[GwG]ShadoW[LV]

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

User avatar
Marihuana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2009, 11:42
Location: Rīga

[GwG]ShadoW[LV]

Post by Marihuana »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [GwG]ShadoW[LV]
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);
159.148.162.245
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; Certain[ADT]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. Rakstits ir ka wepon hax, bet man nekadu wepon tobrit vispar nebija ! mans inventori bija pilnigi tuks !
Bilde ir redzams ka es nevienu nenosavu, ne vienu reizi !
Paskaidrojiet ludzu man kas par lietu !
Bilde --> http://www.bildites.lv/viewer.php?file= ... xolctz.png
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Skilled[O] »

kā tukšs? Ar to bildi nevar pierādīt,ka tev inventorija ir tukša, jo tagad kad kāp uz moci vai mašīnu tev automātiski pārmet uz ''kulaku''. Gaidam ko teiks Certain[ADT].
Image
User avatar
Marihuana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2009, 11:42
Location: Rīga

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Marihuana »

Kad iegaju serveri es uzpiedu ieprieksejie ieroci un man neko neiedeva, tad es saku izklaideties ar DINGO un SwaaKs. Es pilnigi piekritu ka nevaru pieradit ka inventori bija tuks, bet ta tas bija ! DINGO un SwaaKs bija kopa ar mani visulaiku, vini redzeja ka es nevienu nesavu un ka man nebija ierocu !
Screena redzams ka neesmu nosavis nevienu.
Gaidu ko pateiks Certain[ADT].
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Certain[ADT] »

http://www.bildites.lv/images/orl8uwsoaw8u926bem4q.png
http://www.bildites.lv/images/n5qlhbv6zuspb3819s7.png

Interesanti, no kurienes šie te ieroči? :) Cik es zinu, granātas nav pieejamas serverī, viņas izņēma ārā. Vismaz no [O] bāzes.

Un ņemot vērā ŠO, tad unbanu tu tāpat vien nedabūsi, kaut vai tev nebija wep H4x.
User avatar
Marihuana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2009, 11:42
Location: Rīga

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Marihuana »

1. Granatas un bazuku es panjemu kad mani teleporteja ar mashinu uz kaukadu bazi (Es zinu kur vinja ir apmeram.) ! Es izkapu, panjemu 4 granatas un 4 bazukas jo man vispar nebija nekadu citu ierocu, un tad iekapu atpakalj, teleportejos. Pec kada laika teleportejos uz /drift3 lai satiktu SwaaKS un DINGO, tur pat pec laicina kad ar tam paris lodem saudijos dabuju banu par "hax" !

2. Sis bija ari fail flood un to loti labi var redzet, bet mani tikunta nosodija uz 5000sec muti ! Es domaju nenemt manu fail postu butu godigi..
viewtopic.php?t=8671
http://www.bildites.lv/images/fwk1n0u5gmmdp5zovtp2.gif
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Certain[ADT] »

1. Tu RPG izšāvi vismaz 10 lodes, es tevi ilgi specoju, bet par nelaimi, fraps bija izslegts un izmantoju sceen'us. Un granātas arī tu pamētāji kādu laiku. Un tad pasaki, kurš bija tas, kurš tevi teleportēja uz to bāzi? :)

2. Nenovērsies no tēmas.
User avatar
Marihuana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2009, 11:42
Location: Rīga

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Marihuana »

Es izsti neaceros cik lodes tur bija bet nebija loti daudz ! Es vinas panemu vairakas reizes.
Vai tam vispar ir nozime cik lodes bija ? Galvenais ka man nebija nekadu "hax" un ka es granatas, RPG panemu no kaukadas bazes !
Es niku neaceros kas mani uz turieni teleporteja, es iesedos taja mashina vinsh teleportejas uz turieni un pectam pazuda ! Laikam izgaja no servera ara !
Ta baze ir zem /police iecirkna !
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Certain[ADT] »

Nuja, protams, "mani teleporteja es nezinu kurs tas bija es pats nebugoju vsp". Kaut vai tie nav wep H4x, tad tu tajā bāzē iebugoji + tas, ka tu centies Freddy nosūdzēt ar viltotu screen ir pietiekami daudz nodarīts, lai nesaņemtu unban.

