[GwG]ShadoW[LV]

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Lyricist »

Jā, bet tu nedomā ka tas būtu jocīgi, Certain, ka kāds norauj banu, tad nopērk unbanu, protestē par to, ka viņam tik ilgi neuzliek unbanu lai tikai ieetu serverī atpakaļ ar hacks, tas izklausas stulbi, tur jābūt īpašam, lai tā darītu..

Starp citu, ir atšķirība starp hacks un bugging, sods ir diezgan atšķirīgs..
Image
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Certain[ADT] »

Manā skatijumā, viņš neizskatās pārāk atbildīgs, ņemot vērā, ko viņš ir izdarijis. Kā saka, vecu kranci neatmācīsi kurpes graust.
Un jā, sods ir atšķirīgs. Ja viņš nebūtu viltojis to sūdzību, dēļ kuras nevainīgs cilvēks gandrīz dabūja bargu sodu, tad es viņam būtu uzlicis unban. Bet šajā gadijumā, neuzskatu ka būtu godīgi viņu atstāt nevainīgu par to, ko viņš ir izdarijis.
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Lyricist »

Atvaino, bet ir mazliet arī principi, viena lieta būtu.. nezinu, 50,000 sekunžu jail par publisku melošanu, pierādijumu safabricēšanu, bet otra tomēr ir tā teikt līdzekļu tērēšana, galu galā, spēle ir viena lieta, bet tērēt naudu par unbanu priekš spēles arī tomēr nav pārāk jauki. Labi, vienreiz nopirkt unban, jā, bet nu, īpaši vēlme nerodas pirkt unban pēc otrās reizes.

Vienīgais iemesls kādēļ nostājos mazliet Shadow pusē ir fakts, ka tomēr ir stulba sajūta, ja tevi kādas 3-4 h pēc unban saņemšanas atkal nobano.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by bobiksv6k[1337] »

Kāda starpība bija/nebija tas viltotais screens? Ja sodu viņš saņēma, tad ok.
Šajā gadījumā wep hax... Granātas ir pieejamas vienā bāzē, tur var iebugot. OK, iebāz viņu cietumā vai kicko par bugošanu. I to tas nav tas pats, kas ban. bugos vēl, dabūs lielāku sodu, bugos vēl vairāk, dabūs banu. pff..
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Lyricist »

Nu man ar tā šķiet, ka šoreiz piemērotāk būtu jail, nevis ban, galu galā tie pierādijumi ir tādi apstrīdami, vismaz pēc tam, kad esmu redzējis cilvēkus bugojam tajā bāzē, man tas liekas diezgan iespējami.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by bobiksv6k[1337] »

Nevis diezgan iespējami, bet tur ir viens veids, kā to var mierīgi izdarīt.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Certain[ADT] »

Labi, lai Gibox lemj, kā šo te visu noslēgt. Es palieku pie sava tik un tā.

Btw, BWS, tas, ko viņš saka, viņš arī iepriekšējā apelācijā teica, ka viņš redz ir retīšām random saspaidijis burtus. Kad viņam neviens neticēja, viņš padevās un saprata, ka šoreiz apmuļķot nesanāca. Jā, motīvs labs, ka tikko pirks unbans, bet tas nenozīmē, ka viņš nav uz to spējīgs. Nezinu cik smaga veida sods ir piemērojams par pierādijumu viltošanu. Es uzskatu, ka tam ir jābūt lielam, bet tās ir tikai manas domas.
Kā jau teicu - gaidīs ko par šo visu teiks Gibox.
User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: [GwG]ShadoW[LV]

Post by Revok »

Jobana Bws akal telo gudro!
Post Reply