Deliite vs. Black

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Deliite vs. Black

Post by Deliite[1337] »

Tātad,rit ir sarunats tikties ar speletaju [BB]Black[777] lai vinsh man iedotu pa seju,bet kad es vinjam @ samp prasiju vinja adresi vinsh pateica,Jelgava,Kungu iela 10,bet kad ieejot maps.google.lv tur uzrada pljavu. Varbut pats blacks grib komentet notiekosho,jo negribas braukt uz jelgavu un staigat pa pljavu.

Image

Links uz googli
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Deliite vs. Black

Post by Unknowns »

Ev , bet nofilmējat ! Gribas redzēt :D) Liekam derības...
Deliite vs Black
Image
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Deliite vs. Black

Post by Kichyss »

Nu tā jau nav pļava. Uz baigo čuhņju gan tevi aizsūtīja... xd
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Deliite vs. Black

Post by [OFF]katelmaisis »

haha, Jelgavā vienmēr ir uz kurieni pasūtīt. Īpaši uz Filozofu ielu :D.
Image
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Deliite vs. Black

Post by Gumybear[Vendetta] »

Kursh teica kad vinsh savu adresi teikts.Varbut plava grib izkauties un bilde nedomaju kad baigi jaunaa tur ir ielikta kad brauca taa mashina kas foceja
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Deliite vs. Black

Post by Deliite[1337] »

Kichyss wrote:Nu tā jau nav pļava. Uz baigo čuhņju gan tevi aizsūtīja... xd
Nu es jau uzreiz kad vinsh pateica,zinaju ka tur nebus ista vieta,beet nu :DD
[OFF]katelmaisis wrote:haha, Jelgavā vienmēr ir uz kurieni pasūtīt. Īpaši uz Filozofu ielu :D.
Sitas jau atgadina ka bija ar TheStyle,kad tas teica lai braucu ciemos,vinsh ari iedos pa muti,un kad iedeva adrese,ta bija kkada banka Jelgava :(
Laacis[Vendetta] wrote:Kursh teica kad vinsh savu adresi teikts.Varbut plava grib izkauties un bilde nedomaju kad baigi jaunaa tur ir ielikta kad brauca taa mashina kas foceja
Es prasiju vinja adresi,vinsh pateica sho adresi,teica lai naku un vinsh mani gaidis,unnn es shaubos ka ta bilde ir drausmigi veca,jo jebkura gadijuma tur nevar pekshnji uzrasties maja,pat ja tas ir fochets pagaishgad,ja vien vinsh nedzivo treileri.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Deliite vs. Black

Post by Kichyss »

@Laacis[Vendetta], Google bildes uzņēma 2010 gadā (ja nemaldos) un tā apkaime diezvai ir baigi mainījusies.
@Deliite[1337], kautkādu iemeslu pēc man liekas TheStyle dzīvojā RAF mikrorajonā uz Pērnavas ielas.

Neteikšu ka ir diezgan jēdzīgi šķērdēt laiku, lai dēļ datorspēles izkautos...
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Deliite vs. Black

Post by Hustler_Believs »

Da Dzin4a jau ņepričom, viņam visi sola pa galvu. :DD
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Deliite vs. Black

Post by Deliite[1337] »

Kichyss wrote: @Deliite[1337], kautkādu iemeslu pēc man liekas TheStyle dzīvojā RAF mikrorajonā uz Pērnavas ielas.

Neteikšu ka ir diezgan jēdzīgi šķērdēt laiku, lai dēļ datorspēles izkautos...
nu jaa,vinsh man iedeva kkadu tur pernavas ielu,beet tur bija banka vai kkas tads,tagad neatceros,vai ari maxima tur bija :DD
hustler_RickRoss wrote:Da Dzin4a jau ņepričom, viņam visi sola pa galvu. :DD
Es gribu dabut pa seju ;)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Startum[CMW]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 104
Joined: 17 Mar 2013, 14:41
Location: Nekuriene

Re: Deliite vs. Black

Post by Startum[CMW] »

Šis bus labais to vajg nofilmēt!
Image
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: Deliite vs. Black

Post by [AoD]Chuckie »

Startum[CMW] wrote:Šis bus labais to vajg nofilmēt!
da visticamāk, ka nekas beigās te nenotiks, secinot pēc iepriekšējiem deliita solījumiem sadot visiem pa galvu, jo vai nu viens vai otrs(vai arī abi divi) neieradīsies, un viss izrādīsies par tukšiem draudiem.
nauda kuces shnabis
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Deliite vs. Black

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

Eu pin4eg neaizmirsti ka eksiste black banda jeb big b swag es gangtsa pro siteejs banda.

Omg shito vajag nofilmet- kur tik stulbi cilveek var būt es varu saderēt ka nekāda rubaka vēl 1000 gadus nebūs.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Deliite vs. Black

Post by Deliite[1337] »

[AoD]Chuckie wrote:
Startum[CMW] wrote:Šis bus labais to vajg nofilmēt!
da visticamāk, ka nekas beigās te nenotiks, secinot pēc iepriekšējiem deliita solījumiem sadot visiem pa galvu, jo vai nu viens vai otrs(vai arī abi divi) neieradīsies, un viss izrādīsies par tukšiem draudiem.
solijumi,ne solijumi,bet es netaisos braukt uz "pljavu" un gaidit kad mani izrubis Black Banda,tapec lai iedod vinsh savu isto adresi,vai ari satiekamies kada eksistejosha vieta,piemeram es nez,lai piemeram Kichys iesaka kur var iet rubities :DD jooo nu nejau es vinjam soliju pa galvu chuckie,bet vinsh man,soo es gribu dabut pa seju ka vinsh solija,tapec es gribu aizbraukt uz Jelgavu,un redzet to lielo nazi.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Deliite vs. Black

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

Deliite[1337] wrote:
[AoD]Chuckie wrote:
Startum[CMW] wrote:Šis bus labais to vajg nofilmēt!
da visticamāk, ka nekas beigās te nenotiks, secinot pēc iepriekšējiem deliita solījumiem sadot visiem pa galvu, jo vai nu viens vai otrs(vai arī abi divi) neieradīsies, un viss izrādīsies par tukšiem draudiem.
solijumi,ne solijumi,bet es netaisos braukt uz "pljavu" un gaidit kad mani izrubis Black Banda,tapec lai iedod vinsh savu isto adresi,vai ari satiekamies kada eksistejosha vieta,piemeram es nez,lai piemeram Kichys iesaka kur var iet rubities :DD jooo nu nejau es vinjam soliju pa galvu chuckie,bet vinsh man,soo es gribu dabut pa seju ka vinsh solija,tapec es gribu aizbraukt uz Jelgavu,un redzet to lielo nazi.
Joptvai es gandrīz nokritu no krēsla , black solija kādam pa galvu pizdec tas ir kaut kas. Skaties pin4eg ka vinja tētis tevi nesasit :DD Vai arī visa rītardu armija no samp black bandas brauks tevi sist, kamēr tev blacks dos pa seju parejie black bandas cukurgalvas tev kodis kājās un matus raus ārā.
Pi4uk$$
Censoņa
Censoņa
Posts: 196
Joined: 25 Mar 2013, 15:16

Re: Deliite vs. Black

Post by Pi4uk$$ »

thestyle dzīvo pretīm mārtiņa riepu servisam.
Locked