Šito var vērt ciet.
User avatar
Marihuana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2009, 11:42
Location: Rīga

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Marihuana »

Bet tas ka mani nosodija ar 5000sec muti ar fail screen nekas cik es sapratu...
Neliekas ka tas ir kauka negodigi ?
Pret manim uztaisija fail screen, es pret vinu ari. + es izcietu sodu 5000sec muti !
domaju ka bus godigi aizmirst so sudzibu.

Es taja baze nebugoju, mani teleporteja un tur es dabuju bazuku !
Kas tur tik gruti saprotams ??
Neesmu ne bugojis ne hakojis. Un ja jau tu / Certain[ADT] specoji mani kadu laicinu redzeji ka es nebugoju nekur un tu to zini un pateiksi ja nesamelosi.!
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Lyricist »

Es atļaušos iepostot, Certain. Es personīgi esmu redzējis ka tajā Police bāzē ir Granātas/RPG, esmu redzējis kā jau iepriekš pāris individuāļi tur iebugo, nezinu kā, bet ar mašīnu iebugo. Man ir mazliet pamats ticēt Shadow, galu galā, tu nedomā ka tas ir stulbi pāris stundas pēc unban pirkšanas nākt serverī ar hackiem? Galu galā, tas arī maksā naudu, tāpēc man ir pamats domāt ka vajadzētu te visu noskaidrot kārtīgi, nevis vienkārši lockot, galu galā, jā, cilvēks bija izmantojis safabricētu bildi, tev ir pamats viņam neticēt, bet tomēr, pat lai kāds arī nebūtu Shadow, ir jābūt totāli neaptēstam lai nopirktu unban, lai pēc divām stundām tiktu nobanotam par hacks.

Tātad, varbūt noskaidrosim visu kārtīgi?

Starp citu, Shadow, tavas pašcieņas dēļ cerēsim ka tu nemelo atkal, galu galā es uz šo lietu skatos kautcik objektīvi, iekļaujot tevis teikto..
Image
User avatar
Marihuana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2009, 11:42
Location: Rīga

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Marihuana »

Es nemeloju, tu vari but parliecinats ! :)
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Lyricist »

Diemžēl tur tā lieta, ka bez video es nevaru būt pārliecināts, tāpēc es labprāt noskaidrotu visu kas un kā..

Sāksim ar to, ar ko tu bugoji iekšā un kad? Galu galā, ja tā ir taisnība un jūs par to runājāt serverī, tad to tāpat logos uzrādīs.
Image
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Certain[ADT] »

Labi, es jau teicu ka pieļauju domu, ka viņš ir iebugojis, nevis uzhakojis, bet, kā jau teicu, bez soda, par to, ka viņš viltoja screen'u, viņš nepaliek, respektīvi, tas ir viņa sods, ka nesaņem unbanu šajā topikā. Un specoju es tevi kopš tā laika, kad tu braukājies ar NRG pa Fort Carson, jo saņēmu reportu par tevi no viena spēlētāja.
Un jā, to, ka tevi nosodija uz 5000sec mute, to mēs atgriest nevaram, jo tu to muti jau esi izcietis. Kad Gibox izdomās konkrētu sodu par pierādijumu viltošanu, tad arī sodīs to, kurš tevi "iegāza".
User avatar
Marihuana
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2009, 11:42
Location: Rīga

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Marihuana »

Es tur kadreiz biju iebugojis bet pec pedeja admina bridinajuma es parstaju to darit.
Tas kurs mani teleporteja uz turieni - godigi neaceros, tas notika loti atri ! Es butu pateicis kurs tas ir ja nofiksetu.
Varat parbaudit to ko esmu serveri rakstijis, tur neka par to nebus.
Es esmu prasijis daziem labiem "vai taja baze tu bugo pec RPG" ? "patik bugot..." ? utt ! bet pac es nesmu piedavajis bugot vai kauko tamlidzigu !
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Certain[ADT] »

PIEŅEMSIM ka tu neesi bugojis (kam es 98.7% neticu), kādēļ tu viņu nereportoji un izmantoji to iespēju savā labā un noklusēji? Tu paliec par vainīgo jebkurā gadijumā.
Post Reply