko dirsh ir jabut galiigi debiilam..un kur te kāds raud 4igān...nenjem visu tik nopietni tas ir internets tu beizgaisaa seedoshais l0x
Es gribu, lai vienreiz izkaujās, lielie BoxG pizdi rakstitāji, lai pierāda, ka nav varoņi netā.
Ja tu tik bravurigi runa pieradi kads trusis un varonis tu esi dzive gaidu video. Pec manam domam neta var dirst cik gribi un to nav jasalidzina ne ar kadu varoniibu, jo neta jebkursh ir varonis gan es gan tu un tas ir saprotams jo man pienjemsim ir pohuj ko es te rakstu un tev dirshu , jo zinu ka tas ir tikai internets un tev tapat mutere nemuzham nelaus atbraukt lidz manim lai pa uzdirsieniem man iedotu pa galvu...
90 % no BoxG spelētajiem ir jaunāki par 14 gadiem, kāda šeit vispār var būt runa par kaušanos.
Tev pašam ir 13
Nemaz nerunājot par to, ka man nav 13, varēšu tagad pasēdet un pasmities, jo tu esi tas pats variants, kas black.
Image

Image

Image
Locked