Certain[ADT]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Certain[ADT]

Post by Certain[ADT] »

1.Tavs īstais vārds.
Ģirts

2.Tavs pašreizējais vecums.
16 pilni gadi

3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
Pirmais SA-MP serveris, kur adminēju, bija šeit, respektīvi, samp.BoxG.lv. Ar lielu aktivitāti kārtīgi adminēju, līdz es paprovēju nopietnāk Roleplay serverus.. Iemācījos spēlēt - iepatikās. Tad kļuvu aizvien neaktīvāks, jo vairumu savu "gaming" laiku veltiju RP serveriem. Tad, protams, adminēju tajos. Un tie bija:
rp.boxg - vairs neadminēju, jo aizgāju, dēļ jaunā, "izcilā" vadītāja.
2x rp.engeims - serveris pajuka abas, kārtējās reizes.
rp.nyd - vadītāji, tā teikt, aizbiedēja tautu un serveris aizslēdzās.
Tāda sajūta, ka neesmu kaut ko pierakstijis.. Sliktākajā gadijumā pielabošu.


4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
Atsācis spēlēt esmu pēdējās nedēļas laikā, neesmu uzspējis vēl nevienu reportot. Bet nu, būtu viens reports, ja nebūtu pārinstalējis windows'u, jo man nebija fraps tobrīd. Tagad, protams, šis incidents ir novērsts.

5.Kāds mums būs labums no tevis?
Nu, atļaušos nedaudz egoistiski izteikties, bet esmu Administrātors ar stāžu un šeit, kā jau iepriekš minēju, esmu adminējis un zinu, kā te viss notiek.

6.Cik bieži spēlē SA-MP.
SA-MP kā tādu spēlēju katru dienu.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Aptuveni pusotru gadu, jo spēlēt sāku aptuveni mēnesi pirms reģistrējos forumā.

8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Lethal, Letaalais - Kā jau vairums mani sauc, kuri mani zin no tiem laikiem.

9.Kā uzzināji par BoxG community?
Cik atceros, tad nejauši uzraku jūs caur SA-MP launcher'i.

10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Ak šie stāstiņi..
Tākā savu vārdu un vecumu jau minēju, vairs neatkārtošos. Dzīvoju un mācos Rīgā. Mācos precīzāk Rīgas J.Poruka vidusskolā, 9. klasē. Pabeidzu pirmo semestri diezgan labi, ar 6.3 vidējo atzīmi. Priekš manis, salīdzinoši ar iepriekšējiem gadiem, tas ir labs sasniegums. Ja apņemos kaut ko darīt, vai, ja kaut kas piesaista, tad es pēc tā tiecos. Ar to gribēju teikt, ka esmu mērķtiecīgs. Protams, domāju, ka vairums man piekritīs, ka esmu dažāds, vai pat neparedzams. Dzimis esmu 1994. gadā un dzimšanas dienu svinu 15. novembrī. Īstenībā, pateicoties šim projektam, caur internetu esmu diezgan labi sapazinies ar cilvēkiem, ar kuriem es kontaktējos, kamēr esmu pie datora. Tos, kurus interesē, tie ir Hades, RxTs, Rauls, Musars, Eris(enternal), daļēji arī edzha, ervuha un Gibox. Ar visiem viņiem esmu satusējis dzīvē (izņemot edžu un enternal, kurus arī labprāt kaut kad satiktu), un ne mazāko mirkli to nenožēloju. :) Iepriekš, kad es adminēju, es arī serverim taisiju bāzes. Pastāv iespēja, ka es atkal to atsākšu darīt.

Mazu biogrāfiju uzrakstiju par sevi. Tagad konkrētāk - kādēļ piesakos..
Piesakos tādēļ, ka, pēdējā laikā esmu atsācis spēlēt samp.boxg, jo tagad šeit lietas virzas uz priekšu, pateicoties WG1337. Savā ziņā, paldies Raulam, ka es te atsāku spēlēt, jo es no sākuma iegriezos patrenēties viņa pasākumiem. Kā arī, pateicoties Gibox, jo viņš izrāda interesi, lai cilvēki atgriestos spēlēt, pozitīvi reklamējot mums savu serveri, precīzāk, viņš stāsta, ka serverī būs jaunas, labas lietas un tamlīdzīgi.
Jā, zinu, man atņēma līmeni.. Bet lietas ir mainijušās, kā tas bieži mēdz notikt. Bet tagad SA-MP citur nav kur spēlēt + tagad serveris attīstas un ir interese spēlēt. Iepriekš, kad adminēju, esmu nobanojs 76+ spēlētājus. Kādēļ tāds skaitlis? Tādēļ, ka banlistē ir 76 manis nobanoti spēlētāji un + vēl tie, kuri ir dabūjuši unban. To skaitli, diemžēl, es noteikt nevaru. Pamatotu sūdzību par mani nebija, dariju savu pienākumu godam. Es pa savu laiku esmu izpildijis vairak administrātora pienākumus nekā tie, kuri adminē jau pirms es to dariju un kuri adminē līdz šim.

Tas laikam būtu viss.
Ceru, ka atgūšu savu veco "posteni".
© Certain
User avatar
[AoD]edzha
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1910
Joined: 23 Sep 2008, 16:53
Location: jūrā

Re: Certain[ADT]

Post by [AoD]edzha »

prāts jau itkā šansē, bet es domāju, ka moš aktīvāks varētū kļūt.
da, rec
Image
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Certain[ADT]

Post by [AoD]enternal »

pašsaprotama rekomendācija no manas puses. Ar aktivitāti japieslīpē, un viss būs labi. (finger)
p.s labs stāsts. :]
Image
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: Certain[ADT]

Post by Smart[Vendetta] »

Par, jo pieredze tev ir!
Vienīgi pie aktivitātes nedaudz jāpiestrādā...
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Certain[ADT]

Post by Lyricist »

Lai jau iet, kautgan iespaids nav bijis tas spožākais no tevis, bet tomēr ir pašsaprotams ka pieredze ir un galva arī gan jau spēs izsekot līdzi notiekošajam. REC
Image
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Certain[ADT]

Post by Stailers[BoxG] »

Labs puika :)
REC :)
Image
Rauls[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 808
Joined: 30 Sep 2009, 21:59
Location: Nedrīkst teikt.

Re: Certain[ADT]

Post by Rauls[ADT] »

Eri, stāsts ta labs. ;d
Par, jo smadzenes ir un pieredze ir.
Image
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Certain[ADT]

Post by Skilled[O] »

PAR! Ir uzticība.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Certain[ADT]

Post by [NWA]Dumper »

Cik esmu komunicējis ar tevi, nekādas negatīvas lietiņas nav bijušas. Protams, ka pieredze ir, par.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Certain[ADT]

Post by bobiksv6k[1337] »

Par, uzticos, pieredze...
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Certain[ADT]

Post by Gibox »

pieņemts.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked