Mans bans. >_<

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Mans bans. >_<

Post by insaniTation »

Hāi. Šodien atrāvu banu. Cik beigās sapratu par family abuse. Mans story kā tas notika:
Krč es normāli braukāju. Ienāk kkāds čalis un sāk dirsties visiem virsū. Lai noķerot utt... (protams lamuvārdi pa pilno). Es sāku čatot , un tas sāk dirst man virsū. Par manu māti 'n' shit. Es reāli nenocietos un uzdirstu 1 teikumu back. Tad ~15min vēlāk mani izbanoja.
Es kkāda ,atvainojos, dauņa dēļ dabuju uz mūžu banu , bet viņam jau vienalga. Viņš šeit 1x ienāca un iet uz nākošo serveri.
Skrīna man nav , chatlogā ir tikai "You have been banned". Liecinieki varētu būt RickRoss un vel cilvēki kas bija on.
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Mans bans. >_<

Post by Agenda »

Image

Nu, un ko Tu nesaproti? Lai arī kā Tu saceptos, serverī Tev nav tiesību aizskart neviena cilvēka ģimenes locekļus, varēji izteikties kā savādāk, vai savas domas apslāpēt izejot uz ielas un izbļaustoties. Gribi spēlēt, mēģini pirkt unban. ;)
Image
Image
User avatar
insaniTation
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 55
Joined: 07 Mar 2013, 23:04

Re: Mans bans. >_<

Post by insaniTation »

Nu c'mon. Dirš man virsū un es vainīgs. Reāli es te katru dienu spēlēju , bet tas kkāds čalis kas 1x ienācis.
Viņam tač vienalga ko viņam uzdirš , ies nākamā serverī. A es? Dēļ 1 teikuma netieku vispār spēlēt vairs.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Mans bans. >_<

Post by Unknowns »

Bans paliek bans , noteikuma pārkāpums -
14.Aizliegts caur privātajām ziņām aizskart ģimenes locekļus. Flooda gadījumā izmantojiet "/ignorepms".
(c) BAN.
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Mans bans. >_<

Post by Vanaags »

noteikumu nezināšana neatbrīvos tevi no soda, ja gribi spēlēt , vienkārši pērc unbanu. nebūs te ar nekādas apelācijas.
Locked