Dāvana ziemassvētkos.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Dāvana ziemassvētkos.

Post by Giboxlox »

protams ja ir absoluuti izlaists pilseetas skukis, tad aizmirsti par vilnas zekiteem :D
Bet ja izlaists LAUKU skukis, var davinat roza bumbierenes.

Vieniga davana ko shogad davinasu ir smarzas un teatra biletes. Not an everyday girl you get around, and still not a girl you think I would have. DON'T LOOK AT MEY!
Image
User avatar
Hustler_WinChester
CMF
CMF
Posts: 881
Joined: 31 Aug 2010, 13:46
Location: Pazhobele = Psihas rīmes

Re: Dāvana ziemassvētkos.

Post by Hustler_WinChester »

Ir arī starpība vai tu gribi dāvināt tā ka zemeglītes vai tā - Starpcitu man tev ir dāvaniņa ziemassvētkos zaķīt - vai arī prosta - Es te padomāju un te būs tava ziemassvētku dāvana. Jā par prosto variantu tad es pievienojos V , bet ja kkā īpašāk tad jādāvina arī būtu kas īpašs. Kkas ko saprotat tiki jūs 2 (nevar būt ka šito pateicu)
Un par Eglītes variantu man nav nejausmas.....
Image
Gribu ģimenes dzīvi, nevis mauku, ko izpist,
Jo kam man vajag čiksu, ja ir plauksta un viģiks.
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Dāvana ziemassvētkos.

Post by Stailers[BoxG] »

Kā domājat... vnk dāvana, tāds liels,pūkains, balts lācis + nopirkšu rūķa cepuri, uzlikšu lācim galvā...būt normālā dāvana ziemassvētkos? :)
Image
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Dāvana ziemassvētkos.

Post by NIGGASARECOOL211 »

es nezinu kapēc.. ,bet uzdāvināju lāci ar ''I love you'' ,so yes it's good.
Image

Image

Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Dāvana ziemassvētkos.

Post by Lyricist »

Sveiki!
Varat ieteikt, ko lai uzdāvina draudzenei ziemassvētkos?
Uz dzimšanas dienu savējai palūdzu lai Winchesters uztraisa Wallpaper, to rozi, pa virsu uzsviedu pašrakstītu dzejoli, uztaisi paštaisītu kartiņu.

Varbūt auskarus vai kādu tādu lietu, personīgi uztaisu paštaisītu kartiņu, buķeti rožu un parasti piekrāju kaut kādai rotai, ko manējā var vilkt, bet tas nu esmu es.

P.S. Galvenais ko atceries, nevajag neko dārgu, bet kaut ko no tevis paša, kas liktu viņai saprast, ka viņa tev ir nozīmīga, tas arī viss. Ziemassvētki - Mīlestības un ģimenes laiks, galvenais nav dāvanas, bet svētku pavadīšana saskaņā un kopā ar mīļotajiem.

P.S.S. Vajadzēja editot lai novēlētu tev labu veiksmi ar Dāvanas izvēli, lai tev priecīgi ziemassvētki un attiecībās ar Draudzeni viss izdodas!
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Dāvana ziemassvētkos.

Post by Deliite[1337] »

ja nesanak Kri variants,tad to pasu var izdarit tikai uz kadas majas jumta - 9 stavenes,un sarunat ar draugiem lai pashauda salutu,vai vsp pagaidit lidz jaunajam gadam,vai kka ta....

ahuuna butu panemt kkadu davanu kasti,visu aplimet ar rozhlapinam [iekshpusi] ieksha laciti un kkadu davaninu tam lacim rokas,un nolikt pie durvim,un uzrakstit sms,ka tev pasts atnacis - galvenais chekot vai kads nenosper to davanu!

te varetu daudz un daudz darit,ja vinja dzivo daudz stavu maju kkada 3+ stava,tad ar svecem uzrakstit "Milu Tevi"
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply